12 listopada 2023, 18:14:50 - bartekwr9
Bramka Adriana Benedyczaka

Adrian Benedyczak strzelił gola dla Parmy w przegranym 2-3 (1-2) wyjazdowym meczu 13. kolejki włoskiej Serie B z Lecco. Dla 22-letniego napastnika to siódmy ligowy gol w tym sezonie.

12 listopada 2023, 16:15 - Lecco (Stadio Rigamonti-Ceppi)
Calcio Lecco 1912 3-2 Parma Calcio 1913
Andrija Novakovich 23, Nicolò Buso 42, Franco Lepore 57 - Adrian Benedyczak 12 (k), Gabriel Charpentier 70

żółte kartki: Mats Lemmens, Duccio Degli Innocenti, Luca Marrone - Adrian Benedyczak, Hernâni, Leandro Chichizola.
czerwona kartka: Hernâni (31. minuta, Parma, za drugą żółtą).

sędziował: Luca Pairetto (Turyn).

Benedyczak zszedł z boiska w 63. minucie, gdy wszedł na nie Gabriel Charpentier. W Parmie w 63. minucie na boisko wszedł Antonio Čolak (w przeszłości Lechia Gdańsk), gdy zszedł z niego Ange-Yoan Bonny.

Parma ma na koncie 29 punktów i jest liderem.

2009 rok - 12 listopada 2023, 18:17:45 - *.244.154.125
On jest niesamowity.Czy jest szansa na dowołanie Benedyczaka na mecze z Czechami i Łotwą ?

bleh - 12 listopada 2023, 18:22:32 - *.olsztyn.vectranet.pl
@2009 rok "znakomita" umiejętność czytania ze zrozumieniem wcześniejszych artykułów. Wróć do powołań wyróżnionych na głównej stronie.

Lopez - 12 listopada 2023, 18:24:54 - *.238.122.12
Znowu z karnego...zszedł w 63 min więc pożytego z niego pewnie był nikły

hmm - 12 listopada 2023, 18:49:28 - *.dynamic-3-poz-k-1-2-0.vectranet.pl
Benedyczak tylko z karnych tam strzela, do repry sie nie nadaje jeszcze...ale za rok, za dwa...

5.Piątek
6.Benedyczak(jak nie zacznie strzelać z akcji to wskoczy na 10 pozycje)
.
.
.9.Swiderski
10.Buksa

kibic - 12 listopada 2023, 19:27:13 - *.centertel.pl
Tyle, polecam zakup poxipolu. Odkleiłeś się.

gp - 12 listopada 2023, 19:46:17 - *.dynamic.chello.pl
7 goli, w tym 5 z karnych. Bez rewelacji.

Ten - 13 listopada 2023, 9:34:42 - *.106.231.242.fiberlink.pl
Pytanie do redakcji 90 minut, dlaczego podaje się liczbę występów zawodnika dla niższych lig zagranicznych a dla polskich nie?

żebrzęczek - 13 listopada 2023, 20:34:44 - *.centertel.pl