20 listopada 2023, 22:39:42 - LukaszR
eME: Arttu Hoskonen i Benjamin Källman wystąpili w reprezentacji Finlandii

Arttu Hoskonen i Benjamin Källman z Cracovii zagrali w reprezentacji Finlandii w wygranym 2-1 (0-0) meczu 10. kolejki grupy H eliminacji mistrzostw Europy z San Marino.

20 listopada 2023, 20:45 - Serravalle (San Marino Stadium)
San Marino 1-2 Finlandia
Filippo Berardi 90 (k) - Pyry Soiri 50, 58

żółte kartki: Matteo Vitaioli, Alessandro Tosi, Lorenzo Capicchioni, Manuel Battistini, Tommaso Zafferani - Tomas Galvez, Richard Jensen.

sędziował: Manfredas Lukjančukas (Litwa).
widzów: 1427.

Hoskonen rozegrał pełne spotkanie, a Källman wszedł na boisko w 70. minucie, zmieniając Daniela Håkansa. Cały mecz w reprezentacji Finlandii zagrał Richard Jensen (kiedyś Górnik Zabrze), a Robert Ivanov (w przeszłości Warta Poznań) pozostał wśród rezerwowych.

Darek - 20 listopada 2023, 22:45:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Szacunek dla San Marino za trzeci kolejny mecz z bramką.

Kaszub1991 - 20 listopada 2023, 22:46:30 - *.dynamic.gprs.plus.pl
San Marino 3 mecz z rzędu z golem rozwija się ta drużyna niedługo zaczną punktować

Smuda - 20 listopada 2023, 23:01:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pyry Solili?

pasiak z k - 21 listopada 2023, 18:16:34 - *.play-internet.pl
Källman wszedł w drugiej połowie i czy to nie przypadek, że Finlandia straciła gola i to jeszcze na sam koniec tego spotkania. Ten piłkarz naprawdę jest słabiutki. To źle, że akurat musi grać dla Cracovii!