26 listopada 2023, 12:40 - Opole (Stadion Miejski Odra)

Odra: 30. Artur Haluch - 24. Jakub Szrek, 27. Mateusz Kamiński, 2. Piotr Żemło, 28. Artur Pikk - 29. Michał Surzyn (63, 25. Jakub Antczak), 13. Adrian Purzycki, 5. Rafał Niziołek, 11. Dawid Czapliński (90, 8. Wojciech Kamiński), 77. Borja Galán - 98. Din Sula (82, 7. Jean Franco Sarmiento).

Polonia: 57. Jakub Lemanowicz - 37. Nikodem Zawistowski (76, 29. Wojciech Fadecki), 66. Maciej Kowalski-Haberek, 2. Michał Grudniewski, 26. Michał Kołodziejski, 22. Bartosz Biedrzycki (63, 18. Dariusz Pawłowski) - 77. Mateusz Michalski (63, 7. Marcin Kluska), 16. Krzysztof Koton, 20. Piotr Marciniec (63, 14. Władysław Ochronczuk), 10. Michał Bajdur (76, 9. Paweł Tomczyk) - 11. Szymon Kobusiński.

żółta kartka: Czapliński.

sędziował: Tomasz Musiał (Kraków).
widzów: 1248.

W 28. minucie Mateusz Michalski (Polonia) nie wykorzystał rzutu karnego (Artur Haluch obronił).

max - 26 listopada 2023, 14:46:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Żeby nie było za późno szanujmy trenera za awans ale nie daje rady w 1 lidze .Ciężko patrzeć na grę . Prezes działaj . Polonia nie może spaść

Kocur - 26 listopada 2023, 14:47:56 - *.dynamic.mm.pl
Pytanie do kibiców Odry, czy strzelec bramki z karnego to nosi perukę? Za Smalca Tarachulski pewne info

karol - 26 listopada 2023, 14:49:45 - *.centertel.pl
Odra o kilka klas lepsza. Szkoda straconych wcześniej punktów, utrzymanie na wyciągnięcie ręki. tylko żeby runda rewanżowa nie byłą rundą cudów.

Zito - 26 listopada 2023, 14:50:57 - *.134.175.63
to pan Juliusz Kulesza (lat 95) bardzo zawiedziony wynikiem; chyba najstarszy kibic w Polsce chodzący na mecze

Kibol - 26 listopada 2023, 14:56:06 - *.dynamic.chello.pl
Brawo Odra!

slazak - 26 listopada 2023, 15:01:42 - *.centertel.pl
To była chwilowa zapaść Odry? 😋 Wracamy do gry... 30-32 pkt na wiosnę wystarczy do awansu? Taki sąsiedzki mecz Odra-Piast w następnym sezonie... Czy jednak będzie strach i hasło "chłopaki odpuszczamy"?

jar - 26 listopada 2023, 15:11:46 - *.wawtel.pl
Było brać Stokowca jak był wolny

obserwator - 26 listopada 2023, 15:26:28 - *.109.151.89
Dobre widowisko mimo trudnych warunków. Różnie mogło być gdyby Polonia strzeliła karnego. Odra wraca na Swoje tory.

mario - 26 listopada 2023, 15:43:49 - *.10.109.224.ipv4.supernova.orange.pl
Gratulacje dla Naszej Odry za wynik i za mecz, mimo,ciezkich warunkow gry dla obu zespolow. Polonia odwazna w grze, nie mozna odmowic temu zespolowi checi do gry i walki, a najlepiej zostawic - kibice Polonii to do Was- obecnego trenera, da rade i wyniki w koncu przyjda.Super, ze Odra zaczela znow fajnie punktowac!!

Posejdon - 26 listopada 2023, 15:44:20 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Polonia spadek pewne info Szykujcie Pampersy he 😄

Niestety - 26 listopada 2023, 16:09:25 - *.dynamic.chello.pl
Polonia rączo i w podskokach zmierza do 2 ligi

Sew - 26 listopada 2023, 16:40:06 - *.centertel.pl
Już z Płockiem Odra dobrze grała, była lepsza od Płocka i pechowo przegrała. Dzisiaj było już wszytko tak jak trzeba. Odra płynie do Ekstraklasy!!

Nemo - 26 listopada 2023, 16:42:53 - *.centertel.pl
@Kocur: To jego sprawa. Faktycznie Niziołek się wyróżnia, ale nie fryzurą tylko dobrą grą.

5th - 26 listopada 2023, 16:53:56 - *.play-internet.pl
Niziolek nosi zaczeszke, tak jak grosicki i kiedyś niedoscigniony mistrz, Dariusz Szpakowski. Wszyscy starają się jakoś zamaskować lysine.

Slawianin - 26 listopada 2023, 16:56:00 - *.134.144.182
NIe wiem po co rozgrywane sa mecze ligowe w drugiej polowie listopada. Jest juz zimno, na trybunach pustki, a pilki w tv nie widac bo graja pomaranczowa. Kiedys bylo normalnie, konczylo sie granie w polowie listopada a nie kopalo na kartofliskach.

Przemek - 26 listopada 2023, 17:09:53 - *.ejedrzejow.pl
I tak Polonia się utrzyma.

44 - 26 listopada 2023, 17:27:43 - *.gigabit.info.pl
BRAWO!!!

Czechu - 26 listopada 2023, 19:40:19 - *.146.123.22.mobile.internet.t-mobile.pl
Jak by wszedł karny Polonia by tego nie przegrała a przy dobrych wiatrach mogła wygrać!

Ja - 26 listopada 2023, 19:43:32 - *.dynamic.gprs.plus.pl
O co chodziło kibicom Odry którzy na widok sędziego krzyczeli STS

Kelner - 26 listopada 2023, 22:18:06 - *.58.134.5
@ Czechu - ile ty masz lat. Jak dlugo jestes kibicem. Gdyby ...babcia...a gdyby Odra zmieściła wszystko w bramce to skonczyloby sie na 7:1
Po co takie smuty wypisujesz po przegranej 3:0
Mało mieli czasu żeby cos strzelic przez 60 min ?