5 listopada 2023, 15:55:47 - dwieladek
Dwa gole Krzysztofa Piątka

Krzysztof Piątek strzelił dwie bramki dla İstanbul Başakşehir FK w zremisowanym 3-3 (2-2) meczu 11. kolejki tureckiej ekstraklasy z MKE Ankaragücü SK. Dla 28-letniego napastnika, który grał do 84. minuty, gdy zmienił go Philippe Kény, były to pierwsze ligowe trafienia w tym sezonie.

5 listopada 2023, 14:00 - Stambuł (Başakşehir Fatih Terim Stadyumu)
İstanbul Başakşehir FK 3-3 MKE Ankaragücü SK
Krzysztof Piątek 14, 27, João Figueiredo 75 - Ali Sowe 2, Pedrinho 20, Tolga Ciğerci 59

żółte kartki: Mahmut Tekdemir, Emmanuel Bonaventure (Başakşehir).

sędziował: Çağdaş Altay (Stambuł).

W drużynie gospodarzy Danijel Aleksić (kiedyś Lechia Gdańsk) grał do 58. minuty, gdy zmienił go Emirhan İlkhan, a poza kadrą meczową znalazł się kontuzjowany Patryk Szysz. W zespole gości całe spotkanie na ławce rezerwowych spędził Rafał Gikiewicz, a pełne mecze zagrali Matěj Hanousek i Uroš Radaković (obaj w przeszłości Wisła Kraków).

Başakşehir zajmuje 17. miejsce w tabeli z dorobkiem dziewięciu punktów, a Ankaragücü plasuje się na 11. lokacie z 13 "oczkami" na koncie.

Adamst - 5 listopada 2023, 15:57:47 - *.dynamic.chello.pl
Łoooo panie po 20 latach w końcu strzelił.

Rdfh - 5 listopada 2023, 15:57:51 - *.access.telenet.be
Wkońcu

Lech - 5 listopada 2023, 16:01:33 - *.153.84.72
Strzela gola we Włoszech raz na pół roku, mam nadzieję że przez to go nie powołają do kadry.

sto - 5 listopada 2023, 16:02:12 - *.mbb.telenor.dk
Piłkarska kadra czeka

sf - 5 listopada 2023, 16:11:26 - *.204.9.109.mobile.internet.t-mobile.pl
Dalej pajacuje ze strzelaniem z palca po strzeleniu gola czy w obecnej sytuacji wojennej zmądrzał?

Lukwek - 5 listopada 2023, 16:11:49 - *.play-internet.pl
Nie noooooooo Krzychu brawooooooo
Pepiki już się trzesa

Opla40Kupi - 5 listopada 2023, 16:25:41 - *.94.16.191
Zapisalem w notesie. Wnukom kiedys bede pokazywal.

Krzychuuu - 5 listopada 2023, 16:42:49 - *.play-internet.pl
Radości musiało nie być końca. I to nie karne.

Xmalcolm - 5 listopada 2023, 17:06:51 - *.105.229.250
Co to się staneło😳?

Koko - 5 listopada 2023, 18:01:38 - *.interkonekt.pl
Ale zazdrość fajnie bije z komentarzy. Czy Ci komentujący grali w piłkę ? Jakoś nikt nie pisze o osiągnięciach innych napastników po za medialnymi. Gdzie jest Lewy ? Gdzie jest Barcelona ? Napastnik strzela gdy drużyna jest pod niego przygotowana.Więc w pierwszej kolejności należy zapoznać się z założeniami taktycznymi trenera w danej chwili. Zmiana trenera oznacza zmianę taktyki. Choć jestem kibicem Wisły a K.P. byłym zawodnikiem Cracovii to uważam , że po prostu nie trafił mądrych trenerów po zmianie trenera, taki biznes. Dopóki grał pod opieką trenera , który Go sprowadzał strzelał jak na zawołanie. A gdzie dziś są Jego poprzednie kluby , żenada. I to dotyczy wielu zawodników, którzy oczywiście również goniąc za kasą powinni również zabezpieczyć własną przyszłość sportową. Zmiana trenera mogę odejść.

Krzyś - 5 listopada 2023, 18:16:30 - *.fixed.kpn.net
Krzychu, mądrze byłoby gdybyś skończył z pistoletami i zaczął po prostu się cieszyć z kolejnych goli, czego ci życzę.

Byczyna - 5 listopada 2023, 18:36:40 - *.dynamic.gprs.plus.pl