16 listopada 2023, 20:01:31 - gabrielba
eME: Gol samobójczy Aleksa Petkowa w reprezentacji Bułgarii. Awans Węgier do ME

Aleks Petkow (Śląsk Wrocław) zdobył bramkę samobójczą w reprezentacji Bułgarii w zremisowanym 2-2 (1-1) spotkaniu 9. kolejki grupy G eliminacji mistrzostw Europy z Węgrami. Ten rezultat oznacza, że goście zapewnili sobie udział w turnieju finałowym.

16 listopada 2023, 18:00 - Sofia (Nacionalen stadion Wasił Lewski)
Bułgaria 2-2 Węgry
Spas Delew 24, Kirił Despodow 78 (k) - Martin Ádám 10, Aleks Petkow 90 (s)

żółte kartki: Walentin Antow, Żiwko Atanasow, Aleksandyr Kolew - Endre Botka, Miloš Kerkez.
czerwone kartki: Walentin Antow (36. minuta, Bułgaria, za drugą żółtą) - Miloš Kerkez (57. minuta, Węgry, za drugą żółtą).

sędziował: Daniel Stefański (Polska).
widzów: 230.

Petkow rozegrał pełne spotkanie. W zespole gospodarzy do 83. minuty grał Spas Delew (kiedyś Pogoń Szczecin), gdy zmienił go Stanisław Iwanow. Aleksandyr Kolew (w przeszłości Stal Mielec, Sandecja Nowy Sącz, Arka Gdynia i Raków Częstochowa) wszedł na boisko w 72. minucie, gdy zszedł Martin Minczew.

Węgry są dziesiątym zespołem, który zapewnił sobie udział w przyszłorocznych mistrzostwach Europy w Niemczech. Pozostali uczestnicy to Niemcy, Portugalia, Francja, Belgia, Turcja, Hiszpania, Szkocja, Austria i Anglia.

Aaa K - 16 listopada 2023, 22:23:34 - *.204.13.100.mobile.internet.t-mobile.pl
Piłka bywa przewrotna. Relacje Bułgaria-Węgry marne. Aleks Petkow gra doskonale w Ekstraklasie.

jb - 17 listopada 2023, 3:05:19 - *.petrus.com.pl
To Bułgaria musi przeżywac wyjątkowy kryzys, skoro gra w tej reprezentacji taki wynalazek, jak Kolew.

FK - 17 listopada 2023, 10:55:38 - *.10.208.169
230 widzów na reprezentacji ??? Niebywałe !!

koko - 17 listopada 2023, 12:03:53 - *.euro-net.pl
dlaczego było 230 widzów?

Wiki - 17 listopada 2023, 12:22:47 - *.centertel.pl
Mecz bez udziału kibiców.
Chcą tam odwołać prezesa związku. Przed meczem miał być protest. I był - zadymy też. Można poczytać o tym

fred - 17 listopada 2023, 18:51:03 - *.centertel.pl
u nas tez by sie taki protest przydał - ale janusz z wuwuzela w jednej i kielbasa w drugiej rece zawsze przyjedzie "bo lewandowski gra" a pozostałych 10 piłkarzy nawet nie zna z nazwiska

Yhm - 17 listopada 2023, 20:00:29 - *.27.52.139.ipv4.supernova.orange.pl