6 listopada 2023, 21:57:48 - bartekwr9
Gol Piotra Parzyszka

Piotr Parzyszek strzelił gola dla FC Emmen w zremisowanym 1-1 (0-1) meczu 13. kolejki holenderskiej drugiej ligi z MVV. Była to jego czwarta ligowa bramka w tym sezonie.

6 listopada 2023, 20:00 - Maastricht (De Geusselt)
MVV (Maastricht) 1-1 FC Emmen
Özgür Aktas 22 - Piotr Parzyszek 71

żółte kartki: Marko Kleinen - Jari Vlak, Patrick Brouwer.

sędziował: Jesse Rozendal.

Parzyszek zagrał cały mecz. W drużynie gości w 86. minucie z boiska zszedł Desley Ubbink (w przeszłości Podbeskidzie Bielsko-Biała), gdy wszedł na nie Maikel Kieftenbeld.

FC Emmen ma na koncie 23 punkty i zajmuje czwarte miejsce w tabeli.

widz - 6 listopada 2023, 23:46:24 - *.ennet.pl
4 lata temu Mistrzostwo Polski i gra o Ligę Mistrzów a teraz tylko 2 liga holenderska. Co tu poszło nie tak ? Może sukces 4 lata temu był na wyrost. Zazdrościć można ze zaliczył turystykę co prawda piłkarską ale jednak to turystyka w 5 krajach odliczając tam gdzie wychowywał się na piłkarza a więc w zasadzie wrócił do domu. Wiek 30 lat określa się największą dojrzałością zawodnika póki ma sie jeszcze odpowiednie zdrowie i kondycję piłkarską a tu regres.

Bóljon - 7 listopada 2023, 0:20:41 - *.dynamic.jkns.pl
Póki co niewiele tych parzyszków nastukał. Nie widać, żeby szedł na rekord.

Seba87 - 7 listopada 2023, 4:17:10 - *.web.vodafone.de
Jak czytam, że Parzyszek strzelił gola to się zastanawiam ,, po co oni piszą o golach na treningu’’ kadra czeka😂

Mistrzek - 7 listopada 2023, 10:11:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl