16 grudnia 2023, 19:27:16 - LukaszR
Fortuna I liga: Arka 0-0 Górnik Ł.

16 grudnia 2023, 17:30 - Gdynia (Stadion Miejski)
Arka Gdynia 0-0 Górnik Łęczna

Arka: 95. Paweł Lenarcik - 32. Przemysław Stolc, 29. Michał Marcjanik, 13. Ołeksandr Azaćkyj, 94. Dawid Gojny - 21. Kacper Skóra (78, 20. Michał Borecki), 55. Janusz Gol, 39. Kasjan Lipkowski, 6. Sebastian Milewski, 7. Olaf Kobacki - 10. Karol Czubak.

Górnik: 33. Maciej Gostomski - 25. Damian Zbozień, 4. Lukas Klemenz, 6. Jonathan de Amo, 3. Marcin Grabowski (68, 29. Daniel Dziwniel) - 19. Piotr Starzyński (68, 11. Fryderyk Janaszek), 10. Adam Deja, 8. Egzon Kryeziu, 16. Paweł Żyra (74, 77. Damian Gąska), 7. İlkay Durmuş (61, 20. Mateusz Młyński) - 9. Karol Podliński (46, 95. Marko Roginić).

żółte kartki: Stolc, Gol, Kobacki - Podliński, Zbozień, Gąska.
czerwona kartka: Przemysław Stolc (88. minuta, Arka, za drugą żółtą).

sędziował: Łukasz Szczech (Warszawa).
widzów: 3891.

Max - 16 grudnia 2023, 19:28:27 - *.dynamic.chello.pl
Wyścig ślimaków o ekstraklasę trwa w najlepsze

rychu - 16 grudnia 2023, 19:32:00 - *.centertel.pl
Kto trenuje Łęczną po zwolnieniu Mamrota?

Fritz - 16 grudnia 2023, 19:32:32 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nikt nie chce awansować 🤷‍♂️

Woytek - 16 grudnia 2023, 19:35:53 - *.59.200.209
Gostomski o jakich waszych sytacjach ty mowisz?

lol - 16 grudnia 2023, 19:38:38 - *.134.176.107
Podobno ma być w Łęcznej ten trener z Janowianki

EdekOkoń - 16 grudnia 2023, 19:52:58 - *.play-internet.pl
Mecz przez wielkie M, latami będziemy do niego wracać i wnukom opowiadać.

Tdtd - 16 grudnia 2023, 19:53:34 - *.centertel.pl
Typowy mecz na 0-0

Fanatyk - 16 grudnia 2023, 20:02:00 - *.181.33.99
Szkoda Arki i tych 4 punktów w dwóch ostatnich meczach bo może ich zabraknąć latem, życzę awansu i meczu przyjaźni z Lechem

Jeremi - 16 grudnia 2023, 20:21:01 - *.dynamic.chello.pl
Fanatyk, nie umiesz liczyć, w ostatnich dwóch meczach Arka przegrała z Termaliką i dzisiaj remis, więc mogła zdobyć więcej albo (1+2), albo (3+2), więc 3, lub 5 więcej, ale nie 4. Takich macie Fanatyków, którzy nie potrafią liczyć do 10. Czy szkoda Arki?, zależy komu

Koneser - 16 grudnia 2023, 20:27:35 - *.centertel.pl
Typowy mecz na 0-0? Przecież Łęczna w Gdyni nie istniała. W dwóch meczach z Łęczna, Arka straciła 4 punkty.

Leszek - 16 grudnia 2023, 20:32:20 - *.146.121.39.mobile.internet.t-mobile.pl
Arka powoli dostaje zadyszki !

Qtol - 16 grudnia 2023, 21:16:00 - *.dynamic.chello.pl
Co wy macie z tymi 4 straconymi punktami przez Arke? Arka miala 6 punktow do zdobycia w 2 meczach. Zdobyla 1. Matematyke zostawiam wam

Hugo - 16 grudnia 2023, 22:01:29 - *.centertel.pl
Chyba istniała jak wywiezla punkt.Nadal uważam że Arka to nie kandydat do awansu.Kilka zwycięstw i się pogrzało w baniakach.Powoli schodzicie na ziemię.

Moli - 16 grudnia 2023, 22:03:37 - *.centertel.pl
Łęczna też straciła z Arka 4 pkt,o dziwo.

Fk - 16 grudnia 2023, 22:06:55 - *.30.14.25.mobile.internet.t-mobile.pl