2 listopada 2023, 20:36:15 - euzi
Finalista gra dalej

Raków Częstochowa wygrał 2-0 (0-0, 0-0, 0-0) po dogrywce z ŁKS-em Łódź w wyjazdowym meczu 1/16 finału Fortuna Pucharu Polski. Finaliści poprzedniej edycji spotkanie z ostatnią drużyną PKO Ekstraklasy rozstrzygnęli dopiero w drugiej połowie dogrywki po bramkach Władysława Koczerhina i Bena Ledermana. Łodzianie kończyli mecz w dziesiątkę po czerwonej kartce Piotra Janczukowicza.

2 listopada 2023, 18:00 - Łódź (Stadion Miejski im. Władysława Króla)
ŁKS Łódź 0-2 pd. Raków Częstochowa
Władysław Koczerhin 109, Ben Lederman 120

ŁKS: 99. Dawid Arndt - 26. Bartosz Szeliga, 2. Levent Gülen, 88. Adam Marciniak (46, 4. Nacho Monsalve), 3. Artemijus Tutyškinas (58, 8. Kamil Dankowski) - 17. Grzegorz Glapka, 7. Adrian Małachowski, 24. Adrien Louveau (46, 28. Mieszko Lorenc), 11. Engjëll Hoti, 29. Anton Fase (76, 16. Dani Ramírez) - 9. Kay Tejan (74, 20. Piotr Janczukowicz).

Raków: 1. Vladan Kovačević - 7. Fran Tudor, 25. Bogdan Racovițan, 3. Milan Rundić - 21. Dawid Drachal, 5. Gustav Berggren (97, 8. Ben Lederman), 30. Władysław Koczerhin, 11. John Yeboah (71, 77. Marcin Cebula), 93. Sonny Kittel (71, 27. Bartosz Nowak), 14. Srđan Plavšić - 99. Fabian Piasecki (71, 19. Ante Crnac).

żółte kartki: Tutyškinas, Tejan, Hoti, Janczukowicz - Racovițan, Plavšić, Koczerhin.
czerwona kartka: Piotr Janczukowicz (100. minuta, ŁKS, za drugą żółtą).

sędziował: Tomasz Kwiatkowski (Warszawa).
widzów: 3021.

Fortuna Puchar Polski 2023/2024

MM. - 2 listopada 2023, 20:36:58 - *.30.28.39.mobile.internet.t-mobile.pl
Brawo Raków

KKS - 2 listopada 2023, 20:37:09 - *.centertel.pl
Wielka szkoda ŁKSu, naprawdę dobrze grali przez cały mecz. Świetni w obronie Gullen i Tutyskinas. Gullen za Flisa w lidze, świetny mecz Hoti musi grać za Mokrzyckiego. Bardzo pewny Arndt lepszy niż Bobek. Jak będą tak grać w lidze to się utrzymają. Niepotrzebna czerwona ustawiła mecz Lech&ŁKS

As - 2 listopada 2023, 20:37:45 - *.icpnet.pl
I takie miernoty graja w imieniu Polski w europucharach...

łukasz87 - 2 listopada 2023, 20:38:37 - *.132.106.49
Puszcza ŁKS i bankrut zabrze leci

Jagiełły - 2 listopada 2023, 20:39:05 - *.toya.net.pl
Co takie pustki ? Aleksandrów , Moszczenica , Włocaławek nie dojechały?

Raffaello - 2 listopada 2023, 20:39:39 - *.204.109.164.mobile.internet.t-mobile.pl
Bramkarz ŁKS Łódź klasa światowa w tym meczu i to nie podlega żadnej dyskusji. Arndt fenomenalny mecz!!!

m - 2 listopada 2023, 20:39:46 - *.204.108.201.mobile.internet.t-mobile.pl
Dajcie już spokój z tym klubem z Częstochowy. Pewnie jakby nie ta czerwona kartka to by im jeszcze Łks wcisnął gola i pappa

NowySezon - 2 listopada 2023, 20:39:48 - *.siedlce.domtel.com.pl
Ten gol na 1:0 dla Rakowa aby na pewno prawidłowy? Bo tak pokazali w powtórkach że w sumie Koczergin był na spalonym..

Łubu_Dubu - 2 listopada 2023, 20:39:59 - *.163.178.185.ipv4.supernova.orange.pl
Raków Częstochowa im dalej po odejściu trenera Marka papszuna wygląda coraz gorzej gra wolno nie precyzyjnie bez pomysłu.

Ten typ - 2 listopada 2023, 20:40:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
KKS co ŁKS grał ? Przecież oni z połowy nie wychodzili.ci bramkarz wybijał piłkę natychmiast wracała pod pole karne galerianek.nieudolny był raków

Leszcz - 2 listopada 2023, 20:41:34 - *.centertel.pl
ŁKS to porażka

Ktoś..... - 2 listopada 2023, 20:42:07 - *.play-internet.pl
Czemu był protest i nie było kibiców???

WIS - 2 listopada 2023, 20:42:57 - *.22.115.199.ipv4.supernova.orange.pl
Zasłużone zwycięstwo Rakowa. Sprawiedliwa czerwień za symulkę. Dobry mecz Kwiatkowskiego.

Jagiełły - 2 listopada 2023, 20:43:32 - *.toya.net.pl
@Ktoś po prostu nie rozdawali darmowych biletów

KKS - 2 listopada 2023, 20:43:40 - *.centertel.pl
@ten typ w pierwszej połowie ŁKS miał setkę i dwie okazję z kontry, w drugiej do momentu wątpliwej czerwonej grali na połowie Rakowa.
@nowy sezon też się zastanawiam nad bramką jak i nad kartką, sędziowanie wątpliwe.

Pewne_info - 2 listopada 2023, 20:44:49 - *.dynamic.chello.pl
Raków po męczarniach w dogrywce i z pomocą sędziego pokonał przyszłorocznego spadkowicza. Pozorant Szwarga idzie w dobrym kierunku. Hehe

Dodo - 2 listopada 2023, 20:45:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Progres w grze ŁKS-u, ale ostatecznie na nie wiele się to zdało bo i tak przegraliście. Arndt bardzo dobry na bramce. Raków sam sobie robi pod górkę. Macie napięty terminarz, to taki mecz powinien się kończyć po 90 minutach bo okazji ku temu było wiele. Później brakuje wam pary na następne spotkania. Szwarga to słaby trener i z nim wiele nie ugracie. Zresztą chyba sami dobrze o tym wiecie. Pzdr dla obu ekip

Na trybunach widać że w Łodzi rządzi ŁKS

Dzidek - 2 listopada 2023, 20:49:30 - *.dab.02.net (*.152.6.176)
3tys? Buhahaha. Przeciez tam byl pusty stadion. Dajcie spokój.

xdd - 2 listopada 2023, 20:50:14 - *.toya.net.pl
@Tytus był komplet, ale stali w kolejce za kiełbasą

NowySezon - 2 listopada 2023, 20:50:43 - *.siedlce.domtel.com.pl
@KKS Symulkę zawodnika ŁKS-u jeszcze bym zrozumiał z 101 minuty ale tego gola na 1:0 to nie rozumiem.Sędzia Tomasz Kwiatkowski to ostatnio nie ma dobrej passy.

KKS - 2 listopada 2023, 20:51:16 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Brawo Raków pozdro z Poznania.Nie potrzebne męki w dogrywce.A dla takich klubików jak łks powinien być zakaz gry w ekstraklasie.Bo tylko zaniżają poziom.Wstyd,że mamy z nimi zgode.Oby spadli i nigdy nie wrócili.

KKS - 2 listopada 2023, 20:52:46 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@NowySezon
Kwiatek dobrze sędziował.Symulka i udawanie łykaesów było widać gołym okiem.Jeszcze Legia dzisiaj pyknie słabe tychy i mamy prawie komplet ekstraklasowiczów.

Kolec - 2 listopada 2023, 20:54:46 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Spadek Puszcza Ruch i Widzew

Skarpa - 2 listopada 2023, 20:54:54 - *.dynamic.chello.pl
W hokeja grali, bo taki jest zapis wyniku? W futbolu wynik po dogrywce podaje się inaczej.

nn - 2 listopada 2023, 20:55:28 - *.centertel.pl
Więcej czerwonych krzesełek niż kibuców 🤣🤣🤣
A co do samego meczu - jeżeli bieganiem za piłką, którą rozgrywa przeciwnik, nazywacie przyzwoitą grą to eŁkaes powinien już teraz zostać mistrzem kraju. Dramat!!!

KKS - 2 listopada 2023, 20:55:30 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Pierwszego spadkowicza poznaliśmy to łks drugi to bankrut z zabrza ale za długi który wygrał własnie z łełkaesem 5:0 a trzecią typuje Puszcze i mamy komplet spadkowiczów.

KKS - 2 listopada 2023, 20:56:40 - *.centertel.pl
@kks skończ wrescie pisać pod moim nickiem, jeszcze niedawno legia jęczała na Kwiatkowskiego od najgorszych sędziowie, cała Polska za Tychami to oni są faworytem.

KKS - 2 listopada 2023, 20:59:34 - *.centertel.pl
Górnik się utrzyma i pogódź się z tym wkoncu zamiast spamic pod cudzymi nickami, ŁKS jeśli będzie tak grał to też, pogódź się z tym że leci Ruch który dostanie minimum 5-0 od Lecha, jeśli jesteś z Lecha to powinieneś kibicować. Lechowi zębyw zniszczył Ruch.

FRANKFURT - 2 listopada 2023, 20:59:40 - *.toya.net.pl
Bardzo słabo ŁKS grał z przodu , komentarzy co nie miara .
Mecz męczył oko.
Brak klasowego Napastnika brak przyspieszenia gry...

Kibic - 2 listopada 2023, 21:01:54 - *.play-internet.pl
3 0 2 1 widzów !!! Pani Prezydent Zdanowska , może pomyśleć o rozbudowie stadionu !!! Strefy buforowe coraz większe , oni mają akcje BEZPIECZNY STADIO

KKS - 2 listopada 2023, 21:03:25 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Cała Polska dzisiaj kibicuje Legii.Chcemy finału Lech - Legia.Auuuuu

KKS - 2 listopada 2023, 21:06:09 - *.142.203.162
Strefa buforowa na ŁKSie to pół stadionu ;)

flisinhio - 2 listopada 2023, 21:09:22 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Do KKS.Jestem pod wrażeniem twojej wiedzy o dyscyplinie zwanej grą w piłkę nożną.ŁKS któremu dobrze życzę tak naprawdę grał bardzo słabo.Hoti którego tak chwalisz grał jak zawsze.Dużo przetrzymywał piłkę zamiast grać do kolegów.Facet strzelił jedną bramkę i poza tym to tylko spaceruje.On ,Tejan,Fase to nic nie wnoszą do gry zespołu.Dzisiaj akurat to na pochwałę zasługuje Małachowski.Walczył przez cały mecz.Tego bez wiedzy o tej dyscyplinie nie zawsze kibice rozumieją.Dzisiaj w tej drużynie nie są potrzebni ludzie do gry na fortepianie.Zawodnicy muszą biegać a nie spacerować.Hoti to poza zwalnianiem gry to tylko spaceruje.Sprawdż statystyki to będziesz wiedział dlaczego nie jest to zawodnik na którym można budować siły zespołu.

Widzew10 - 2 listopada 2023, 21:10:04 - *.dynamic.chello.pl
@KKS dobre dobre. Byłby niezły mem - strefa buforowa na ŁKS to pół stadionu hehe.

t.cebula - 2 listopada 2023, 21:12:27 - *.dynamic.gprs.plus.pl
W bramce kalesa rozbłysła wreszcie gwiazda dawida

KKS - 2 listopada 2023, 21:15:57 - *.centertel.pl
@flisinhio widzę że poprostu jesteś kolejnym który jęczy na obcokrajowców. To pogadajmy o Flisie czy Mokrzyckim, obaj niby tacy czyszciciele a Tutyskinas do spółki z Gullen załatwili czyste konto przez 90 minut gry z Rakowem, nie licząc dogrywki. Czemu ŁKS tracił tyle goli kiedy oni grali wcześniej? Bobek też przereklamowany bramkarz, Arndt o wiele lepszy. Flis, Mokrzycki i Bobek to poprostu pierwszoligowi gracze.

FRANKFURT - 2 listopada 2023, 21:17:42 - *.toya.net.pl
@t.cebula Ej ej kolego troche szacunku dla Rodowitego Łódzkiego Klubu Sportowego

Toto - 2 listopada 2023, 21:21:01 - *.184.255.124.ipv4.supernova.orange.pl
Widzów 3000? Efekt nowego stadionu

FRANKFURT - 2 listopada 2023, 21:21:54 - *.toya.net.pl
@Zrw środek tygodnia, kiepska pogoda a nas ponad 3 koła , pokazaliśmy kibicowską ekstraklase!! Teraz Wrocław!!

hmm - 2 listopada 2023, 21:25:45 - *.dynamic-3-poz-k-1-2-0.vectranet.pl
LKS to rodowici?? Tylko czemu ich taka garstka na meczu??

city02 - 2 listopada 2023, 21:37:27 - *.vm28.cable.virginm.net
Frustraci, zamiast o meczu to piszą o frekwencji, co po takich wynikach wcale nie dziwi. Ogólnie mecz w wykonaniu gospodarzy nie wyglądał źle, taki wynik w lidze brałbym w ciemno.

flisinhio - 2 listopada 2023, 21:44:18 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
KKS,CZYTAJ ZE ZROZUMIENIEM!!!. Na tej grze po prostu trzeba się znać.Należysz do tych którzy się nie znają.Nawet nie jest mi smutno.Ja doceniam piłkarzy i nic nie mam do obcokrajowców w naszej lidze.Ale muszą umieć grać w grę o której piszę.A ty jarasz się grajkami którzy nic nie wnoszą do naszej ligi.Jeśli jest tak jak ty sądzisz to dlaczego nie zatrudnią twojej osoby w ŁKS tylko Moskala czy Stokowca ?. Mokrzycki to jeden z piłkarzy do których nikt nie ma pretensji jeśli chodzi o postawę na boisku.Przepraszam,pomyłka.Jest jeden z pod nicku KKS.

5.2v8 - 2 listopada 2023, 21:46:41 - *.109.146.51
Raków z buta wchodzi na narodowy po PP. Dziękuję
Wielki Rakow,Śląsk,Lechia

Total - 2 listopada 2023, 21:55:48 - *.play-internet.pl
Wstydem Łodzi jest łks. Które to bęcki z rzędu bo się pogubiłem?

FRANKFURT - 2 listopada 2023, 21:57:27 - *.toya.net.pl
@Total sam żeś jest wstydem , wynik jest nieważny bo kibicowsko pokazaliśmy ekstraklase!

JS - 2 listopada 2023, 21:59:55 - *.centertel.pl
Widać rękę nowego trenera.Tak trzymać.

KKS - 2 listopada 2023, 22:00:44 - *.centertel.pl
@flisinhio ok skoro się niby nie znam to wytłumacz mi fakt czemu jak Flis, Mokrzycki i Bobek grali wcześniej w lidze to w każdym meczu tracili bramki w tym słynny łomot z Górnikiem. Dostali szansę Arndt, zGullen czy Tutyskinas to od razu przez 90 minut gry czyste konto które lidze dało by im punkt. Flis nie miał przez cały sezon tyle udanych interwencji co ci dwaj w jednym meczu, Tutyskinas zszedł od razu Raków zaczął grać jego stroną. Ja mówię to co widzę więc wytłumacz mi czemu się niby mylę?

flisinhio - 2 listopada 2023, 22:27:13 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
KKS,nie znasz się i starasz mi głupoty wciskać do głowy.Gullen to kopał tylko w piłkę .Grał w Radomiu to był 13 zawodnikiem Radomiaka. Tutyskinas ?,w pierwszej lidze grał piach.W 2 drużynie wcale nie grał super.Jak na podstawie dzisiejszego meczu oceniasz grę zespołu i tych piłkarzy to napisałem że są słabi. Do Flis trudno ich porównać.Co wcale nie sądzę że Flis jest jakimś wirtuozem.O Mokrzyckim nie wspominam.Po prostu w ŁKS ten chłopak jest piłkarzem, nie grajkiem na fortepianie.Na ten moment jeden z tych co radzą sobie w tej lidze.Arndt,dla mnie powinien być nr 1.Ale musi grać młodzieżowiec.Trzeba o tym pamiętać.Lepiej jak sprawdzisz ile sytuacji Raków stworzył w tym meczu .Może to brak skuteczności a nie zasługa ŁKS.Tak naprawdę nie przypominam sobie dobrego meczu Tutyskinasa. Gość niby zdolny,ale błędów popełnia bardzo dużo. Jak posadzą Bobka na ławie to ten będzie musiał grać.Ale ja bym postawił na Łabędzkiego.

Kibic - 2 listopada 2023, 22:33:16 - *.dynamic-2-waw-k-3-1-0.vectranet.pl
Ci panowie na varze naprawdę na podstawie tego ujęcia kamery stwierdzili, że nie było spalonego???

KKS - 2 listopada 2023, 22:52:39 - *.centertel.pl
@flusinho Gullen niegral w Radomiaku tylko w Ludzi to pokazuje kto się zna a kto nie. Ja mówię to co widzę, skoro Tutyskinas z Gullen załatwili czyste konto z Rakowem przez 90 minut a reszta z Głosem na czele zwaliła wcześniej bramki to czemu ta dwójka nie miałaby grać? Ja mówię to co widzę.

KKS - 2 listopada 2023, 22:57:45 - *.centertel.pl
tylko w Miedzi sory, pisze z telefonu.

Jareczek - 2 listopada 2023, 23:12:10 - *.play-internet.pl
Nawet nie chcę odpowiadać na zaczepki wobec Rakowa. Wygrali i tyle będąc zdecydowanie lepszą ekipą. Oczywiście sami sobie winni, że musieli tyle grać, ale ja jakiegoś większego zmęczenia na twarzach nie widziałem. Gratki dla Rakowa a ŁKS, no cóż, milczenie, ratował ich bramkarz i Nacho.

Kibic - 2 listopada 2023, 23:38:10 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Tylko tyle kibiców, bo reszta "pożyczała" znicze z herbem Widzewa z grobów. Poczytać można na weszło.

Pirat - 3 listopada 2023, 0:19:33 - *.jmdi.pl
Raków nadal w kryzysie. Wymęczone dwie bramki w drugiej połowie dogrywki tego nie zmienią.

emeryt - 3 listopada 2023, 0:52:14 - *.96.229.80.tvksmp.pl
Trener Rakowa do wymiany. Nic się nie nauczył od Papszuna. Uczy ich zwalniania każdej akcji.

11 - 3 listopada 2023, 1:47:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Niepotrzebnie im te 3 trybuny dobudowali, zatorowcy mają tylko "kibiców" sukcesu.

em - 3 listopada 2023, 4:11:57 - *.toya.net.pl
Niestety z Rundiciem w obronie Raków nie ma czego szukać w pucharach.

Kibic - 3 listopada 2023, 6:06:49 - *.dynamic-2-waw-k-3-1-0.vectranet.pl
@KKS - czytaj ze zrozumieniem. Jemu nie chodziło, że Gullen był piłkarzem Radomiaka tylko, że jak ŁKS grał mecz w Radomiu to był 13 zawodnikiem Radomiaka.

xxx - 3 listopada 2023, 6:17:12 - *.244.62.78
Posadzić tego Bobka na ławie !!! w trybie nagłym.
Arndt fenomenalny przegląd pola pewne interwencje 100 x lepszy od przechwalonego malolata

mojo jojo - 3 listopada 2023, 6:52:55 - *.56.254.76
fart! teraz dupsko sklepane bedzie :D

Rakowiak - 3 listopada 2023, 8:29:24 - *.205.212.226.nat.ftth.dynamic.t-mobile.pl
Piasecki do kadry!

flisinhio - 3 listopada 2023, 8:37:17 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
KKS. Prosiłem, czytaj ze zrozumieniem.Kibic, dzięki za pomoc w tłumaczeniu ludziom języka polskiego. Do KKS będę musiał pisać w języku który on zrozumie.

Danek - 3 listopada 2023, 8:56:26 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Najsłabszy jest trener Rakowa i jego śmieszni doradcy.

dajnkl - 3 listopada 2023, 10:06:02 - *.109.148.229
Arndt kolejny raz zbiera dobre noty, ale pewnie dopóki Bobek nie zostanie sprzedany nie ma szans na grę. Czasami tak bywa, że możesz być lepszy, albo pokazywać się lepiej, ale interes klubu jest wypromowanie kogoś innego za którego może dostanie się kilka milionów.

Widzew10 - 3 listopada 2023, 11:29:34 - *.toya.net.pl
hahahahaha

kibic - 3 listopada 2023, 11:37:37 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Zasłużony awans ekipy z Częstochowy - praktycznie cały czas przeważał zespół RAKOWA szkoda , że dopiero w dogrywce padło rozstrzygnięcie już w regulaminowym czasie powinno być po wszystkim ale cóż ważne , że gramy dalej / chociaż gra na 3 frontach i liczne kontuzje więc wielki szacun dla Rakowa . Trzymajcie się i powodzonka już w najbliższym meczu z Zagłębiem w Częstochowie w Niedzielę . Pozdrawiam .

Widzew10 - 3 listopada 2023, 11:46:20 - *.toya.net.pl
Lkaesiacy gdzie macie Platka, teraz czytalem, ze nie przejmie wasz klub pisze Lodzki sport.pl daliscie sie oszukac, nikt do was nie przyjdzie LKS to nie Widzew? pomarzyc dobra rzecz

Kibic - 3 listopada 2023, 11:46:31 - *.serv-net.pl
Bobek to finansowa przyszłość ŁKS dlatego musi grać w pierwszym składzie.