21 listopada 2023, 19:55:23 - euzi
eMME: Niemcy 3-1 Polska

Prowadzona przez Adama Majewskiego młodzieżowa reprezentacja Polski przegrała na wyjeździe 1-3 (1-0) z Niemcami w meczu grupy D eliminacji młodzieżowych mistrzostw Europy.

21 listopada 2023, 18:00 - Essen (Stadion an der Hafenstraße)
Niemcy 3-1 Polska
Eric Martel 56, Nick Woltemade 79, Merlin Röhl 82 - Ariel Mosór 24

Niemcy: 1. Noah Atubolu - 2. Leandro Morgalla (80, 11. Jan Thielmann), 15. Colin Kleine-Bekel, 5. Márton Dárdai, 3. Nathaniel Brown - 17. Brajan Gruda, 6. Eric Martel, 8. Merlin Röhl, 21. Maximilian Beier (46, 10. Nick Woltemade), 7. Ansgar Knauff (65, 18. Rocco Reitz) - 9. Youssoufa Moukoko (68, 19. Tim Lemperle).

Polska: 1. Kacper Tobiasz - 19. Dominik Marczuk (73, 17. Arkadiusz Pyrka), 16. Patryk Peda, 2. Ariel Mosór, 4. Łukasz Bejger, 13. Jakub Kamiński (87, 23. Kamil Lukoszek) - 7. Kajetan Szmyt, 8. Kacper Kozłowski (87, 10. Filip Marchwiński), 6. Mateusz Łęgowski, 11. Michał Rakoczy (64, 21. Tomasz Pieńko) - 9. Filip Szymczak (64, 20. Szymon Włodarczyk).

żółte kartki: Dárdai - Łęgowski, Rakoczy, Mosór, Szmyt.

m. - 21 listopada 2023, 19:56:32 - *.internetia.net.pl
Polskiej piłki obrazu rozpaczy ciąg dalszy. Do przerwy lepsi z gry - mogło być 2-0/3-0 ale oddanie poprawnego strzału przekracza umiejętności 90% polskich piłkarzy. Wieczorem nieszczęść Kuleszy ciąg dalszy, tamtym to już się w ogóle grać nie będzie chciało. Ciekawe ile jeszcze sponsorzy wytrzymają tego blasku PZPN.

peteen - 21 listopada 2023, 19:56:36 - *.27.70.78.ipv4.supernova.orange.pl
cóż, siły trzeba mieć na 90 minut, a nie na godzinę

Belbo - 21 listopada 2023, 19:57:35 - *.cgn1.cld.meteor.ie
Fajny mecz. Tylko banda pijanych polskich półgłówków wierzyła w zwycięstwo młodzieżówki znad Wisły. Niemce wyjaśnili naszych wróbli

Mistrzek - 21 listopada 2023, 19:58:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dlaczego Szymczak ciagle w 1 skladzie?

Lol - 21 listopada 2023, 19:58:56 - *.147.104.62.mobile.internet.t-mobile.pl
Łęgowski kadrowicz schodzi do U 21 i gra taki piach ze oczy krwawią a Kałuziński o wiele lepszy siedzi cały mecz na ławie.
Tak się kończy wtrącanie Probierza pseudo selekcjonera

Z nad gran - 21 listopada 2023, 19:59:44 - *.dynamic-4-waw-k-1-2-0.vectranet.pl
Szkoda pierwszej połowy, tych nie wykorzystanych szans, druga zdecydowanie gorsza, Niemcy niczego specjalnego nie zagrali, nasza nieskuteczność

Fritz - 21 listopada 2023, 19:59:44 - *.146.123.84.mobile.internet.t-mobile.pl
Łęgowski totalna olewka w końcówce..

Smuda - 21 listopada 2023, 20:00:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Z Bułgaria tez bedzie oklep i tyle z awansu

rt - 21 listopada 2023, 20:00:40 - *.rz.izeto.pl
te zmiany majewskiego to jakiś dramat
po co ściągał dobrze grających zawodników?

rympał - 21 listopada 2023, 20:00:42 - *.244.154.125
A red. Iwański już sprzedał Mosóra za granicę

columbX - 21 listopada 2023, 20:00:56 - *.25.201.185.ipv4.supernova.orange.pl
Ciekawe dlaczego Szmytowi nie podawali...?
Szymczak zszedł i po meczu.

Prezes - 21 listopada 2023, 20:01:25 - *.147.104.62.mobile.internet.t-mobile.pl
Łegowski na szóstce to Kaluzinskiemu powinien buty nosić

Expert - 21 listopada 2023, 20:02:56 - *.dynamic.chello.pl
Słabo panie Majewski. Słabe czytanie meczu. Szmyt to totalna porażka, zbędny na boisku, a rozegrał cały mecz. Po przerwie nie powinien wyjść na plac. Łęgowski miał siłę na 60 min. (zagrał całość) potem zgasł i jeszcze biegał z żółtą kartką. Winny drugiej bramki Na koniec ten ręcznik Tobiasz. On nie ma prawa grać w Legii (tylko Hładun) co dopiero granie w kadrze.

Lis - 21 listopada 2023, 20:03:47 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Łegowski nadaje się do reprezentacji jak on w U 21 zaniża poziom.
Dramat

Marek - 21 listopada 2023, 20:04:03 - *.dynamic.inetia.pl
Podobno w 75 minucie zadzwonił Tusk i kazał im przegrać aby nie drażnić przyjaciół

Kaziu - 21 listopada 2023, 20:06:53 - *.icpnet.pl
Zmiany nie obrażając klubu Jak Stal Mielec.

n75 - 21 listopada 2023, 20:12:06 - *.dynamic-2-waw-k-3-1-0.vectranet.pl
Co ten Łęgowski pod koniec grał ,masakra,chłop wyglądał jakby z plecakiem 20 kg.biegał

Fanatyk - 21 listopada 2023, 20:12:41 - *.play-internet.pl
Widzę, że świetnie się rozwijają Kamiński i Kozłowski za 2 lata Ex, Cypr lub 2 liga belgijska.

Kami - 21 listopada 2023, 20:15:35 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Zbyt dobrze było po pierwszej połowie. Skąd są dobierani zawodnicy, którzy nie mają siły biegać intensywnie przez 90 minut. Zawodowcy? Nie nazwałbym ich tak. Błędy w obronie, słaby bramkarz i to wystarczyło by Niemcy wygrali grając dobrze przez drugie 45 minut.

Pseudonim - 21 listopada 2023, 20:15:57 - *.next7.zicom.pl
Spartolili mecz, który mogli spokojnie wygrać. Niemcy bez szału, dostali okazje to je wykorzystali. Tyle szans co mieliśmy głowa boli.

Opakowanie - 21 listopada 2023, 20:17:09 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Czy my wogule wygramy jakiś mecz?Czy to juniorzy czy senioży?Bo widze,że na tą chwile to jest tragedia.

track - 21 listopada 2023, 20:20:33 - *.151.39.245
@Belbo to nie ta kadra, emigrancki półgłówku z Irlandii.

ja - 21 listopada 2023, 20:20:53 - *.play-internet.pl
Cienizna plus ręcznik na bramce to nie ma czego innego co się spodziewać.

(L)16MP - 21 listopada 2023, 20:27:29 - *.48.249.206
Kacper nic sie nie stało. Takich masz kolegów, którzy brobić nie potrafią. Jesteś największą gwiazdą tego teamu. Mistrzem Polski jest Legia (L)ecimy po 17 tytuł i PP

mag - 21 listopada 2023, 20:27:34 - *.10.197.2.ipv4.supernova.orange.pl
Szczęśliwy jestem że dane mi było oglądać kadrę Pana Kazimierza Górskiego. Późniejsze wygrane mecze na żywo. I ten niezapomniany z Niemcami kiedy trnerem był pan Adam Nawałka.

el.ka. - 21 listopada 2023, 20:30:24 - *.wdm.pl
Przecież ten Tobiasz to nie nadaje się do niczego...
II liga max a nie reprezentacja i L

Paweł - 21 listopada 2023, 20:40:06 - *.isp.nxnet.pl
Najgorszy Szymański (drewniak), na plus Marczuk i Szmyt.

Paweł - 21 listopada 2023, 20:43:04 - *.isp.nxnet.pl
Szymczak nie Szymański

bemo(L) - 21 listopada 2023, 20:44:02 - *.dynamic.chello.pl
Tobiasz do kadry A. Opuść ich bo robią ci złą prasę.

Polak - 21 listopada 2023, 20:46:33 - *.ip.linodeusercontent.com
Z Niemcami to wiadome że przegrają.

Geograf - 21 listopada 2023, 20:47:25 - *.37.230.176
W pilke gra 35 na boisku ale Niemcy zawsze wygrywaja trzema golami. Slynne przyslowie tego Brazylijczyka Michala Platiniego.

Raffaello - 21 listopada 2023, 20:47:49 - *.play-internet.pl
Tobiasz w bramce to porażka.

Legia - 21 listopada 2023, 20:52:44 - *.52.89.210
Tobiasz to akurat gra w Legii tylko po to żeby na nim zarobić.

A - 21 listopada 2023, 20:57:50 - *.205.172.6
Nic nowego 1-0 i rozpaczliwa obrona ,cala polska pilka.

1998 - 21 listopada 2023, 21:00:54 - *.centertel.pl
Oglądałem zero szybkości Polska 1 polowa ten z Cracovii 20 parę lat temu Polska miała szybkich albo i 30 Kowalczyk a później Sypniewski

d2bo - 21 listopada 2023, 21:11:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
20-30 lat temu piłkarze byli z nizin społecznych, wiedzieli że jak się wybiją, to im się warunki życiowe poprawią, pomogą rodzinie (ok, może Sypniewski to niekoniecznie), a dzisiaj podwożeni SUV-ami lalusie na treningi, biegać im się nie chce. Ciężko w ostatnich latach znaleźć młodego polskiego piłkarza, którego można za coś podziwiać. Najbardziej chyba Moder imponował, ale jemu niestety przydarzyła się okropna kontuzja.

klima - 21 listopada 2023, 21:29:28 - *.dynamic.chello.pl
Tobiasz zrobi taką karierę jak Majecki :D

quri - 21 listopada 2023, 21:31:15 - *.dynamic-3-poz-k-0-2-0.vectranet.pl
Tak Rakoczy gra od kilku tygodni, a z uporem maniaka jest wystawiany. Nikt go w lidze nie ogląda? Ktoś bonusy ma od jego gry? Podobnie jest innymi grajkami. Jak ma być dobrze, kiedy wystawiani są pod formą goście?

normal - 21 listopada 2023, 21:39:49 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Tobiasz to przeciętniak dla którego kadra u-21 to za wysokie progi. Najsłabsze ogniwo tej kadry.
1

Max22 - 21 listopada 2023, 21:45:06 - *.114.67.98
A co się dzieje z Oyedele? W październiku nie zagrał chyba z Estonią, a teraz nawet nie był powołany. Co z nim?

Poznań - 21 listopada 2023, 22:02:16 - *.ip.linodeusercontent.com
Z Niemcami to było wiadome że przegrają, nasz poziom to taka Łotwa, Estonia, Litwa więc o wynik baraży z Estonią jestem spokojny gorzej dalej. W Polsce nie ma zdolnej młodzieży.

sema4 - 21 listopada 2023, 22:07:19 - *.77.6.pool.telefonica.de
pchaja wszedzie tego Tobiasza, Pede , masakra

lkrfj - 21 listopada 2023, 22:54:35 - *.147.104.62.mobile.internet.t-mobile.pl
Wywiad na łączy nas piła - Peda jedziemy pomóc U 21.
Łęgowski wyglądał fatalnie , straty. Peda wyróżniał się ogólnie niczym a wprowadzenie piłki do to poziom 2 ligi polskiej. Jeżeli to jest przyszłość polskiej to My nie mamy przyszłości !!

MAGic - 21 listopada 2023, 23:04:59 - *.cpe.distributel.net
No i jaki poziom piłkarski prezentują poprzedni podopieczni probieża ??? niestety tak samo marny jak i obecni !!! jaki można wysnuć wniosek na przyszłość ?? koleś kulesza i jego towarzysze od grila to są nieudaczniki, które zamiast czapki orzechôw koszą darmową kasiorę i jeszcze na tych swoich zakrapianych party śmieją się i szydzą z naiwnych polaczków !!! Poziom polskiego piłkarstwa poprawi się ale dopiero jak wistula zacznie płynąć od bałtyku w stronę kładki ojca bernatki, albo jak sam probież i reszta gangu Olsena (pzpn) pójdą sobie zbierać grzyby lub kopać kartofle oraz buraki !!!

obserwator - 21 listopada 2023, 23:05:06 - *.itvmedia.pl
40 minuta i jęzor gra na czas.
A już niektórych z tej kadry pchają do jedynki, jak tam piłka im przy przyjęciu odskakuje na 2 metry.

Szok - 21 listopada 2023, 23:59:17 - *.play-internet.pl
Nikt się nie nadaje do kadry z tej sunisoudy!
Chyba ze ktoś będzie trafiał zx5m jak Zalewski nie trafil

fachowcy - 22 listopada 2023, 6:27:59 - *.153.116.8
Czytając te "komentarze", dochodzę do wniosku, że chyba oglądałem jakiś inny mecz. Może Chorwacja-Armenia...

Szymek - 23 listopada 2023, 11:15:23 - *.164.167.118
Ile Reprezentacji w reprezentacji , w niemczech 90 % turków, arabów , murzynów itd. futbol reprezentacyjny zaczyna się mijać z celem
Niemcy myślą wszystko można kupić , co za naród....