1 grudnia 2023, 19:50:05 - euzi
"Jaga" bez niespodzianki

Jagiellonia Białystok wygrała 2-1 (1-1) z Wartą Poznań w wyjazdowym meczu rozpoczynającym 17. kolejkę PKO Ekstraklasy. Zwycięstwo drużynie wicelidera zapewnili Kristoffer Hansen, który trafił do bramki już w 1. minucie, oraz José Naranjo, a jedynego gola dla gospodarzy zdobył Maciej Żurawski. Warta kończyła mecz w dziesiątkę po czerwonej kartce dla Filipa Borowskiego.

1 grudnia 2023, 18:00 - Grodzisk Wielkopolski (Stadion Respect Energy)
Warta Poznań 1-2 Jagiellonia Białystok
Maciej Żurawski 32 - Kristoffer Hansen 1, José Naranjo 66

Warta: 1. Adrian Lis - 28. Filip Borowski, 4. Dimítris Stavrópoulos (68, 34. Wiktor Pleśnierowicz), 21. Mateusz Kupczak, 14. Bogdan Țîru, 22. Konrad Matuszewski - 7. Kajetan Szmyt, 6. Maciej Żurawski (68, 8. Niilo Mäenpää), 16. Miguel Luís (68, 3. Jakub Kiełb), 47. Tomáš Přikryl (68, 77. Stefan Savić) - 29. Dario Vizinger (68, 9. Márton Eppel).

Jagiellonia: 1. Zlatan Alomerović - 16. Michal Sáček, 72. Mateusz Skrzypczak, 17. Adrián Diéguez, 27. Bartłomiej Wdowik - 7. Dominik Marczuk (65, 18. Tomasz Kupisz), 6. Taras Romanczuk, 8. Nené, 99. Kristoffer Hansen - 11. Jesús Imaz, 28. José Naranjo.

żółte kartki: Matuszewski, Miguel Luís, Vizinger, Borowski - Diéguez.
czerwona kartka: Filip Borowski (71. minuta, Warta, za drugą żółtą).

sędziował: Karol Arys (Szczecin).
widzów: 1058.

Marko - 1 grudnia 2023, 19:52:12 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Oh tą Jagiellonia Białystok

Kaziu - 1 grudnia 2023, 19:53:40 - *.icpnet.pl
Brawo Warta nie da się wygrać 11-12.Sędzia robił co mógł żeby Jaga wygrała.Czy to przypadek przepychania tego klubu.

RKS - 1 grudnia 2023, 19:55:48 - *.dynamic.mm.pl
wreszcie bezstadionowi polecą ile sie mozna slizgac no i ta oszalamiajaca frekwencja srednio 1000 osob to na 3 lige wiecej chodzi

ech... - 1 grudnia 2023, 19:56:48 - *.77.190.pool.telefonica.de
Tysiac kibiców dla kogo wy gracie jak wy kibiców nie macie?

gwint - 1 grudnia 2023, 20:00:46 - *.43.251.206.ipv4.supernova.orange.pl
przy bramce na 2:1 dla Jagi DWÓCH ZÓŁTOCZERWONYCH (W TYM STRZELEC) na spalonym
Brawo sędzia i VAR.
Kulesza działa? Dla kolegi pytam

Martini,82 - 1 grudnia 2023, 20:04:40 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Paranoja z tymi polskimi sędziami. Dobry mecz z dwóch stron a ten musi za położenie ręki dyktować żółta, żenada. Wiem pewnie na przepisach się nie znam, że oblig. Taki oblig jak ich wszystkie błędy, niby oblig a pomylić się można. Nikt by nawet nie zauwazyl gdyby mu nie dał tej zoltej

19RKS10 - 1 grudnia 2023, 20:05:12 - *.146.91.37.mobile.internet.t-mobile.pl
Disco polowy wsiok działa. Radomiaka też przekręcił łapami Lasyka.

JS - 1 grudnia 2023, 20:05:45 - *.centertel.pl
Pozbycie się Hansena z Widzewa to był sabotaż Niedzwiedzia

Bromcik - 1 grudnia 2023, 20:14:50 - *.elpos.net
Po co takie zespoły jak Warta grają w Eklasie? Ani kibiców ni niczego. Brawo Jaga pewne 3 pkt.

Legia - 1 grudnia 2023, 21:05:46 - *.89.225.180
Legia jest kałem polskiej piłki tak przewiduje że będzie tabela.
16. Widzew
17. Piast
18 niemiecki bankrut Ruch.

Kibic - 1 grudnia 2023, 21:33:51 - *.151.35.5
Niezła ustawka ten meczyk.

FanzPoznan - 1 grudnia 2023, 21:39:24 - *.159.100.247
Szkoda Warty ale po czerwonej kartce były wszystko jasne, mecz na remis gdyby nie czerwień i błąd bramkarza Warty to powinni mieć minimum punkt.

Leszcz - 1 grudnia 2023, 21:57:17 - *.centertel.pl
Warta max druga liga!

Tom - 1 grudnia 2023, 22:02:17 - *.play-internet.pl
Po co to coś gra w Ekstraklasie ? 1 tysiąc widzów ?
Żenada.

RRR - 1 grudnia 2023, 22:11:00 - *.elisa-mobile.fi
Dobry wynik dla klubów z kibicami i dla drużyn z własnym stadionem.

abc - 1 grudnia 2023, 22:44:29 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Maciej Żurawski z bramką! Ile on ma lat? 47?

dera - 1 grudnia 2023, 22:45:27 - *.centertel.pl
szmyt odkad zaczał pakować zatracił cała swoja dynamike, biega jakby parł przez zaspy śniegu, w kadrze u21 to samo

Anon - 1 grudnia 2023, 23:28:18 - *.42.129.130.ipv4.supernova.orange.pl
Coś macie nie tak z logiką albo nawaleni mecz oglądacie. Czerwień była PO golu na 2:1. Wiec wasze teorie to tylko fantastyczne rozważania. Ja bym nie miał pretensji do sędziego, że za faul taktyczny daje drugą żółtą tylko do zawodnika który mimo bycia upomnianym w ogóle próbuje faulować taktycznie. Czego on się spodziewał, skoro gwizdek = kartka?

Leo - 2 grudnia 2023, 10:48:05 - *.10.208.239
Boze 1000 osób na ekstraklasie. Po co to kumu? Zaniżacie srednią ligi, Nie pasujecie tu. Jak będzie nowy stadion w Poznaniu to tak. I liga musi być!

Dred - 2 grudnia 2023, 12:05:57 - *.wieszowanet.pl
1053...

Andrzej_z_ - 2 grudnia 2023, 14:41:12 - *.6.64.197.ipv4.supernova.orange.pl
Moim zdaniem, nie jest ważne ilu kibiców chodzi na mecze, ważne jest to aby piłkarze wykonywali swoją pracę tak jak należy, tworząc widowisko sportowe to raz. Zaś dwa owe 1000 kibiców nie zrobiło nic złego jak przed meczem z Aston Villa. Wiadome jest o co chodzi