28 października 2023, 19:06:49 - bartekwr9

28 października 2023, 17:10 - Bytom (stadion Polonii)
Michał Bedronka 45 - Antoni Prałat 36

Polonia: 39. Eryk Mirus - 22. Michał Bedronka, 29. Adrian Piekarski, 30. Norbert Radkiewicz (80, 9. Krzysztof Ropski), 26. Igor Ławrynowicz - 16. Patryk Stefański, 8. Szymon Jopek, 25. Dominik Konieczny, 6. Daniel Ściślak, 7. Lucjan Zieliński (64, 11. Konrad Andrzejczak) - 19. Dawid Wolny.

Chojniczanka: 29. Damian Primel - 54. Grzegorz Szymusik, 8. Tomasz Boczek, 14. Andrias Edmundsson, 19. Sebastian Szczytniewski - 79. Marcin Kozina (75, 80. Dominik Banach), 6. Oskar Paprzycki, 10. Wojciech Szumilas, 34. Damian Nowacki (84, 4. Sebastian Golak), 77. Antoni Prałat (75, 17. Tomasz Mikołajczak) - 9. Piotr Giel (62, 26. Czesław Raburski).

żółte kartki: Stefański, Piekarski - Szczytniewski, Boczek, Banach.
czerwona kartka: Sebastian Szczytniewski (56. minuta, Chojniczanka, za drugą żółtą).

sędziował: Patryk Świerczek (Brzesko).
widzów: 487.

Mecz pierwotnie zaplanowany na 17:00 rozpoczął się z 10-minutowym opóźnieniem z powodu awarii oświetlenia.

Dziku - 28 października 2023, 19:08:03 - *.146.110.194.mobile.internet.t-mobile.pl
Do 3 ligi wypad

ciekawy - 28 października 2023, 19:11:47 - *.204.12.119.mobile.internet.t-mobile.pl
Gdzie jest teraz "słynny" dyrektor Chojniczanki niejaki Frąckowiak? W Realu czy może...w Żabce na kasie ?

hmm - 28 października 2023, 20:59:50 - *.dynamic-3-poz-k-1-2-0.vectranet.pl
Kaj tam Polonia, krolowa Slaska?? Znowu nie wygraliscie, co sie z wami dzieje??

Ks - 28 października 2023, 22:21:18 - *.aaa.bbb.ccc.bctel.net
Odnośnie Frackowiaka to ponoć pracuje gdzieś w 3 lidze. Gość powinien mieć dożywotni zakaz pracy w sporcie, bo większego amatora nikt nie znajdzie

LEON - 28 października 2023, 23:00:43 - *.petrus.pl
Frąckowiak swoimi transferami doprowadził do tego na jakim teraz jest poziomie Chojniczanka..Nieudacznik na fotelu Dyrektora...Szok,że Prezesi się nabierają na jego wizje i go zatrudniają... Gruby łysy dyrektor był w Chojnicach to byli zawodnicy i były wyniki..

Joe(dzoł) - 28 października 2023, 23:08:38 - *.204.13.213.mobile.internet.t-mobile.pl
@vinieta minieta to że grali w 10ciu to tylko w obronie Polonia miała przewagę bo wycofali napastnika i sobie pykali na swojej połowie a liczba pomocników,obrońców i bramkarzy została taka sama kumasz. Zadnej przewagi nie widać wtedy w pomocy i ataku. a poza tym ćwiczy się na treningach jak rywal gra po 11stu a nie w 10ciu.

Chojnice - 28 października 2023, 23:19:15 - *.petrus.pl
A Giel bramkę kiedy ostatnio strzelił dla Chojniczanki..? Bo nie pamiętam...On sam pewnie nie pamięta..Mam nadzieje,że go odpalą zimą bez żalu... 1 bramka w 15 meczach... Tragedia...

Giel kiedyś z powodzeniem wymiatał w Radzionkowie. Możeby go chapnąć od nich. Bytom i jego zakamarki zna.Przydałby się taki grajek.

Brat - 29 października 2023, 10:58:51 - *.play-internet.pl
Sędzia dramat. Pokazał zawodników Chojniczanka drugą żółtą kartkę i nie chciał pokazać czerwonej! Piłkarze Polonii przez 3 minuty tłumaczyli, że to była druga żółta i nie chcieli wznowić gry. Sędzia główny biagał kilka razy od liniowego do asystenta przy ławce rezerwowych. Do końca meczu widać było że jest zestresowany i o dziwo nie nabierał się jak piłkarze sami się przewracali. Przed kartką mocno stronniczy sędzia na korzyść Chojniczanki a po tej sytuacji prowadził mecz znacznie lepiej.

KibolPB - 29 października 2023, 13:07:42 - *.204.104.148.mobile.internet.t-mobile.pl
Sędzia katastrofa. Odpocznie sobie od 2 ligi. 4 liga to jest dla niego max.

mic - 29 października 2023, 15:58:13 - *.petrus.pl
Mecz wyrownany, aczkolwiek bramka dla Poloni nieprawidlowa. Obronca Chojniczanki ewidentnie uderzony w twarz. Sedzia tragiczny.