17 listopada 2023, 22:43:29 - LukaszL
eME: Dwie bramki Janiego Atanasova w reprezentacji Macedonii Północnej

Jani Atanasov z Cracovii strzelił dwie bramki dla reprezentacji Macedonii Północnej w przegranym 2-5 (0-3) meczu 9. kolejki grupy C eliminacji mistrzostw Europy z Włochami. 24-letni pomocnik wszedł na boisko w przerwie spotkania w miejsce Arijana Ademiego.

17 listopada 2023, 20:45 - Rzym (Stadio Olimpico)
Włochy 5-2 Macedonia Północna
Matteo Darmian 17, Federico Chiesa 41, 45, Giacomo Raspadori 81, Stephan El Shaarawy 90 - Jani Atanasov 52, 74

żółte kartki: Nicolò Zaniolo, Francesco Acerbi - Darko Čurlinov, Stefan Aškovski, Milan Ristovski, Nikola Serafimov.

sędziował: Felix Zwayer (Niemcy).
widzów: 56 364.

W 40. minucie Jorginho (Włochy) nie wykorzystał rzutu karnego (Stole Dimitrievski obronił).

W zespole gości Stefan Aškovski (w przeszłości Górnik Łęczna) grał od początku drugiej polowy spotkania, gdy zmienił Jovana Maneva, zaś Tihomir Kostadinov z Piasta Gliwice znalazł się poza kadrą.

mateuu - 17 listopada 2023, 22:58:03 - *.153.84.76
Uff dobrze że Włochy na drugim miejscu i nie trafimy na nich w barażach.

xyz - 17 listopada 2023, 23:16:31 - *.piaseczno.vectranet.pl
O ile nie przegrają z Ukrainą w ostatnim meczu.

Smuda - 17 listopada 2023, 23:29:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
W jednym meczu z Włochami strzelil wiecej niz w 2 sezony w Cracovii.

wichura - 18 listopada 2023, 10:36:47 - *.146.116.98.mobile.internet.t-mobile.pl
Następne dwa gole pewnie strzeli za pięć lat...
Cóż... Tak jak nie lubię Ukraińców, tak życzę im wygranej z Włochami. Żeby Włosi w barażach wyjaśnili Polaków!

Max - 18 listopada 2023, 12:00:09 - *.play-internet.pl
Przeciętniak z polskiej ligi strzela dwie bramki Włochom grając połowę meczu. Widać jak ekstraklasa urosła w siłę i stała się potęgą