19 listopada 2023, 22:44:09 - dwieladek
eME: Sébastien Thill zagrał w reprezentacji Luksemburga

Sébastien Thill ze Stali Rzeszów wystąpił w reprezentacji Luksemburga w wygranym 1-0 (0-0) wyjazdowym meczu 10. kolejki grupy J eliminacji mistrzostw Europy z Liechtensteinem. 29-letni pomocnik grał do 57. minuty, gdy zmienił go Florian Bohnert.

19 listopada 2023, 20:45 - Vaduz (Rheinpark Stadion)
Liechtenstein 0-1 Luksemburg
Gerson Rodrigues 69

żółte kartki: Sandro Wieser, Andreas Malin, Livio Meier (Liechtenstein).
czerwona kartka: Danel Sinani (5. minuta, Luksemburg, za brutalny faul).

sędziowała: Stéphanie Frappart (Francja).

Raffi - 19 listopada 2023, 22:51:36 - *.204.108.152.mobile.internet.t-mobile.pl
Napisze coś. Dziękujmy losowi że Luksemburg nie grał z PZPN. Już z moldawia pokazaliśmy klase

szkoda - 19 listopada 2023, 23:46:51 - *.dynamic.chello.pl
...mimo dwukrotnych batów od Portugalii, luksemburczycy byli blisko awansu, remis na Islandii, gdzie nie wykorzystali dwusetki w 90 minucie i pechowa porażka ze Słowacją 0:1 zadecydowały, ale jeszcze szansa w barażach: Gruzja - Luksemburg na początek, wygrany ze zwycięzcą: Grecja - Kazachstan...

Szpetny - 20 listopada 2023, 4:31:12 - *.205.136.240.mobile.internet.t-mobile.pl
Ale byłyby piękne baty od Luksemburga

dlugopisy - 20 listopada 2023, 11:21:49 - *.6.49.87.ipv4.supernova.orange.pl
Luksemburg to ma linie pomocy lepszą niż Polska.

snk - 20 listopada 2023, 12:38:24 - *.play-internet.pl
Rodrigues to zawzięty zawodnik świetny gracz tylko dzięki jego determinacji LUX wygrał oglądałem ten mecz!

StalRz - 20 listopada 2023, 12:46:56 - *.dynamic.chello.pl
Dzięki Seba za grę dla rzeszowskiej Stali Powodzenia w kadrze Luksemburga

zzz - 20 listopada 2023, 20:33:38 - *.136.137.133
Co Sinaniemu zrobił gracz gospodarzy (Niemiec/Austriak-właściwe zakreślić hehe) że go wyciął? WTF?!

Hol - 23 listopada 2023, 18:25:43 - *.77.3.pool.telefonica.de
Jak można grać w LM strzelic gola w 90 min zwycięskiego na Santiago bernabeu potem jeszcze z Interem i do. Bragą i grać później w stali Rzeszów