3 grudnia 2023, 16:07:52 - dwieladek
Dwie bramki Jakuba Piotrowskiego

Jakub Piotrowski strzelił dwa gole dla Łudogorca Razgrad w wygranym 5-0 (1-0) meczu 19. kolejki bułgarskiej ekstraklasy z Botewem Wraca. 26-letni pomocnik, który grał do 77. minuty, gdy zmienił go Mounir Chouiar, ma koncie sześć ligowych bramek w tym sezonie.

3 grudnia 2023, 14:15 - Razgrad (Huvepharma Arena)
Łudogorec Razgrad 5-0 Botew Wraca
Kwadwo Duah 20, Jakub Piotrowski 56, 59, Matías Tissera 74, Todor Nedelew 88

żółte kartki: Caio Vidal, Son - Bryan Mendoza, Marco Majouga, Eduardo Kunde.

sędziował: Georgi Kabakow (Płowdiw).

Poza kadrą meczową drużyny gospodarzy znalazł się Spas Delew (w przeszłości Pogoń Szczecin), a zespołu gości Momcził Cwetanow (kiedyś Stal Mielec).

Po rozegraniu 18 spotkań Łudogorec ma na koncie 39 punktów i zajmuje trzecie miejsce w tabeli.

MKS1948 - 3 grudnia 2023, 16:18:06 - *.205.140.88.mobile.internet.t-mobile.pl
Botew Wraca i bez punktow i bez bramki🤣🤣🤣Wraca do domu

Kibic. - 3 grudnia 2023, 16:29:05 - *.69.68.143
Obok Zalewskiego najlepszy na poprzednim zgrupowaniu repry, zasłużył na regularne powołania bo jest w formie.

Barwinek - 3 grudnia 2023, 16:42:43 - *.94.39.244
Ktokolwiek gra dla Lugodorca nadaje sie do pierwszej 11-stki naszej reprezentacji.
Brawo Piotrowski!

JerseyMac - 3 grudnia 2023, 17:14:15 - *.centertel.pl
Matias Tissera to syn Matt'a Le Tissiera?

Kongo - 3 grudnia 2023, 22:42:08 - *.play-internet.pl
@Barwinek Jak obecny ludogorets to nawet nie poziom Legii czy Rakowa xd Nie pisz o nim jak o średniaku premier league.

Nic - 4 grudnia 2023, 7:43:11 - *.play-internet.pl
Tylko w meczu z Łotwa , poziom Łotwy to są zawodnicy.Mecz o pietruszkę towarzysko

zzz - 4 grudnia 2023, 19:49:46 - *.136.137.54
Od Rakowa na pewno lepsi, znowuż nie gloryfikujmy tej kopaniny spod sanktuarium czewskiego...