10 listopada 2023, 18:00 - Pruszków (stadion MZOS)
Znicz Pruszków 1-0 Motor Lublin
Krystian Tabara 90

Znicz: 1. Miłosz Mleczko - 91. Marcel Krajewski (63, 8. Tymon Proczek), 3. Dmytro Juchymowycz, 47. Wojciech Błyszko, 10. Mateusz Grudziński, 11. Paweł Moskwik - 30. Wiktor Nowak, 6. Krystian Pomorski, 18. Shuma Nagamatsu - 9. Szymon Krocz (76, 5. Jurij Tkaczuk), 7. Jakub Wójcicki (89, 22. Krystian Tabara).

Motor: 1. Kacper Rosa - 17. Filip Wójcik (72, 20. Damian Sędzikowski), 4. Przemysław Szarek, 18. Arkadiusz Najemski, 47. Krystian Palacz (58, 24. Filip Luberecki) - 77. Piotr Ceglarz, 37. Mathieu Scalet, 68. Bartosz Wolski, 22. Kamil Wojtkowski (69, 73. Jakub Lis), 26. Michał Król (58, 7. Mariusz Rybicki) - 19. Kacper Wełniak (68, 27. Dawid Kasprzyk).

żółte kartki: Juchymowycz - Najemski, Król.
czerwona kartka: Arkadiusz Najemski (85. minuta, Motor, za drugą żółtą).

sędziował: Sylwester Rasmus (Toruń).
widzów: 648.

Juzek - 10 listopada 2023, 19:54:53 - *.31.162.80.ipv4.supernova.orange.pl
Niestety ale żadna z drużyn nie zasłużyła na porażkę,a tym bardziej na wygraną.Dzisiejszy mecz to taka kopanina A-klasowa.Szczęśliwa wygrana Znicza,czerwona kartka na własne życzenie.

Gruby - 10 listopada 2023, 19:56:32 - *.centertel.pl
Brawo Znicz za wyjaśnienie Motorynki. Oby w drodze powrotnej do Lublina "nikt" nikogo nie pobił.

kojot - 10 listopada 2023, 20:00:31 - *.acn.waw.pl
Ta pierwsza liga jest niemożliwa i fascynująca jednocześnie. Tam do ostatniej kolejki będzie trwał wyścig ślimaków. Po 32 kolejce 5 drużyn będzie miało szansę na bezpośredni awans, i kolejne 7 na baraże. Zobaczycie, że tak będzie :D

W - 10 listopada 2023, 20:01:04 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Frajerzy z Lublina w drużyna dziś przechwalona jesteśmy mocni Palacz i Rosa Okej Skale francuz cienki jak barszcz wolę Żebrowski lub Śpiewak obronie brak rozumu zachłanność została skarcona chcieli wygrana a mają ,Zero

Bobik - 10 listopada 2023, 20:02:11 - *.ae1x302.dhiblang.lubman.net.pl
Szczym do ekstraklasy

Kibic - 10 listopada 2023, 20:04:57 - *.dynamic.inetia.pl
Piękny wynik,anty motor.

W - 10 listopada 2023, 20:06:05 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Najemski iSzarek kartkowicze a Zbiciak siedzi często na trybunie a Fejo mówi jesteśmym mocni

W - 10 listopada 2023, 20:07:12 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Najemski iSzarek Rudolf kartkowicze a Zbiciak siedzi często na trybunie a Fejo mówi jesteśmym mocni

Kla - 10 listopada 2023, 20:07:24 - *.dynamic.mm.pl
Ale to spi.....li 🤣🤣🤣

Kolo - 10 listopada 2023, 20:13:17 - *.31.227.157.ipv4.supernova.orange.pl
Goncalo przeproś za grę Motoru !
Rzygać się chce jak to oglądamy !
Nie chceny awansu z taką grą !!!
Ofensywa i fajna gra, jak nie to wypad z Lublina.

Faflo - 10 listopada 2023, 20:16:04 - *.146.120.220.mobile.internet.t-mobile.pl
Co ten Motor odstawił z takim Zniczem umoczyć !

ZielonySto - 10 listopada 2023, 20:19:29 - *.dip0.t-ipconnect.de
Dobry wynik.
Motor tylko na żużlu. W piłce Spartakus.

Ł3 - 10 listopada 2023, 20:24:46 - *.dynamic.chello.pl
Znicz grał do końca i dzięki temu wygrał.

Lol - 10 listopada 2023, 20:27:27 - *.dynamic.gprs.plus.pl
No co tym razem??

W - 10 listopada 2023, 20:38:04 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Jeżeli obrońcy Motoru są wolniejsi od napastników to stoper lub inny obrońca nie wychodzi do przodu niech się kręci w okolicach pola karnego bok każdy wypad pod koniec meczu śmierdzi bramkami ile to męczy Motor obrona nie nadarzyła za napastnikami

Pablo - 10 listopada 2023, 20:57:16 - *.play-internet.pl
Brawo Znicz ważne 3 punkty

Oli - 10 listopada 2023, 21:03:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Drugi mecz z rzędu umoczony w doliczonym czasie, to przypadek czy norma w Motorze .

Zabol - 10 listopada 2023, 21:05:31 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Motor ale Wal😐!

żorż - 10 listopada 2023, 21:29:41 - *.134.190.203
Na przyszłość.Nigdy nie lekceważcie Znicza Pruszków lubelskie napinacze.

Do Oli - 10 listopada 2023, 21:33:36 - *.centertel.pl
Jaki drugi mecz z rzędu?W niedzielę stracili w 90 a nie w doliczonym.Motor to rzezniki,dlatego dostają kartki,w niedziele było to samo.Brak umiejętności to kopia przeciwnika.Co na sędziego nie narzekamy?

Piter76 - 10 listopada 2023, 21:34:19 - *.dynamic.gprs.plus.pl
noż k.., fajny początek 4 łatwych meczy...😡

Zero - 10 listopada 2023, 21:35:50 - *.centertel.pl
To co Lubelski beniaminek uzyskiwał na początku sezonu to teraz oddaje w doliczonym czasie gry właśnie tak jak mówi wieczna maxyma liczba szczęściu musi się równać zeru.

z Lublina - 10 listopada 2023, 21:43:43 - *.dynamic.mm.pl
W Motorze ostatnia minuta się bilansuje - 3 wygrane w 90 minucie (Zagłębie, Lechia, Stal) i 3 stracone (Górnik, Wisła Płock - remis, Znicz). Plus wygrana z Odrą też w 90 minucie na 2-0. W gubieniu punktów w ostatnich minutach chyba mistrzem Górnik Łęczna

Witek - 10 listopada 2023, 21:48:23 - *.109.163.93
Mimo to jestem pewny, że Motor ciągle ma duże szanse na utrzymanie. Pozycja 12-14 na koniec sezonu jest w zasięgu Motoru.

Ryl - 10 listopada 2023, 22:49:38 - *.26.201.48
Brawo dla obrony Motoru że nie zagrali jak rzeźnicy! Mogli wykosić jeden punkt ale kosztem honor sportowca. Lepsza porażka niż taki punkcik.

w - 10 listopada 2023, 23:20:59 - *.icpnet.pl
Jezeli obronca ma żoltą kartke to musi grać z przodu a napastnik jako obronca ,uważam że sędziowie lubią kartkować obroncow Motoru nie wierze ze wszystkie kartki były prawidlowe ale sędzia wszystko może i nic nie zrobisz ,brak sędziow z ekstraklasy

szkoda - 10 listopada 2023, 23:42:13 - *.ennet.pl
Portugalski trener Motoru powinien wytłumaczyc swoim podopiecznym jak jak jego myśl narodowa portugalska szkoleniowa ma się do tego że w przewadze zawodnika od 15 minuty wczoraj mecz w Lidze Europy na obcym terenie (tak jak dziś w Pruszkowie) w Lizbonie konczy się 1-1 bo kwadrans 1-szego meczu odlicza sie zawodnka który zmniejsza potencjał Rakowa i pada bramka zrodzona w zapasach w polu karnym (obaj piłkarze zapomnieli jaka dyscylinę uprawiają ) a u "pruszkowca" niego nie da rady bez karnego w osłabieniu dotrwać do remisu 0-0 5 minut plus doliczony to Raków Szpyrki jest wielki czy na wyrost uprawiającego rzuty w tacką jeszcze nieolimpijska dyscyplina jakiegos tam Gonzo ? Nic dziwnego że pseudokibic jakim jest własciciel Multico, który kiedy klub musiał reprezentować Szarowolę by grac na poziomie w miarę centralnym udał ze jest biedny i nie pomógł choc był juz wtedy multimiliarderem ma ciężki orzech do zgryzienia teraz ? Kto Prezes ,trener czy moze masażysta albo asystent sprzątający ?

GMP - 10 listopada 2023, 23:42:37 - *.play-internet.pl
Mógł sfaulować w tej akcji byłby 1 punkt ale zostalibyśmy w ogóle bez obrońców jak wszyscy wykartkowani ale ogólnie z taką grą bez wzmocnień można pomarzyć o barażach...

War - 11 listopada 2023, 0:06:46 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Panie trenerze Gonzalo miało być tak pięknie dziś kibice smutni i brak zawodników rozwagi rozumu pod koniec. Meczu ,może warto robić rotację ,może zawodnicy zmęczeni bo gramy tylko 15 zawodnikami ,lub myślą że 1 liga to szczyt mozliwosci

Motor - 11 listopada 2023, 0:08:42 - *.134.178.241
szkoda....co Ty bierzesz...byłeś kiedyś na jakimś meczu na żywo¿ nie przed kompem/telewizorem... po prostu bardzo słaby mecz Motoru...i tyle... a byłem na meczu na stadionie⚽

Kubik - 11 listopada 2023, 7:12:30 - *.play-internet.pl
Brawo Znicz aby teraz szło to już do przodu

SSW - 11 listopada 2023, 9:22:51 - *.215.207.184-internet.zabrze.debacom.pl
Teraz Resovia pojedzie motorynką

Alfredo - 11 listopada 2023, 9:29:38 - *.146.122.46.mobile.internet.t-mobile.pl
Zamiast zgasić Znicz i stopić ich do niższej ligi to w doliczonym czasie tracą bramkę Motor nieładne

CPjś - 11 listopada 2023, 12:01:51 - *.centertel.pl
Zawsze będziecie Spartakusem.kupczyki...

Obiektywny - 11 listopada 2023, 12:26:16 - *.centertel.pl
Nie kibicując żadnej z tych drużyn, obejrzałem wczoraj antyreklamę futbolu.