10 listopada 2023, 14:58:28 - bartekwr9
MŚ U-17: Antoni Klukowski zagrał w reprezentacji Kanady

Antoni Klukowski (Pogoń Szczecin) zagrał w reprezentacji Kanady do lat 17 w przegranym 0-2 (0-1) meczu 1. kolejki grupy B rozgrywanych w Indonezji mistrzostw świata z Hiszpanią. 16-letni napastnik zszedł z boiska w 62. minucie, gdy wszedł na nie Erik Pop.

10 listopada 2023, 13:00 - Surakarta (Stadion Manahan)
Hiszpania 2-0 Kanada
Marc Guiu 20, Quim Junyent 76

żółta kartka: Victor Fung (Kanada).
czerwona kartka: Alessandro Biello (38. minuta, Kanada, za nadepnięcie przeciwnika).

sędziował: Roberto Bruno Pérez Gutierrez (Peru).

W drugim dzisiejszym meczu grupowym Mali wygrało 3-0 (1-0) z Uzbekistanem.

Tabela:

1. Mali        1  3  3- 0
2. Hiszpania   1  3  2- 0
3. Kanada      1  0  0- 2
4. Uzbekistan  1  0  0- 3

Qulty - 10 listopada 2023, 15:06:05 - *.cni-internet.cz
Czekam aż dzieci polskich emigrantów zaczną grać w reprezentacji Wali czy Irlandii. W kadrze Islandi już jest jeden Grzegorzsoon

Kolejorz - 10 listopada 2023, 17:09:58 - *.52.91.41
@fgfgfgffg czyli Anglicy mąka życzyć porażki Polsce za każdym razem gdy gra u nas Cash bo takiego dokonał wyboru?

McA - 10 listopada 2023, 23:31:19 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@Kolejorz - aby to raz słyszałem jak wyzywają samego Casha od f...Poles w pubie, do czasu kiedy się nie zorientują że na ochroniarce stoją Nasi. Zresztą My też im jakoś szczególnie nie kibicowalismy.
Pamietam ang pub w środkowej anglii w jedej sali Polacy mecz oglądają reprezentacji na dużym ekranie a w drugiej przy barze na mini tv anglicy mecz z Chorwacją. Nasz się skończył kilka min szybciej. i poszlismy zobaczyć jak idzie Chorwatom, akurat strzelili bramkę cały polski skład (ok 400typa) skakał z radości a angole w szoku że my im nie kibicowaliśmy. No jakby grali z niemcami to inaczej.
Więc Kolejarz`u rózne sa histroie, w innym mieście czy pub-ie mogło być inaczej.