9 grudnia 2023, 16:30:55 - dwieladek
Bramka Kamila Piątkowskiego

Kamil Piątkowski strzelił gola dla Salzburga w wygranym 1-0 (1-0) meczu 17. kolejki austriackiej Bundesligi z Rapidem Wiedeń. Dla 23-letniego obrońcy to pierwszy ligowy gol w sezonie.

9 grudnia 2023, 14:30 - Wiedeń (Allianz Stadion)
SK Rapid Wiedeń 0-1 FC Salzburg
Kamil Piątkowski 19

żółte kartki: Nikolas Sattlberger, Lukas Grgic - Samson Baidoo, Nicolás Capaldo, Alexander Schlager, Sékou Koïta.

sędziował: Walter Altmann (Tyrol).

Piątkowski rozegrał całe spotkanie.

Salzburg jest liderem z dorobkiem 39 punktów.

Adamst - 9 grudnia 2023, 17:05:47 - *.play-internet.pl
To on gra w pierwszym składzie??? M. Probierz o tym wie?

Czapla - 9 grudnia 2023, 18:02:46 - *.play-internet.pl
@Adamst wie bo Kwiatkowski przed zwolnieniem mu gadał.

gupipies - 9 grudnia 2023, 18:59:50 - *.static.chello.pl
Nie, Probierz śledzi losy tylko byłych grajków Jagi ze stajni swoich albo Czarka K. ziomali z Podlasia, np. Struskiego, Dziczka, oni robią lepsze kariery i w lepszych klubach niż np. Piątkowski, Bułka, Helik i wielu innych

Adamst - 9 grudnia 2023, 21:40:42 - *.play-internet.pl
Nie mogę pojąć dlaczego taki zawodnik nie dostał jeszcze szansy, a "pewniakiem" jest Kiwior, który jest fatalny odkąd przeszedł do Anglii. Pierwszy skład Salzburga to już grubo.

ron - 9 grudnia 2023, 23:00:40 - *.dynamic.chello.pl
@Adamst, bez przesady, Kiwior ma swoje atuty, na tle Bednarków, Kędzior i innych nie wygląda przyzwoicie, chociaż to prawda, że jak regularnie grał w Serie A to był lepszy.

Lihu - 10 grudnia 2023, 6:08:23 - *.play-internet.pl
Dlaczego on nie gra w reprezentacji? On cały czas gra w dobrych klubach a ma tylko 23 lata???

ędwardącki - 10 grudnia 2023, 18:15:44 - *.dynamic.mm.pl
do wszystkich selekcjonerów z 90 minutowa pamięcią, często powołujecie do reprezentacji zawodników którzy strzelą jakąś bramkę w jakiejkolwiek ekstraklasie europejskiej ale to nie jest jedyne kryterium do powołania,gole w lidze austryjackiej nie mogą być z automatu przepustką do kadry, zresztą jest to obrońca i mnie interesuje jak skutecznie zagrał w obronie bo w lidze mistrzów tez grał cały mecz, jaką mamy gwarancje,że np z Walią będzie prezentował poziom reprezentacyjny kilku naszych grało już dużo dobrych meczy w lidze mistrzów a kadrze nie potrafią tego samego pokazać, kiedy będą te baraże?Jeżeli do lutego ,marca będzie grał regularnie i BĘDZIE ZDROWY grzech go nie powołać, także kubeł zimnej wody na głowę i podniecajcie się jak ktoś STRZELI GOLA bo to tylko chwila przyjemności a życie piłkarskie biegnie z tygodnia na tydzień