Fortuna I liga: Arka 1-0 Podbeskidzie

4 listopada 2023, 15:00 - Gdynia (Stadion Miejski)
Arka Gdynia 1-0 Podbeskidzie Bielsko-Biała
Hubert Adamczyk 84 (k)

Arka: 95. Paweł Lenarcik - 32. Przemysław Stolc, 29. Michał Marcjanik, 4. Martin Dobrotka, 94. Dawid Gojny - 21. Kacper Skóra (69, 38. Marcel Predenkiewicz), 55. Janusz Gol, 11. Hubert Adamczyk (90, 36. Michał Bednarski), 20. Michał Borecki (77, 39. Kasjan Lipkowski), 7. Olaf Kobacki (90, 17. Luan Capanni) - 10. Karol Czubak.

Podbeskidzie: 95. Patryk Procek - 55. Michał Willmann, 6. Jan Hlavica, 89. Daniel Mikołajewski, 77. Piotr Tomasik (86, 23. Marcel Misztal), 17. Titas Milašius - 9. Maksymilian Banaszewski (90, 3. Mateusz Wypych), 25. Samuel Nnoshiri (46, 5. Jaka Kolenc), 30. Tomasz Jodłowiec, 24. Maksymilian Sitek (46, 2. Mateusz Ziółkowski) - 79. Lionel Abate Etoundi (78, 20. Haris Kadrić).

żółte kartki: Skóra, Stolc - Nnoshiri, Milašius.
czerwona kartka: Przemysław Stolc (90. minuta, Arka, za drugą żółtą).

sędziował: Grzegorz Kawałko (Olsztyn).
widzów: 668.

tom - 4 listopada 2023, 16:55:35 - *.warszawa.vectranet.pl
Arka bez kibiców gra lepiej jak z kibicami najlepiej przenieśc drużyne do innego miasta ...

Legnitzer - 4 listopada 2023, 16:59:08 - *.dynamic.inetia.pl
Gdyby nie Wojtek któremu życzę wszystkiego najlepszego to spytał bym się, po co oni się pchają do ekstraklasy jak kibiców nie mają?

Lech - 4 listopada 2023, 17:03:44 - *.153.51.253
Brawo Arka pozdro od Lecha i życzę awansu, nie trzeba było jęczeć na Kołakow. Lech&Arka.

Mick - 4 listopada 2023, 17:05:57 - *.warszawa.vectranet.pl
Ci nie umiejący kopać w pi8łkę to nie chłopcy z podwórka bo grają lepiej- to zawodowi piłkarze z Podbeskidzia z Mistrzem trenerem. Marnujcie dalej miejską kasę- chyba w 2 lidze będzie mniej rozdawania kasy. POŻAL SIĘ BOŻE!!!

Marek - 4 listopada 2023, 17:07:14 - *.dynamic.inetia.pl
Dlaczego kłamiecie? Przecież jak Stolc dostał czerwoną kartkę to już dawno było po 90 minucie

Dr Shpon - 4 listopada 2023, 17:07:25 - *.16-2.cable.virginm.net
Panie sędzio, kiedy karny?

Makol - 4 listopada 2023, 17:08:29 - *.play-internet.pl
Po co takie wioski jak Nieciecza albo Bielsko są na szczeblu centralnym?

Darek - 4 listopada 2023, 17:30:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ludzie nauczcie się w końcu że mecz piłki nożnej trwa 2*45 minut. Jeśli jakiś bramkarz powiedzmy nie puścił bramki od trzech meczów to liczy mu się serię 270 minut bez straconego gola, jeśli jakiś piłkarz wszedł w 89 czy w 93 nie gra roli, wszędzie na całym świecie, nie tylko na tym portalu, taki występ liczy się jako jedną minutę. Tak samo w przypadku Stolca we wszystkich statystykach będzie miał za ten mecz zaliczone 89 minut, nie gra roli że była 93 jak dostał czerwoną. To są reguły które obowiązują wszędzie na portalach statystycznych, nikt się nie bawi w liczenie doliczonego czasu.

Ziutek - 4 listopada 2023, 17:37:38 - *.146.96.171.mobile.internet.t-mobile.pl
👏⚽👏Arka,5 zwycięstwo z rzędu,oby tak dalej.W dzisiejszym meczu Arka 10 strzałów na bramke,Podbeskidzie zero.Sytuacje bramkowe Arka 23,Podbeskidzie 3.Jeżeli chodzi o grę Arki to co się rzuca w oczy to bardzo ciekawi młodzi zawodnicy,którzy naprawdę wiedza o co chodzi w piłce,druzyna złożona z głową.

k.olszewsk - 4 listopada 2023, 17:45:13 - *.11.167.97.ipv4.supernova.orange.pl
Zaraz z tej radości polecą po bluzy kołakow ...

Lucek - 4 listopada 2023, 17:52:46 - *.146.121.101.mobile.internet.t-mobile.pl
Żeby nie karny Arka by nie wygrała !

ted - 4 listopada 2023, 17:55:01 - *.ajc.com.pl
Do Makol ! Jeśli 170 tysięczne miasto u Ciebie to wiocha to przesyłam Ci WYRAZY WSPÓŁCZUCIA !!!

viking - 4 listopada 2023, 19:04:42 - *.53.146.64.wave.com.pl
PBP w tym meczu nie istniało. Arka ma sklad ,trenera
tylko kibiców na ten moment brak na extraklase.
Teraz czekamy na 24.11.23

Darek - 4 listopada 2023, 19:05:51 - *.interkar.pl
Lucek Ty bystry jednak jesteś faktycznie gdyby nie karny to by nie wygrała.
Legnitzer drugi as w Gdyni na zwykłe mecze przychodzi tylu co u Was na mecz ze Ślaskiem więc skończ błazenadę

Woytek - 4 listopada 2023, 19:06:55 - *.59.184.165
Ziutek to czlowiek kolaka

Liegnitzer - 4 listopada 2023, 19:21:08 - *.dynamic.inetia.pl
Jeszcze raz powtórzę, po co się pchają kluby bez kibiców do ekstraklasy?

Marek - 4 listopada 2023, 19:33:51 - *.dynamic.inetia.pl
Jeśli z powodu awarii prądu zdarzy się dłuższa przerwa w meczu to wszystkie bramki strzelone po tej przerwie padają w 90 minucie. Tak jest we wszystkich statystykach?

Zxc - 4 listopada 2023, 19:38:38 - *.215.238.109
Kiedy w końcu odejdzie Mokry i Cienciala prezesa też sobie weźcie jak spadniemy do II ligi. Połowa drużyny do zmiany co to za transfery

Bobo - 4 listopada 2023, 19:47:18 - *.11.8.192.ipv4.supernova.orange.pl
Dlaczego Ludziowie
Nie chodza na mecze Arki
Chyba tam pilka nie jest
Popularna

Darek - 4 listopada 2023, 20:36:27 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@Marek - czyli jeśli w meczu była przerwa powiedzmy 40 minut z powodu choćby braku prądu, to Twoim zdaniem bramkarz który w takim meczu nie puścił bramki jest niepokonany przez 130 minut? Gratuluję logiki.

lgksz - 4 listopada 2023, 23:16:36 - *.vm32.cable.virginm.net
W pierwszej połowie sędzia nie uznał Bramki strzelonej przez Stolca . Ponoć był spalony Podbeskidzie słabiutkie . Ale prawie im się udało dowieść remis

ueo - 4 listopada 2023, 23:34:03 - *.52.235.37.in-addr.arpa
Darek mnie to śmieszy jak padają bramki w doliczonym czasie i nie wiesz kto pierwszy wychodził na prowadzenie. to jest statystyka? szopka chyba

Memory 5 - 5 listopada 2023, 4:49:18 - *.147.101.23.mobile.internet.t-mobile.pl
Co za klimat w tej arce. Trener stawia stolca na boisku. Kto by to widział.

agKŚ - 5 listopada 2023, 4:54:56 - *.147.101.23.mobile.internet.t-mobile.pl
Abonament na karne wykupiony?
Paaaanie sędzio

Bubel - 5 listopada 2023, 8:56:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Mokry spuści was do 2 ligi. Zwycięstwo z TSW nikomu nie zamydli oczu. Chcesz awansować do Ekstraklasy weź Łobodzińskiego na trenera. Ostatnio Miedź, teraz Arka. Gdynianie kryzys mają za sobą. Wg mnie number one do awansu do Esy, a kibicem Śledzi nie jestem

Zalazar - 5 listopada 2023, 9:16:21 - *.play-internet.pl
Widzę że niektórzy się boją o Arke i im ściska pewną część ciała. 6 zwycięstwo pod rząd łącznie z pucharowym starciem z Miedzią. Stosunek bramek 12-1. Niech was boli dalej. Kryzys mamy za sobą, drużyna fajnie gra. Na stadion też wrócimy jak tylko Kołakowscy opuszczą nasz pokład. Oby w tym sezonie awans i powrót do Ekstraklasy, ale na razie nie ma co o tym głośno mówić bo jeszcze sporo kolejek do końca. Sytuacja się stabilizuje. Pozdro 🐟

Normalne j - 5 listopada 2023, 10:51:05 - *.centertel.pl
Jeszcze tego dziadostwa nie otworzyłem a juz widziałem, że był karny...

Liegnitzer - 5 listopada 2023, 14:28:46 - *.dynamic.inetia.pl
Nikogo tu arka nie boli, tylko Wojtek już pokazał że zasługę na szacunek. A nie strjenie fochów jak w przedszkolu. Po niku wiadomo skąd ten tekst ale Wojtek zasłużył sobie u nas na szacunek czas byście i wy przejrzeli na oczy.

Woytek - 5 listopada 2023, 15:23:43 - *.59.201.196
Moderator pa rowka usuwa komentaeze ,legnitzer wyjechal z wioski I zlapal gdzies internet I nie wie co sie dzieje burak,nadrob informacje I dowiedz sie czemu jest bojkot na Arce za to wy macie stadion kibicow I piekne miasto,poza tym od Arki 2 razy w 4 litery ,jak sie zmieni wlasciciel w Arce to wejda,pewnie z lechia ,a nie jakies legnice,nieciecze leczne

Witkowski - 6 listopada 2023, 8:55:57 - *.centertel.pl
@Marek
Przecież wtedy się zatrzymuje zegar.

Przemek - 6 listopada 2023, 16:40:30 - *.ejedrzejow.pl
Czy ci nieliczni kibice co chodzą na Arkę, to wyłamują się z protestu, czy może to są jakieś dzieci wpuszaczane gratis? Nie wiem jak długo właściciele nie ulegną, bo to są przecież straty z dnia meczowego. Musi przyjść ileś tam kibiców, żeby w ogóle koszty meczu się zwróciły.

Przemek - 6 listopada 2023, 16:42:11 - *.ejedrzejow.pl