18 listopada 2023, 20:00 - Chojnice (Stadion Miejski Chojnice)
Alef Firmino 90 - Dawid Retlewski 13

Chojniczanka: 29. Damian Primel - 54. Grzegorz Szymusik (40, 26. Czesław Raburski), 4. Sebastian Golak, 8. Tomasz Boczek (81, 80. Dominik Banach), 19. Sebastian Szczytniewski (82, 91. Kacper Korczyc) - 7. Błażej Szczepanek (71, 98. Peter Kolesár), 34. Damian Nowacki, 10. Wojciech Szumilas, 17. Tomasz Mikołajczak, 77. Antoni Prałat (82, 11. Alef Firmino) - 9. Piotr Giel.

Wisła: 1. Paweł Łakota - 88. Jan Flak, 18. Łukasz Wiech, 3. Radosław Seweryś, 17. Danian Pawłas - 16. Janusz Nojszewski (82, 8. Kamil Kumoch), 74. Przemysław Skałecki, 10. Robert Janicki (59, 99. Karol Noiszewski), 26. Damian Kołtański, 91. Mateusz Klichowicz (68, 7. Krystian Puton) - 11. Dawid Retlewski.

żółte kartki: Szczytniewski, Boczek - Wiech, Skałecki, Noiszewski, Łakota.
czerwone kartki: Łukasz Wiech (51. minuta, Wisła, za drugą żółtą), Przemysław Skałecki (po meczu, Wisła, za drugą żółtą).

sędziował: Paweł Horożaniecki (Żary).
widzów: 501.

Mario - 18 listopada 2023, 22:06:04 - *.opera-mini.net (*.75.145.9)
Co ta Chojna wyprawia.

Jaro - 18 listopada 2023, 22:22:00 - *.146.251.14.mobile.internet.t-mobile.pl
Ty kanapka pamiętaj MKS MKS mks

Kowal - 18 listopada 2023, 22:22:40 - *.5.28.78.petrus.com.pl
Jesteśmy dziadami. Nic nie potrafimy. Obrona dramatyczna. Szumilas traktujący swoją lewą nogą jak bóstwo, a korzyści żadnych. Kopnięcia, bo nie dośrodkowania na pierwszy słupek, mógł wymyślić tylko głupek. Giela to już nie da się obronić. Gramy bez skrzydeł. Prałat nie umie nic- no dobra ma 3 bramki, ale nie dogra, nie wykreuje. Bezproduktywny Kolesar, Szczepanek, Nowicki. No i trener. Robiący 3 zmiany w 81 minucie w sytuacji, gdy gramy z przewagą jednego zawodnika i nie ma z tego kompletnie nic. Tutaj awansu nie będzie, a każdy inny wynik będzie porażka.

hmm - 18 listopada 2023, 22:31:19 - *.dynamic-3-poz-k-1-2-0.vectranet.pl
Quo vadis Chojniczanko?? Chyba ugrzezniecie w tej 3 lidze na wieki

Lilo - 18 listopada 2023, 22:34:24 - *.play-internet.pl
Coś nie tak z Chojniczanką..takiego zespołu nie było dawno. Tak słabego..żal TP oglądać..Takiego Giela trzeba wywalić zima..Szkodnik,a nie napastnik..

KuzynStryj - 18 listopada 2023, 23:01:14 - *.76.187.85
Byłem na meczu i muszę przyznać, że Chojniczanka zagrała naprawdę świetny mecz. Walka, przemyślane akcje. Bardzo dobra praca trenera. Brawo Chojna!!!

Do hmm - 18 listopada 2023, 23:30:04 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Giela zapraszamy do KKS Kalisz, świetny zawodnik. Chojnice nie potrafią wykorzystać tak dobrego napastnika jak GIEL. Giel w Kaliszu strzelał po 15-16 bramek na sezon

Chojnice - 19 listopada 2023, 0:09:10 - *.petrus.pl
MKS męczarnie straszne...Zimą czystki w klubie...

gh - 19 listopada 2023, 1:38:26 - *.dynamic-3-poz-k-0-1-0.vectranet.pl