1 grudnia 2023, 20:06:14 - dwieladek
Dwie bramki Adama Buksy

Adam Buksa strzelił dwie bramki dla Antalyasporu w zremisowanym 3-3 (1-1) wyjazdowym meczu 14. kolejki tureckiej ekstraklasy przeciwko Hataysporowi. 27-letni napastnik, który rozegrał całe spotkanie, ma na swoim koncie siedem ligowych trafień.

1 grudnia 2023, 18:00 - Mersin (Mersin Stadyumu)
Hatayspor Kulübü 3-3 Antalyaspor Kulübü
Carlos Strandberg 19, Kerim Alıcı 62, Guy Kilama 71 - Erdoğan Yeşilyurt 35, Adam Buksa 57, 88 (k)

żółte kartki: Chandrel Matondo, Cengiz Demir - Veysel Sarı, Ramzi Safouri.

sędziował: Yiğit Arslan (İzmir).

W drużynie gości Jakub Kałuziński wszedł na boisko w przerwie, gdy zmienił Erdala Rakipa.

Antalyaspor zajmuje siódme miejsce w tabeli z dorobkiem 20 punktów.

Razor - 1 grudnia 2023, 20:09:37 - *.191.221.244.ipv4.supernova.orange.pl