5 listopada 2023, 18:57:49 - gabrielba
Bramka Szymona Włodarczyka

Szymon Włodarczyk strzelił bramkę dla SK Sturm Graz w przegranym 1-3 (0-2) meczu 13. kolejki austriackiej Bundesligi z Linzer ASK. Dla 20-letniego napastnika to piąty ligowy gol w tym sezonie.

5 listopada 2023, 17:00 - Linz (Raiffeisen Arena)
Linzer ASK 3-1 SK Sturm Graz
Moses Usor 36, Filip Stojković 45, Robert Žulj 90 - Szymon Włodarczyk 60

żółte kartki: George Bello, Robert Žulj, Sascha Horvath, Filip Stojković, Ibrahim Mustapha - Alexander Prass, Bryan Teixeira, Max Johnston.

sędziował: Markus Hameter (Dolna Austria).

W 4. minucie Manprit Sarkaria (Sturm) nie wykorzystał rzutu karnego (Tobias Lawal obronił).
W 45. minucie Robert Žulj (LASK) nie wykorzystał rzutu karnego (Kjell Scherpen obronił).

Włodarczyk wszedł na boisko w przerwie, zmieniając Manprita Sarkarię.

Sturm jest na drugim miejscu w tabeli z dorobkiem 27 punktów.

Lech - 5 listopada 2023, 19:00:04 - *.153.84.72
Brawo młody Włodarczyk, powinien być powołany a nie bezproduktywni Milik czy Piątek.

TR - 5 listopada 2023, 19:21:07 - *.244.154.125
Piątek też powinien być powołany bo dzisiaj strzelił dwie bramki !!!

bizon - 5 listopada 2023, 19:22:14 - *.walbrzych.vectranet.pl
Dlaczego on nie gra w kadrze? Wiem legionisci napisza, ze slaby, ale u was kazdy rodak jest niedoceniany i wolicie odpady z plaz swiata...

@bizon - 5 listopada 2023, 19:26:06 - *.153.84.72
legia mówi nawet że Lewandowski jest słaby bo mieli u siebie najlepszego polskiego gracza i a wypromował go Lech, analogicznie tak samo jest z Włodarczykiem wypróbowanym w Górniku gdzie legia z niego zrezygnowała.

hapapapap - 5 listopada 2023, 19:34:18 - *.aronet.pl
chłop jest zmiennikiem prawdziwego austriaka. czekamy na komunikat, że gra znany malarz pokojowy

Bielany - 5 listopada 2023, 19:40:03 - *.dynamic-2-waw-k-1-2-0.vectranet.pl
Włodar King

obserwator - 5 listopada 2023, 20:34:30 - *.itvmedia.pl
Ludzie jaka kadra? Chociaż jak są w niej kopacze z 2 i 3 ligi włoskiej to jego powołanie mnie nie zdziwi.

Szalu nie - 6 listopada 2023, 11:58:24 - *.play-internet.pl
Drewniak jakich malo.Bylo widac w pucharach jak biega i gra.
Bedzie taki jak Exposito , to dopiero moze mówić o kadrze.

KrisSr - 6 listopada 2023, 12:40:09 - *.euro-net.pl
Prędzej on czy Benedyczak się powinni znaleźć w składzie niż nie strzelający gola z 5 metrów Milik. Dość już jego psucia okazji.

Legia - 9 listopada 2023, 22:14:07 - *.ip.linodeusercontent.com