11 listopada 2023, 17:30 - Płock (Orlen Stadion)

Wisła: 99. Bartłomiej Gradecki - 16. Fabian Hiszpański, 24. David Niepsuj, 77. Jakub Szymański, 4. Adam Chrzanowski, 21. Igor Drapiński (72, 11. Milan Spremo) - 19. Émile Thiakane (57, 37. Paweł Chrupałła), 23. Filip Lesniak, 14. Mateusz Szwoch, 9. Dawid Kocyła (72, 10. Krzysztof Janus) - 20. Łukasz Sekulski (90, 30. Nikola Srećković).

Odra: 30. Artur Haluch - 9. Tomáš Mikinič (79, 25. Jakub Antczak), 27. Mateusz Kamiński, 2. Piotr Żemło, 24. Jakub Szrek - 29. Michał Surzyn (79, 28. Artur Pikk), 5. Rafał Niziołek (87, 13. Adrian Purzycki), 8. Wojciech Kamiński, 11. Dawid Czapliński, 77. Borja Galán - 98. Din Sula (79, 10. Maksymilian Hebel).

żółte kartki: Gradecki, Hiszpański, Niepsuj, Spremo - Sula, Mikinič, Czapliński.

sędziował: Bartosz Frankowski (Toruń).
widzów: 3877.

W 78. minucie Łukasz Sekulski (Wisła) nie wykorzystał rzutu karnego (Artur Haluch obronił).

Polak - 11 listopada 2023, 19:31:02 - *.146.104.136.mobile.internet.t-mobile.pl
Panie sędzio gdzie Pan tego karnego widział??? Sytuacja mocno do przeanalizowania

Dede - 11 listopada 2023, 19:36:44 - *.33.106.176.ip4.krucznet.com.pl
Ha ha ha oderka.

Smuda - 11 listopada 2023, 19:37:06 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Odra zadyszka

kolo - 11 listopada 2023, 19:38:21 - *.play-internet.pl
Oczywiście że był karny i to ewidentny!!! Jeżeli chodzi o piłkarzy Odry to żenada przede wszystkim jak co chwilę się kładli na murawie.

Nemo - 11 listopada 2023, 19:39:25 - *.centertel.pl
Frankowski i jego ekipa z VAR tragedia. Same błędy. Wisła cały czas kopała po kostkach a ten gość nic. Przy watpliwym karnym piłkarz Wisły zrobił falstart do piłki, dlatego był przy niej pierwszy i sędzia nic! Masakra. Wisła kopa szczęścia, lepsza Odra mega pech. Cała piłka...

Nemo - 11 listopada 2023, 19:42:37 - *.centertel.pl
@Smuda: Oglądałeś mecz czy znasz tylko wynik? Wszyscy którzy widzieli komentowali że Odra była zdecydowanie lepsza. Dwa słupki, pełno strzałów na bramkę. A Wisła jeden strzał i gol, a drugi z dobitki bo Sekulski nie potrafił dobrze karniaka wykonać.

PPłock - 11 listopada 2023, 19:42:57 - *.dynamic.chello.pl
Znowu ten Frankowski. W kluczowym meczu ze Śląskiem odstawił kabaret, bo powtórki ewidentnie pokazały, że Rzeźniczak postawił stopę obok stopy rywala, nie powinno być nawet karnego nie wspominając o drugiej żółtej. Tutaj? Hiszpański prawie stracił oko - nie ma nawet rzutu wolnego. Nakładki to znów frywolna zgadywanka w wykonaniu Frankowskiego - Hiszpański nadepnął rywala - żółta, Hiszpańskiego nadepnięto w polu karnym? Musiał kłaść się 2x, żeby w końcu Frankowski wraz z VARem się zreflektowali. Jeśli ktoś tam nie widzi nadepnięcia, to chyba na komórce mecz oglądał.
Poza tym, tragiczna 1 połowa, ale też typowa dla ostatnich naszych spotkań. Odra potrafi "presować", co pokazali choćby w Legnicy, gdzie nie wypuszczali Miedzi z własnej połowy. Na pewno inaczej by to wyglądało, gdyby grali Grić, Gerbowski i Furman. Nie ma możliwości aby taka wyrwa w środku pola po kluczowych zawodnikach była nieodczuwalna. Szwoch sam nie ogarnie. Dobrze, że w 2 połowie już nie staliśmy daleko patrząc jak rywale klepią i od razu inaczej to wyglądało, ale jednak sporo szczęścia w tej wygranej. Ważne, że 3 punkty!

true - 11 listopada 2023, 19:43:30 - *.dynamic.mm.pl
Nemo wiadomo weekend, ale odpuść z ilością 😊

Kojot - 11 listopada 2023, 19:59:56 - *.acn.waw.pl
Brawo Wisła, gra wciąż nie przekonuje, ale najważniejsze 3 punkty. Do końca roku stosunkowo 4 łatwe mecze, z których spokojnie można zgarnąć 9-10 punktów, co da dużo spokoju na przygotowanie się na wiosnę, i atakowanie miejsca z bezpośrednim awansem.

Mak - 11 listopada 2023, 20:00:11 - *.internetia.net.pl
Obiektywnie gra Wisły to jakaś tragedia duży fart nic więcej

Legion - 11 listopada 2023, 20:20:27 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Hiszpański i Lesniak to nie II Liga a III Liga. Brawo Kocyla.

Sew - 11 listopada 2023, 20:32:03 - *.centertel.pl
Odra dwa razy lepsza i... przegrywa 0-2. Jakieś fatum czy co?

Max - 11 listopada 2023, 20:53:28 - *.dynamic.chello.pl
Wyścig ślimaków o ekstraklasę uważam za rozpoczęty!

Tyszanin - 11 listopada 2023, 20:57:43 - *.centertel.pl
Tychy jutro lider🟢⚫🔴

Kłosu - 11 listopada 2023, 21:10:41 - *.146.125.11.mobile.internet.t-mobile.pl
Wisła zatopiła Odrę chyba ci z Opola nie chcę awansu zobaczyli co jest z beniaminkami i pozwoli dają sobie spokój

Petra - 11 listopada 2023, 21:18:22 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Kibice Odry ... zejdźcie na ziemię parę męczy z ogórkami wasza nędzna drużyna wygrała i podiara ...a prawda jest taka że teraz dopiero wasz klubik zostaje z weryfikowany jaki tak naprawdę poziom reprezentuję .. mieliście kilka sytuacji i to wszystko reszta meczu to z waszej strony brutalna gra u faule i za każdym razem branie na krzyki sędziego.

Starotyski - 11 listopada 2023, 21:50:57 - *.dynamic.chello.pl
Jutro Arka nie wygra w Sosnowcu i Tychy po raz drugi z rzędu będą miały okazję zostać liderem . Ale po raz drugi tego nie wykorzystają bo mają marnego trenera. Przecież on już kilka dni temu zapewnił sobie alibi bo powiedział że to wina sędziów bo dają tyskim piłkarzom za dużo żółtych kartek. Śmiech na sali. On winą za swoje porażki obarcza sędzia. Banasikowi już dziękujemy...

Legion - 11 listopada 2023, 22:00:43 - *.dynamic.gprs.plus.pl

obserwator - 11 listopada 2023, 22:19:08 - *.51.61.165
Cała przewrotność piłki nożnej. drużyna zdecydowanie lepsza przegrywa.

emeryt - 12 listopada 2023, 0:13:53 - *.96.229.80.tvksmp.pl
Drugi gol strzelony przez Wisłę przy wykonywalnym rzucie karnym nie powinien zostać uznany. Kiedy zawodnik wykonujący rzut to w tym czasie w polu karnym znajdował się współpartner wykonawcy i strzelił gola. VAR nie reagował na to zdarzenie. Jest to rzut pośredni dla drużyny przeciwnej.

Gorgon - 12 listopada 2023, 0:41:00 - *.centertel.pl
Gra Wisły może nie jest jeszcze taka jak trzeba ,ale to co grają na metrze z pierwszej piły nie ma 2 takiej drużyny w 1 lidze.Pisze to jako fan drużyny ekstraklasowej,który oglądał mecz.Jak się wzmocnią to wciągną ta ligę.

rolly - 12 listopada 2023, 20:35:24 - *.146.127.101.mobile.internet.t-mobile.pl
Ktoś wie, kiedy wracają kontuzjowani z Wisły? Vallo, Pawlak itd.

Sew - 12 listopada 2023, 22:54:22 - *.centertel.pl
@Petra: mecze Odry z ogórkami? Czyli Wisła Kraków, Miedź, Nieciecza itd. to ogórki?