16 grudnia 2023, 17:30 - Łódź (stadion Widzewa)

Widzew: 1. Henrich Ravas - 23. Paweł Zieliński, 21. Paweł Kwiatkowski (84, 88. Ignacy Dawid), 15. Juan Ibiza (17, 14. Andrejs Cigaņiks), 2. Luís Silva - 19. Bartłomiej Pawłowski, 25. Marek Hanousek, 10. Fran Álvarez - 92. Fábio Nunes (60, 22. Dominik Kun), 99. Imad Rondić (60, 9. Jordi Sánchez), 47. Antoni Klimek (60, 13. Ernest Terpiłowski).

Pogoń: 77. Valentin Cojocaru - 28. Linus Wahlqvist, 23. Benedikt Zech, 33. Mariusz Malec, 32. Leonárdo Koútris (90, 25. Wojciech Lisowski) - 22. Wahan Biczachczjan (71, 15. Marcel Wędrychowski), 21. João Gamboa, 7. Rafał Kurzawa, 20. Alexander Gorgon, 11. Kamil Grosicki (88, 4. Léo Borges) - 9. Efthýmis Kouloúris (88, 17. Mariusz Fornalczyk).

żółte kartki: Luís Silva, Kwiatkowski - Gorgon, Wahlqvist.

agila6 - 16 grudnia 2023, 19:31:27 - *.internetdsl.tpnet.pl
jestttttttttttttt

Franco - 16 grudnia 2023, 19:33:20 - *.43.88.234.ipv4.supernova.orange.pl
Dzięki z lepszej białej strony Łodzi.

Jarecki71 - 16 grudnia 2023, 19:33:28 - *.146.122.140.mobile.internet.t-mobile.pl
Bez przekonania,bez wiary w swoje umiejętności,bez wyrazu i przede wszystkim bez jakości!, Widzew jest teraz jednym z glownych kandydatów do spadku

Mee - 16 grudnia 2023, 19:34:42 - *.icpnet.pl
@Mkateo:I tak trzymac. W Poznaniu tańce-wywiady-atografy i zachwyt nad polską myślą szkoleniową młodego pokolenia, a tu 3 zong z rzędu

MKS - 16 grudnia 2023, 19:34:59 - *.55.245.139
Elo widzew jak tam w lidze mistszuf?

Rzeszowiak - 16 grudnia 2023, 19:35:21 - *.warszawa.vectranet.pl
Trzy tygodnie oszukiwania się ze złotoustym Danielem i wracamy do dumnej batalii o 15 miejsce. Tylko Widzew RTS.

citko - 16 grudnia 2023, 19:40:26 - *.205.255.217
widzewek 4 punkty nad strefą spadkową...

JS - 16 grudnia 2023, 19:42:22 - *.centertel.pl
Mój Widzew na wiosnę będzie walczył o utrzymanie.Niestety.

TG - 16 grudnia 2023, 19:44:45 - *.centertel.pl
Brawo Portowcy! Jazda z czerwonakami!
Pozdro z Trójkolorowych 🤍💙♥️ Gliwic.

Janusz - 16 grudnia 2023, 19:46:19 - *.184.231.250.ipv4.supernova.orange.pl
@citko patrząc na liczbę rozegranych meczów to może być bliżej niż 4 punkty

ZabrzePG - 16 grudnia 2023, 19:47:31 - *.199.171.136 (*.54.104.184)
Szkoda Widzew ale taka jest piłeczka. Pozdro z Zabrza. Hej Piast!

Parantrop - 16 grudnia 2023, 19:50:25 - *.toya.net.pl
Trener Myśliwiec musi odejść.

rekin - 16 grudnia 2023, 19:51:56 - *.dynamic.chello.pl (*.54.104.184)
slabo rts

Fanatyk - 16 grudnia 2023, 20:00:02 - *.181.33.99
Widzew od czasu zwycięstwa z Lechem trzy porażki z rzędu, tyle ich ich kosztował mecz życia z Lechem. Brawo Pogoń wkoncu przypilnowanie wynik i ważne że Widzew 4 punkty straty do spadku.

B R A W O - 16 grudnia 2023, 20:09:35 - *.sta.tvknaszapraca.pl
Puszcza czochra punkty jak stary wyjadacz i chyba się utrzyma. Kto spadnie jako trzeci ? Czyżby Łódź bez Ekstraklasy ? Wie kto ? Proszę o pewne info. Z góry dziękuję.

alvaro - 16 grudnia 2023, 20:23:52 - *.hosted-by-worldstream.net
Beka z tych, którzy ogłaszają spadek Widzewa lub "batalię o 15 miejsce". Widać kompleksy tych, którzy obecnie zajmują ostatnie miejsce w tabeli xD.
A Widzew, pomimo ostatnio słabej formy, nadal w środku tabeli i bez strachu o utrzymanie. Pozdro dla normalnych.

Musztarda - 16 grudnia 2023, 21:22:00 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Łykysy spadek z ostatniego miejsca💪 spadniecie wreszcie na zawsze bo ekstraklasa to nie miejsce dla was 🤫😁 No chyba że rozdawacze punktów to oki😔🏆

Zgody z Pogonią? Jeszcze czego!
A w ogóle jak można było przegrać z takimi cieniasami...

Fc Łask - 16 grudnia 2023, 22:12:04 - *.hosted-by-itldc.com
Fajnie by było żeby była zgoda z Pogonią fajna Ekipa I kultura na poziomie

Jaga - 16 grudnia 2023, 22:12:17 - *.play-internet.pl
Śmiali się z nas że frajersko remisujemy, a tu proszę taka porażka u siebie ŁeHeHe

ientrus - 16 grudnia 2023, 22:32:30 - *.dynamic.mm.pl
Widzew widzę w pierwszej lidze

Rom - 16 grudnia 2023, 23:09:32 - *.ewe-ip-backbone.de
Żydzi do Izraela....

11 - 17 grudnia 2023, 1:57:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Przecież nikt ci nie broni wyjechać, Polska nie ma zamkniętych granic.

11 - 17 grudnia 2023, 1:59:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nie ma kto strzelać goli - to jak mają być wyniki.
Kolesia, który umie to robić (i umie sam sobie wykreować sytuację) puścili do Jagiellonii...
Polityka transferowa w Widzewie to SABOTAŻ.

wyp_74 - 17 grudnia 2023, 7:41:33 - *.toya.net.pl
kolego franco przez pol meczu Pogon po was jechala tym czym my mecze zaczynamy j..... lks a ty im dziekujesz
mal zapoo tego mlynowy dobre 10 minut po meczudal ten hit. a ty swoje .Lks to jednak stan umyslu

Bob - 17 grudnia 2023, 9:16:01 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Jeszcze 14 porażek na wiosnę i 1 liga wita Widzew. Łódź będzie świętować.

Jakub - 17 grudnia 2023, 9:34:30 - *.146.248.230.mobile.internet.t-mobile.pl
Brawo Pogoń tak myślałem że wygrają na Widzewie

Old fan - 17 grudnia 2023, 19:23:29 - *.play-internet.pl
Kto nie strzela na bramkę nie zdobywa goli. Wystarczy popatrzeć na Puszczę. Grają antyfutbol. Nie mogli nam strzelić gola "normalnie" to nabili rękę i był karny. Wczoraj z Jagą Puszcza miała dwa karne. Można ? Kto powiedział, że z piłką trzeba wejść do bramki ? Trzeba strzelać też z dystansu. Ale piłkarze zapomnieli jak to się robi. Kto ma strzelać jak panuje niemoc i brak wiary w zwyciestwo! Jeszcze drużyny rozegrają zaległe mecze i będziemy nad kreską. No brawo.