ginter - 17 grudnia 2023, 14:38:06 - *.43.protonet.pl

Łódź_City - 17 grudnia 2023, 14:39:17 - *.dynamic-4-waw-k-1-2-0.vectranet.pl

Bolo - 17 grudnia 2023, 14:40:19 - *.play-internet.pl
Pewnych spadkowiczów jest dwóch: ŁKS i Ruch!

Haha - 17 grudnia 2023, 14:40:38 - *.play-internet.pl
Ruch max 2 liga bez pieniędzy zawodników i stadionu bagno

lawek - 17 grudnia 2023, 14:41:51 - *.205.140.116.mobile.internet.t-mobile.pl
Ale ŁKS spiepszył , ha .

Arek - 17 grudnia 2023, 14:43:47 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Pieknie mecz z serii za 6 pkt dla jednych i drugich. Lks wygrywa prowadzi grę i co się dzieje... "kibice" Łks nagle odpalają race ⁴ przerwa w męczy wytrącenie z rytmu. A po przerwie strata bramki i remis. Nic tylko pogratulować inteligencji kibolstwu.

NowySezon - 17 grudnia 2023, 14:45:11 - *.siedlce.domtel.com.pl
Obydwie ekipy na spadek..

Timy - 17 grudnia 2023, 14:45:55 - *.centertel.pl
Głowacki nie życzę sobie oglądać cię dalej w ŁĶS-ie!

jerry - 17 grudnia 2023, 14:46:23 - *.10.123.167.ipv4.supernova.orange.pl
I jedni i drudzy spadek, i to na kopach, poziom poniżej mułu.

pewne_info - 17 grudnia 2023, 14:46:46 - *.centertel.pl
Jedno jest pewne jak śmierć i podatki: Odwróć tabelę -> ŁKS będzie na czele!

Dfgh - 17 grudnia 2023, 14:49:50 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Numer 10 w ruchu do poziom 4ligi,,,,,4 wzmocnienia i gramy dalej

Max SH - 17 grudnia 2023, 14:57:25 - *.debnet.pl
Jadymy duRś

Challenger - 17 grudnia 2023, 14:58:35 - *.dab.02.net (*.144.19.48)
Polska kopanina, zęby bolą od tych nieporadnych podań,Bobek nie potrafi wyjść do piłki,trzyma się tylko linii. Kasztanowy ludzik słabo dyryguje tymi grajkami. Spadamy ,nie ma się co łudzić.

PionneR - 17 grudnia 2023, 15:00:18 - *.dynamic.inetia.pl
Remis w meczu o 6 punktów wskazuje że ŁKS i Ruch, raczej spadną. Inni się cieszą na pewno z tego.

Challenger - 17 grudnia 2023, 15:00:24 - *.dab.02.net (*.144.19.48)
Jan - gdybym ja tak wykonywał moją pracę jak oni to bym długo nie popracował. Co oni robią na treningach i zgrupowaniach w Turcji?!

FRANKFURT - 17 grudnia 2023, 15:01:50 - *.itvmedia.pl
Nadzieja umiera ostatnia ŁKS nigdy nie spadnie

Widzew10 - 17 grudnia 2023, 15:02:48 - *.dynamic.chello.pl (*.54.104.184)
Ruch sie utrzyma, wiedza gdzie ich boli - wzmocnienia i jazda. 30 tys na Slaskim z Legia 2-0.

Lin - 17 grudnia 2023, 15:04:46 - *.play-internet.pl
Frekwencja znów, że ho ho! Co tym razem za przyczyna? Aha, trzeba było przecież w domu choinkę ubrać! Nie tak dawno na forach strony Widzew net dokazywal człowiek o nicku łowca kłamstw. Przepowiadal, że na meczach ŁKS z Legią i z Ruchem będzie wielka frekwencja, bo to mecze hitowe. I co? Tradycyjnie z wielkiej chmury malutka mżawka. Tak samo jak szumne zapowiedzi z czasów sprzed oddania całego stadionu. Też były głosy, dajcie nam wszystkie 4 trybuny i wtedy pokażemy! Hmm, pokazujecie i pokazać nie możecie.

DrPlama - 17 grudnia 2023, 15:06:06 - *.70.97.199
mati pisze pod tysiącem różnych nicków, ale u innych mu to przeszkadza. "kontrolowany" mecz, hahah, 18-10 w strzałach dla Ruchu, 5:3 w strzałach celnych, rzeczywiście kontrolowany. Gdyby sędzia przyznał Ruchowi karnego za faul w chwili oddawania strzału, inaczej by śpiewał.
PS. co w tym komentarzu jest takiego, że został skasowany?

PolesieRTS - 17 grudnia 2023, 15:08:56 - *.dynamic.inetia.pl
Pozdrowienia dla Niebieskich z Łodzi !

Fam - 17 grudnia 2023, 15:11:17 - *.181.34.105
Ruch remis Chorzów, ŁKS wypuszcza pewne 3 punkty w meczu którego sami kontrolowali. Głowacki zawala 3 punkty. Ten remis nikogo nie urządza bo w tej chwili lecą oba kluby. Ruch i tak nie ma szans na utrzymanie bo nie stać ich na wzmocnienia. Lech z ŁKS razem.

Fam - 17 grudnia 2023, 15:13:45 - *.181.34.105
@drplama powiedział ktoś kto spami ciągle pod moim nickiem. Nie ważne ile strzałów ważne to co w sieci, gdyby znowu nie klasyczny fart Ruchu w końcówce i wielbłąd Głowackiego to ŁKS by to wygrał. Ruch jeszcze klasycznie próbował wyłudzić karnego, nie dla takich klubów które obniżają poziom w eklasie jak Ruch. Na Śląsku tez mało chodzi bo więcej chodzi na Górnika więc argumenty kibicowskie w kwestii Ruchu powielane przez wszystkich też nie trafione. Ucz się dziecko przepisów to Hitu był pierwszy do piłki więc o karnym niema mowy ale wiem że przyznawanie lipnych karnych cię spaczylo i teraz tak bredzisz

Niebieski - 17 grudnia 2023, 15:13:58 - *.centertel.pl
Przy prowadzeniu lks dał się zdominować, całkowicie stanęli, prosili się o tą bramkę. Ruch i lks przegrywają ekstraklasę mentalnie...kiedy pojawią się szansa zwycięstwa dostają usztywnienia nóg...

ryan - 17 grudnia 2023, 15:23:01 - *.play-internet.pl
@Fam, a przypomnij sobie dwa do tej pory wygrane mecze przez ŁKS. Tam też zwycięskie bramki wpadały w doliczonym czasie, grubo po upływie 90 minut. Wtedy też tak podkreślałes farta? Tak to już w życiu jest, raz się ma farta, a innym razem niefarta.

Rzeszowiak - 17 grudnia 2023, 15:23:47 - *.warszawa.vectranet.pl
Gdzie kibice? Mecz o 6 pkt. Na chanuce?

rafix - 17 grudnia 2023, 15:24:55 - *.dynamic.mm.pl
Challenger, ale piłkarze nie pracują.

Fan - 17 grudnia 2023, 15:40:27 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Sory za wpis powyżej górnik nie spłacił żadnego zadłużenia.Nawet miasto zabrze odmówiło jakiejkolwiek pomocy dla górniczka.

Fan - 17 grudnia 2023, 15:40:52 - *.181.34.105
@dr plama to dlaczego ty ciągle wywalasz spam pod moimi nickami, nawet teraz oszołom z legii nie potrafi się powstrzymać. To wy jesteście chorymi psychicznie kompleksami z legii którym wstyd pisać jako legia, przestańcie wywalać ten spam pod moimi nickami to będzie spokój proste.

Fan - 17 grudnia 2023, 15:42:20 - *.dynamic.gprs.plus.pl
górnika czeka rozwiązanie a w zasadzie samozaoranie.Dsisiaj Legia puknie cracovie 4:0

Mony - 17 grudnia 2023, 15:42:47 - *.146.248.230.mobile.internet.t-mobile.pl
Szkoda straconej w ostatnich sekundach tej bramki powtórka to samo co z Legią

Fan - 17 grudnia 2023, 15:48:24 - *.94.211.254
Bezpieczne przejecie? Chyba upadek. Nikt tego nie wezmie bankrut z zabrza ma 200 mln długu. Chyba ze sami politycy spłacą ze swoich ten dług, (L)ub przyszły urojony właściciel zgodzi sie na to ze bedzie miał na wstępie 200 baniek długu buaha. Zastanawiam się czy ty aby nie jesteś szczewo, bo tak chętnie kometujesz i bronisz tych bankrutów z zabrza. Ja wiem jeden że kasy już tam nikt nie wyłozy na bankruta i zakończą sie te męki i rozwiazą ten komuszy klubik i zaczną od poczatku od ligi okręgowej.

RUCH1920 - 17 grudnia 2023, 15:48:24 - *.centertel.pl
6pkt do Warty. Wystarczy wygrać bezpośrednie starcie u siebie i prawie ich mamy. Wszystko jeszcze możliwe. Teraz czekamy na minimum 3 dobre transfery.

S-WLKP - 17 grudnia 2023, 15:55:04 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Zasłużony remis dwóch spadkowiczów, do widzenia 🤣🤣🤣

Challenger - 17 grudnia 2023, 15:56:55 - *.dab.02.net (*.144.19.48)
Rafix ,a co robią ? Mają inny etat czy charytatywnie grają?!

Fan - 17 grudnia 2023, 16:23:53 - *.host.redstation.co.uk
@fan Górnik się utrzyma czy tego chcesz czy nie. Pensję zostały spłacone teraz klub czeka na prywatyzację. To Ruch leci.

Michał - 17 grudnia 2023, 16:54:19 - *.intertell.net
Bramka dla Ruchu była w 87 minucie!

flisinhio - 17 grudnia 2023, 17:05:58 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Ta strata punktów to poza zaspanym Głowackim wina niestety nie kumatego trenera.Gramy za trzy punkty a ten zmienia Mokrzyckiego i wpuszcza Mieszko.Gdyby został w klubie pan Moskal to ŁKS miałby jeszcze szansę na utrzymanie.Stokowiec opowiada bajki a prawda jest taka że nie ma pomysłu na ten zespół.Kto ma pomysł aby ten Tejan grał w pierwszym składzie to nie zna się na swojej robocie.Tejan,Hoti,Ramirez to na pewno nie uratują ŁKS. Taka ilość strat jaką oni generują podczas meczu jest nie do ogarnięcia przez pozostałych.Tak naprawdę to ŁKS ma najsłabszych piłkarzy ofensywnych w tej lidze.Cała wymieniona trójka nie gra dla zespołu tylko dla siebie.Stokowiec gdyby miał honor to po jego wyczynach podałby się do dymisji.Ale czy rudy ma honor?. Puszcza jest przykładem że walką można walczyć o utrzymanie.Rudy to jest spalony jako trener.Wszyscy o tym wiedzą tylko nie ludzie z zarządu w ŁKS.Tragedia.

ted - 17 grudnia 2023, 17:46:54 - *.multimetro.pl
Przerwa na race 8 min pilkarze zeszli do szatni, war i do tego zmiany. Powinno byc doliczone conajmnie 10/11 minut . Komus bardzo zalezalo by byl remis.

... - 17 grudnia 2023, 17:53:14 - *.pmcnet.pl
Obie drużyny do spadku...

AP - 17 grudnia 2023, 17:57:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
A mówiono im, żeby się nie pchali znowu do extraklasy. Nie dość, że ciency, to jeszcze fr.ajerzy.

Żubroń - 17 grudnia 2023, 17:59:30 - *.play-internet.pl
Puszcza Niepołomice lubi to

xxx - 17 grudnia 2023, 18:12:30 - *.dynamic.mm.pl
szykować okazały bukiet kwiatów dla Moskala, bo kto inny jak nie Moskal z taka zbieraniną ortopedów awansuje.
Moskal 11 kolejek (2-1-4) - 7pkt (w tym mega na farcie zwycięstwo z Koroną i Pogonią oba gole w doliczonych minutach gry + remis szczęśliwy w ostatniej minucie z Jagą)
Stokowiec 6 kolejek (0-3-3)- 3pkt (w tym fartowny remis z Piastem po odrobieniu 0-3 i głupiej czerwonej kartce przeciwnika + fartowny remis z Legią gdzie ratują od porażki trzy poprzeczki i słupek)
W sumie żeby nie to szczęście i opatrzność niebios to byłyby całe 4 pkt i bilans 0-4-14 Bramki 13-36
To jest najsłabsza i najbardziej nie pasująca ekipa do Ekstraklasy od lat, już Miedz sprzed roku wyglądała o niebo lepiej.
Zatrudnienie po kolesiostwie "Fachowca" od transferów Janusza Dziedzica to była i jest farsa i kabaret. Nieudolne sprawdzanie sie w branży agenta nieruchomości idealnie przełożył na zdolności do robienia transferów. O zgrozo, do tego swoje dokonania na rynku transferów nadal ocenia na 8/10 ....kurtyna Fase, Małachowski, Głowacki, młodszy Letniowski, Gulen nawet chaotyczny Tejan to są grajki z wagonu szrotowego.
Pewny spadkowicz i nigdy niech lepiej nie wbija w powrotem do elity. Takie ekipy mają swoje miejsce w niższych ligach niż Ekstraklasa bo nic pozytywnego nie wnosi zaniża jej poziom.
Właściciel Salski........ szkoda klawiatury juz

janek - 17 grudnia 2023, 18:45:28 - *.nycmny.east.verizon.net
w 80 minucie sędzia sprawdza ewentualny karny dla ruchu po tym jak zawodnik niebieskich kopie przeciwnika patrzył się i patrzył w ten monitor chat dać karnego ale niemało się steve wounder nawet by zobaczył ze niema karnego i żółtą dla zawodnika ruchu beznadziejna i skorumpowana liga nie istnieje w europie a co do gospodarzy to debilizm nie zna granic z tymi racami żeby nie race pewnie by im lepiej się grało a tak byli wybici z rytmu

Kpiny - 17 grudnia 2023, 18:49:44 - *.warszawa.vectranet.pl
Zastanawia mnie logika kibiców Ruchu którzy uważają że wystarczy 3-4 solidne transfery i się utrzymają.
Może niech ktoś im wytłumaczy że są w tym miejscu w którym są bo nie stać ich było na ani JEDEN porządny transfer, teraz mają zrobić 3-4 ?
Gratuluję optymizmu, nie żeby mi było was szkoda

pep - 17 grudnia 2023, 19:58:45 - *.dynamic.chello.pl
Kpiny - paradoksalnie ruch ma najdłuższą serie meczów bez zwycięstwa, ale i bez porażki...!!! a z tymi transferami, jest tak jak z ich stadionem...kiedyś będzie?

Chojny 190 - 17 grudnia 2023, 21:09:32 - *.toya.net.pl
Rodowici Łodzianie Władcy Miasta Włókniarzy

123 - 17 grudnia 2023, 23:25:40 - *.toya.net.pl
przestańcie już walić w ch z tą frekwencją, bo to niesmaczne się robi...naprawdę, ludzie mają oczy i widzą...9k...jak tak 6 było to wszystko

pgliwice - 18 grudnia 2023, 1:09:02 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Ruch dawać do 1 ligi za GKS Katowice

Widzew10 - 18 grudnia 2023, 14:13:26 - *.toya.net.pl
duzo was bylo kalesiaki 9048 po co wam stadion jak wy kiboicow nie macie z czym do Widzewa? Ruch Ruch HKS WIDZEW&RUCH

Olii - 18 grudnia 2023, 22:41:45 - *.centertel.pl
Panie Salski super, że Pan wierzy w projekt ŁKS ale przestań już robić z nas kibiców bałwanów! Ile macie z Dziedzicem za reanimowanie szrotu, który nie może meczu wytrzymać! Z jakimi menadżerami macie układy?