3 listopada 2023, 18:00 - Puławy (stadion MOSiR)
Wisła Puławy 2-2 GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Robert Janicki 41, Karol Noiszewski 64 - Sebastian Rogala 20, Michał Bednarski 36

Wisła: 12. Paweł Łakota - 88. Jan Flak, 99. Karol Noiszewski, 3. Radosław Seweryś, 17. Danian Pawłas - 16. Janusz Nojszewski (83, 94. Kacper Szymanek), 8. Kamil Kumoch (83, 31. Kamil Kargulewicz), 74. Przemysław Skałecki, 10. Robert Janicki, 91. Mateusz Klichowicz - 11. Dawid Retlewski.

Jastrzębie: 12. Jakub Trojanowski - 27. Bartosz Boruń, 4. Sebastian Rogala, 44. Jewhenij Zacharczenko, 17. Karol Fietz - 23. João Guilherme, 22. Szymon Matuszek, 6. Szymon Maszkowski, 8. Kamil Jadach (53, 33. Kōki Togitani), 20. Szymon Gołuch (65, 47. Konrad Kargul-Grobla; 86, 10. Farid Ali) - 18. Michał Bednarski (65, 19. Kacper Zych).

żółte kartki: Janicki, Retlewski - Togitani, João Guilherme.

sędziował: Filip Kaliszewski (Gdańsk).
widzów: 342.

Gks - 3 listopada 2023, 19:55:19 - *.30.114.137.mobile.internet.t-mobile.pl
Brawo za punkt GKS, ale prowadziliśmy dwoma bramkami i po za tym jest to sztuka nie wygrać ani jednego meczu na wyjeździe w całej rundzie. A runda rewanżowa większość meczów na wyjeździe.

1962 - 3 listopada 2023, 19:58:16 - *.dynamic.chello.pl
Katastrofa z 0:2 na 2:2 ..
Co z tą drużyną jest nie tak?

Pusio - 3 listopada 2023, 19:58:26 - *.dynamic.chello.pl
jastrzebie pewny spadek

widz - 3 listopada 2023, 20:09:33 - *.alarmadi.pl
Przestańcie biadolić dobry i 1 pkt.W ostatnich 7 meczach 1 porażka tylko. Mnie się wydaje że coś ruszyło do przodu.

Sensei - 3 listopada 2023, 20:10:02 - *.nycmny.fios.verizon.net
Pusio musi spaść

hmm - 3 listopada 2023, 20:10:43 - *.dynamic-3-poz-k-1-2-0.vectranet.pl
Jaszczebie znowu daliscie plame, jak to mogliscie nie dowiezc??? Ogarnijcie sie bo spadek pewne info

Dzozef - 3 listopada 2023, 20:24:03 - *.pppoe.covernet.pl
Widzów pewnie garstka,a większość to kibice gości Jastrzębie ze Stalówką.
Po co takim klinikom 2 liga,jak i tak nikt się tym nie interesuje

Ane1 - 3 listopada 2023, 20:50:25 - *.30.98.78
Puławy idą na awans ktoś może się wypowiedzieć ?

Do widz Ty - 3 listopada 2023, 22:19:44 - *.dynamic.chello.pl
No i to jest właśnie ten lewacki minimalizm:
Dobry i punkcik mimo tego,że 0:2 było ?!
Z byle g...radość strefę spadkową mamy punkcić wyżebrany i rżyjmy jak osły na łące..
Brak honoru i ambicji

widz - 4 listopada 2023, 2:03:20 - *.alarmadi.pl
Ty co byś chciał odrzutami z innych klubów ligę wygrać może co? W dodatku panie honorowy choć trochę trzeba się orientować jaka sytuacja w drużynie jest że jeszcze parę dni temu połowa drużyny w łózkach była tak więc sił mogło zabraknąć co nie.ale silnych na gębie to u nas dostatek.

Juzek - 4 listopada 2023, 9:02:51 - *.31.224.161.ipv4.supernova.orange.pl
Puławy ten sezon środek tabeli,następny walka o utrzymanie.

GieKSa62' - 4 listopada 2023, 12:15:28 - *.dynamic.chello.pl
Byle do przodu , 1 pkt każdy by wziął w ciemno , jak się wygrywa 2:0 to apetyty rosną ... Byle była dalej perspektywa - bo się pojawia !!

max1962 - 4 listopada 2023, 13:24:24 - *.31.252.145
Prawda jest taka, że z 0-2 na 2-2 to jest porażka Jastrzebian... Ktoś kto pisze ze dobry i jeden punkt to jakiaś miernota... Jak zawodnik/klub/kibic może być zadowolony z 1pkt wygrywając mecz?? Przecież to trzeba mieć nasrane we łbie. Tak właśnie wygląda polska piłka "to jest dobre", "po co się szarpać po coś wiecej?", "Kurde 1 pkt to dobry wynik". Wziąść 1 pkt w ciemno to można z drużyna z wyższej ligi a nie z średniakiem ligowym... Wstydźcie się kibice Jastrzębia, ale sami pozwalacie na taką miernote...

Do widz - 4 listopada 2023, 14:34:17 - *.204.13.14.mobile.internet.t-mobile.pl