15 grudnia 2023, 22:25:07 - euzi
Czerwona kartka Szymona Żurkowskiego

Szymon Żurkowski został ukarany czerwoną kartką, a jego Spezia wygrała u siebie 1-0 (0-0) w meczu 17. kolejki włoskiej Serie B z Bari.

15 grudnia 2023, 20:30 - La Spezia (Stadio Alberto Picco)
Spezia Calcio 1-0 SSC Bari
Daniele Verde 84

żółte kartki: Salvatore Esposito, Daniele Verde, Szymon Żurkowski, Salvatore Elia - Ismail Achik, Ilías Koutsoupiás, Mattia Maita, Valerio Di Cesare.
czerwona kartka: Szymon Żurkowski (90. minuta, Spezia, za drugą żółtą).

sędziował: Alessandro Prontera (Bolonia).

Żurkowski wszedł na boisko w 74. minucie za Mirko Antonucciego. Na ławce rezerwowych gospodarzy mecz spędził Bartłomiej Drągowski, a Arkadiusz Reca i Przemysław Wiśniewski pozostali poza kadrą. Spezia jest na 16. miejscu w tabeli z dorobkiem 16 punktów.

Buziol - 15 grudnia 2023, 22:26:41 - *.dynamic-3-poz-k-0-2-0.vectranet.pl
O fakt, był taki.

Slawianin - 15 grudnia 2023, 22:29:31 - *.134.144.182
Dragowski na lawce.

Argo - 15 grudnia 2023, 22:46:16 - *.elblag.vectranet.pl
Myślalem, że więcej osiągnie. Coś przeszkodziło.

rympał - 15 grudnia 2023, 23:08:37 - *.244.153.192
Kolejny zmarnowany ,zapomniany talent. Chyba już czas wrocić i sie odbudować.Probierz go zna to go powoła

kibol - 15 grudnia 2023, 23:10:44 - *.dynamic.chello.pl
Moglibyscie dopisac, że Reca i Wisniewski są kontuzjowani.

Smuda - 15 grudnia 2023, 23:24:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Drugi mecz bez polaków i 2 zwyciestwa. Wedlug Probierz nr 2 w kadrze, nie łapie sie do slabej druzynie Serie B a podstawowy obronca gra w Serie C.... kurtyna

Cris - 16 grudnia 2023, 11:45:31 - *.nowysacz.vectranet.pl
Ławka w Serie B. Modelowa kariera klasycznego polskiego supertalentu.

Bystry - 16 grudnia 2023, 12:05:55 - *.play-internet.pl
Żurkowski - niedoszły gracz Juventusu, niedoszła gwiazda Fiorentiny.
Drągowski - niedoszły gracz Athletico, Borussi czy Atalanty.
Wiśniewski - niedoszły obiekt zainteresowania klubów Premier League.

Bartt - 16 grudnia 2023, 12:42:09 - *.matcom.com.pl
Jak to się stało że z piłkarza który ledwie 2 sezony temu grał w pierwszej "11" klubu Serie A i notował niezłe liczby (praktycznie takie same jak Zieliński w tymże Empoli tuż przed transferem do Napoli) dziś nie ma nawet miejsca w jedenastce klubu broniącego sie przez spadkiem z Serie B?

Fanatyk. - 16 grudnia 2023, 21:55:13 - *.181.34.67
Szymon wracaj do Polski, Lech albo Legia cię przygarną.