29 listopada 2023, 22:39:17 - euzi
Bramka Michała Helika

Michał Helik strzelił gola dla Huddersfield w wygranym na wyjeździe 2-1 (1-1) meczu 18. kolejki angielskiej Championship (drugi poziom ligowy) z Sunderlandem. Dla 28-letniego obrońcy to piąty ligowy gol w obecnym sezonie.

29 listopada 2023, 20:45 - Sunderland (Stadium of Light)
Sunderland AFC 1-2 Huddersfield Town AFC
Luke O'Nien 40 - Michał Helik 28, Delano Burgzorg 67

żółte kartki: Adil Aouchiche, Jack Clarke - Tom Lees.

sędziował: Matt Donohue.
widzów: 37 728.

Helik rozegrał całe spotkanie. W drużynie gospodarzy poza kadrą meczową pozostał Nazarij Rusyn (w przeszłości Legia Warszawa). Huddersfield jest na 21. miejscu w tabeli z dorobkiem 19 punktów.

fred - 29 listopada 2023, 23:27:03 - *.dynamic.chello.pl