Stal: 33. Mikołaj Smyłek - 87. Jakub Kowalski, 88. Piotr Rogala, 4. Łukasz Furtak, 71. Łukasz Seweryn (74, 21. Michał Mydlarz) - 77. Kacper Chełmecki (83, 20. Bartosz Pioterczak), 8. Łukasz Soszyński (74, 14. Bartosz Wiktoruk), 18. Olivier Sukiennicki (74, 27. Arkadiusz Ziarko), 10. Adam Imiela (62, 23. Kōsei Iwao), 78. Jakub Górski - 17. Lucjan Klisiewicz.

Radunia: 1. Kacper Tułowiecki - 37. Hubert Zwoźny, 93. Łukasz Bogusławski, 28. Maciej Dampc, 6. Jonatan Straus - 77. Wojciech Słomka (71, 11. Patryk Mularczyk), 33. Bartłomiej Kasprzak, 4. Paweł Czajkowski (71, 2. Dmytro Baszłaj), 8. Wojciech Łuczak (77, 9. Michał Biskup), 20. Adam Płotka (41, 19. Jakub Kwiatkowski) - 7. Mateusz Kuzimski (78, 10. Bartosz Bartkowiak).

żółte kartki: Klisiewicz, Furtak - Słomka, Kasprzak, Czajkowski, Biskup, Bogusławski.

Życie. - 5 listopada 2023, 16:54:48 - *.play-internet.pl

wariat - 5 listopada 2023, 16:54:51 - *.dynamic.chello.pl
My do tej ligi po prostu nie pasujemy. Smutne, ale prawdziwe

8 Stars - 5 listopada 2023, 16:54:53 - *.play-internet.pl
Zawsze to miło na sercu, gdy przegrywa podkarpacki ludek:-)

RNI - 5 listopada 2023, 16:55:21 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Z gry to tak na 1:1 z lekkim wskazaniem na SSW. Sędzia przy karnym nie widział co się działo wcześniej. Głowy do góry i z Lubinem po 3 pkt.

TylkoZKS - 5 listopada 2023, 16:57:01 - *.30.114.149.mobile.internet.t-mobile.pl
Oglądałem transmisję tego meczu. Mając podgląd na sytuację z karnym i całokształt meczu jestem zdania że ten "sędzia" nadaje się do meczów klasy B.

Arbiter - 5 listopada 2023, 16:59:04 - *.play-internet.pl
Sędzia główny i liniowy świętują z Radunia? To co z karnym odwalili to kryminał nawet jak na nasze warunki. Chłop z Raduni ręką zagrywa co widział każdy ma stadionie a tyoko dwaj sędziowie: główny i liniowy co stali najbliżej nie widzieli. Lub nie chcieli. Masakra.

STF - 5 listopada 2023, 17:01:04 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Sędzia zasłużył na tłum wyzwisk który się na niego wylał. Szczęście że się tylko na tym skończyło.

dobre - 5 listopada 2023, 17:02:13 - *.play-internet.pl
Teraz zwalają na sędziów a do 2 ligi wjechali na wyimaginowanych karnych

Qisz - 5 listopada 2023, 17:02:15 - *.play-internet.pl
Ogółem jestem wyrozumiały do sędziów na polskich boiskach ale jakim cudem nie odgwizdali ręki przed karnym? Przecież to było widać i słychać z daleka jak odbija ręką wystawioną daleko od korpusu ciała. Jeśli tacy sędziowie za tydzień dalej będą gwizdać w tej lidze, to tylko świadczy jaki bajzel jest w pzpn.

Greg - 5 listopada 2023, 17:03:11 - *.play-internet.pl
Sędzia nie widzi ręki, a po 10 sekundach pokazuje wapno...
Skandal

Radek - 5 listopada 2023, 17:07:56 - *.play-internet.pl
Błędy były są i będą, ale no to na pewno był błąd? Przecież ani sędziowie nie byli zasłonięci, ani nie było jakoś tłoczno w polu karnym. Normalna ręka piłkarza Raduni. Piłka nie odbiła się wcześniej od nikogo aby jakoś usprawiedliwić. Co to ma być?

Tytus - 5 listopada 2023, 17:14:06 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Cienka Stalowa chciała wygrać z Gubinem z taką grą śmiech na sali

ZKS1938 - 5 listopada 2023, 17:14:25 - *.ae1x302.dhiblang.lubman.net.pl
Mecz był bardzo wyrównany i tak myślę że właściwie remis był by najbardziej sprawiwdliwy. No ale piłka nożna nie jest za bardzo sprawiedliwym sprotem, ale sedzia z kolegą z linią co odstawił to kryminwl. Myślę że ten pan Wójcik nie obroni się ze swojej decyzji jak by nie patrzeć mega krzywdzącej zespół Staki. Stalówka głowa do góry i za tydzień w a Lubinie najlepiej kompakt punktów. Pozdrów dla Zielono - Czarnej ekipy.AVE Stal

Stal1938 - 5 listopada 2023, 17:17:49 - *.ae1x302.dhiblang.lubman.net.pl
Wieś wygrywa z pomocą sędziów nic dodać nic ująć. Sedzia nie nadaje się na sędziowanie na tym poziomie cofnąć go o trzy klasy niżej

Atomek - 5 listopada 2023, 17:20:23 - *.play-internet.pl
*sędziowie. Główny beznadziejny ale liniowy też. Stałem za nim i miał idealny obraz do ręki gracza Raduni.
Druga sprawa. Gość z Raduni w 1 połowie kontuzja, przerwa dłuższa a potem zmiana zawodnika. Plus kilka mniejszych przerw. Ile doliczył sędzia do 1 połowy? 1 minutę. Chciałbym aby ktoś na konferencji zadał pytanie czym się tu kierował. Chyba przypadkowymi decyzjami jak cały mecz.

Po co takim wioskom jak Stężyca 2 liga? 2165 mieszkańców, podczas gdy średnia frekwencja na Stalówce to około 2200 kibiców na mecz. Ale to na rękę PZPN - najlepiej żeby były same wiejskie kluby bez kibiców, bo jak wiadomo dziś kibic = problem. Chyba że chodzi o piknika który wyda kupę kasy na stypę na Narodowym - to idealny konsument produktu piłkarskiego PZPN.

STF - 5 listopada 2023, 17:24:38 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Radunia to tylko i wyłącznie fanaberia wójta. Grają dla garstki osób podobnie jak Skra Częstochowa.

Tom - 5 listopada 2023, 17:46:23 - *.play-internet.pl
@TYLKOZKS nie ma to jak megalomania kogoś ze stalowej i myślenie że się mieszka w wielkim mieście a stalowa to tylko mała miejscowość, co wy tam bierzecie na te megalomanie 😂

@STF - 5 listopada 2023, 18:01:52 - *.dynamic.chello.pl
Skra gra dla całej Częstochowy, a to dość spore miasto

Kolega - 5 listopada 2023, 18:11:05 - *.as13285.net
Zaraz wladze w Stezycy przejmie nowe rozdanie i skoncza sie pieniadze na Radunie i wyladuja w B klasie.

waluś - 5 listopada 2023, 18:27:08 - *.dynamic.chello.pl
Tylko ZKS...a ilu mieszkańców ma Nieciecza? i le sezonów spedzili w extraklasie a teraz w I lidze.

lok - 5 listopada 2023, 18:28:52 - *.228.140.141
A Złotek był na meczu ??? Co powie o sędziowaniu? To jest jedno wielkie ..... . Z jakiej racji Złotek porusza się w strefi VIP ???????? Z niego taki VIP jak . .... .... ......

maruda - 5 listopada 2023, 18:31:43 - *.play-internet.pl
Tak się napinali na baraże, niestety ale co liga to wyższy poziom gry w tej Polskiej kopanej.

Juhas - 5 listopada 2023, 22:37:28 - *.147.8.166.mobile.internet.t-mobile.pl
Co to za płaczek ten gość co tak sędziego krytykuje. Są gorsi to przegrali,przecież Smyłek wszytkiego nie wybroni.

Guerreiro2 - 5 listopada 2023, 22:57:15 - *.play-internet.pl
Ch*j, że Radunia mogła strzelić na 3 i 4:0 i że Stal obudziła się w 80 minucie, lepiej pier***ić, że wszystko przez sedziego i narzekać na poziom sędziowania i małe miejscowości...co za brak obiektywizmu.

Maly - 5 listopada 2023, 23:59:00 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Radunia Klasa , Stalowka dno i beznadzieja . Zero pomyslu , koncepcji .Sedzia byl slaby skrzywdzil Nas , ale przy bramce Ziarki Iwao tez podawal juz z autu . Poza tym SLABI , BOJAZLIWI jestesmy My , a Raduni nalezy sie Szacunek .W 100% zasluzone zwyciestwo .Najlepszy Zespol w tym sezonie jaki goscil u Nas .Kibic Stalowki .

RaduniaPan - 6 listopada 2023, 7:24:18 - *.play-internet.pl
Już się widzieli na miejscu barażowym, dobre ogórki. Pokory tam trochę bo jesteście co najwyżej średniakiem tej ligi.

Mirek - 6 listopada 2023, 8:24:41 - *.191.177.4.ipv4.supernova.orange.pl