RoMan - 17 grudnia 2023, 14:40:59 - *.centertel.pl
Jak zwykle Wiłsa na farcie. Zespół środka tabeli. Jak zwykle napompują się zimą a na wiosnę brutalna weryfikacja. Awansować chcę chyba z 10 zespołów więc towarzystwo z Reymonta ma marne szanse

Viner - 17 grudnia 2023, 14:41:22 - *.home.aster.pl
gol to robota tego łysego co nie umie piłki utrzymać przy nodze

Janko - 17 grudnia 2023, 14:41:50 - *.dynamic.chello.pl
Brawo, Brawo, Brawo WISŁA!!! Tak się gra do końca!

Lisia Góra - 17 grudnia 2023, 14:43:26 - *.warszawa.vectranet.pl
Wisła słabieńka. Jakiś Beton ich lekutko wyjaśni w 1 rundzie baraży.

cantoro - 17 grudnia 2023, 14:44:49 - *.centertel.pl
Brawo Wisełko. Gra się do końca, a styl nie ważny. ważne 3 punkty! RoManie, z Łęczna 4:0 też na farcie?

PT - 17 grudnia 2023, 14:45:39 - *.ssp.dialog.net.pl
Jest spora szansa, że dzięki temu zwycięstwu Wisła przeskoczy Wisłę...

hmm - 17 grudnia 2023, 14:46:08 - *.dynamic-3-poz-k-1-2-0.vectranet.pl
Wisla z czym do ludzi?? Awans z taka gra nierealne, Polonia zostala frajerem kolejki

WK13MP - 17 grudnia 2023, 14:49:56 - *.164.254.102.awist.pl
Brawo Wisła, jednak do awansu daleka droga, więc zamiast sie przypalać i pompować balonik chłodne głowy. Dobrze zimę przepracować i walczyć w rundzie wiosennej, bo łatwo nie będzie, do awansu jest chętnych jeszcze z 6 ekip

qq - 17 grudnia 2023, 14:52:11 - *.199.59.175
3 mecz jopa i 3 wygrany. niezle

Ark - 17 grudnia 2023, 14:52:52 - *.205.197.228.nat.ftth.dynamic.t-mobile.pl
Widzę, że w ocenie gry Wisły obowiązują znacznie wyższe standardy niż w przypadku innych drużyn ;) Słusznie, bo Wisła to Wisła. W tym meczu nie była przytłaczająco lepsza od rywala, zagrała wręcz poniżej swoich standardów. No ale jednak, była lepsza. Fakt, że bramka strzelona w doliczonym czasie gry niczego nie zmienia.

Hern - 17 grudnia 2023, 14:53:32 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Smalec do zwolnienia. za wysokie progi jak dla niego. kolejny mecz w ktorym Polonia traci punkty. remisują...przegrywają, prowadzą...remisują

PionneR - 17 grudnia 2023, 15:02:19 - *.dynamic.inetia.pl
Szmaciarze z gorszej i mniejszej części Warszawy oczywiście musieli najgorszej stronie Krakowa oddać remis. Won do 2 ligi a wisła i tak nie awansuje, prędzej będą derby w I lidze niż w Ekstraklasie

Fanatyk - 17 grudnia 2023, 15:03:35 - *.129.139.4
Zwolnienie Sobolewskiego to najlepsza rzecz jaką Wiśle mogła się przytrafić, jak on musiał blokować tych Hiszpanów?

R - 17 grudnia 2023, 15:09:14 - *.icpnet.pl
Polonia uwierzyła przy 1 do 1 że dobije Wisłę.Zagrali na hurra bez głowy zamiast obronić remis. To Polonia stratami napędziła gospodarzy

ybzch - 17 grudnia 2023, 15:12:26 - *.dynamic.chello.pl
Dobrze by było jakbyście jednak uwzględniali w tytule, że w tej samej lidze są dwie Wisły i dali "Wisła K." aby rozróżniała się od "Wisły P."

Krakus - 17 grudnia 2023, 15:19:05 - *.dynamic.gprs.plus.pl
ybzch Ten twór z Płocka już tyle razy nazwy zmieniał, że każdy normalny wie o jaką Wisłę chodzi.

gog - 17 grudnia 2023, 15:24:32 - *.alarmadi.pl
Dzisiaj Wisła słabszy mecz no ale 3 pkt zaliczone . Wiele pracy jeszcze aby to wyglądało jak trzeba w każdym meczu.

Oiko - 17 grudnia 2023, 15:38:36 - *.49.48.105.ipv4.supernova.orange.pl
No bo wyście nie zmieniali Gwardio kochana

Wiechu - 17 grudnia 2023, 15:39:08 - *.146.248.230.mobile.internet.t-mobile.pl
Zanosiło się na remis - Polonii zabrakło dosłownie kilku sekund

ZWawy - 17 grudnia 2023, 15:43:27 - *.dynamic.chello.pl
Polonia jest na najlepszej drodze, by pozostawić po sobie w 1 lidze dobre wrażenie. Na kolejne lata będzie to musiało wystarczyć. Dziękuję za uwagę

KibicS1957 - 17 grudnia 2023, 16:13:08 - *.48.126.78
Świetna atmoswera, dobry mecz pozdro dla kibiców Wisły i Poloni.

Burmistrz - 17 grudnia 2023, 16:18:04 - *.204.97.123.mobile.internet.t-mobile.pl
Przemas-hm hm

PoloniaWAR - 17 grudnia 2023, 16:21:27 - *.play-internet.pl
Szkoda, oj szkoda. Szczęścia to piłkarze Polonii nie mają. Kolejne punkty uciekły.I połowa przespana.
I

wnuk - 17 grudnia 2023, 16:25:27 - *.dynamic.chello.pl
Jedno jest jasne. WisłA może zmieniać trenerów, bo JOP sie na tymczasowego nadaje

tej - 17 grudnia 2023, 16:57:26 - *.70.74.181
Pan trener Smalec to dobry trener który trenując przedtem drużyny z piątego poziomu rozgrywek wprowadził Polonię do drugiego poziomu.
Tu jego zakres mozliwości się skończył i musi gdzieś terminować żeby coś osiągnąć więcej.
Do grugiej ligi bardzo dobry trener.
Przykładem co znaczy trener jest Napoli które oglądam .
W zeszłym roku w tym samym okresie 39 punktów a w tym 24 punkty bo jest inny trener.
Trener Spaletti nie dogadał się z właścicielem więc trenuje reprezentację Włoch.
Napoli oprócz jednego zawodnika ten sam skład. Gra naprawdę słabo.
Trener zmieniony już w Napoli ale zanim nowy to wyprostuje to trzeba czekać.

Serwal - 17 grudnia 2023, 17:31:32 - *.home.aster.pl
dziwne jest że Polonia wygrała Ligę swoją w zeszłym sezonie; a Motor który ledwo wszedł poziom wyżej jest teraz w czołówce i idzie po awans; a Polonia ledwo przędzie

wislak - 17 grudnia 2023, 19:10:58 - *.dynamic.chello.pl
Ktoś z ławki Polonii dostał w pierwszej połowie czerwoną kartkę, macie może informację kto to był?

Matcin - 17 grudnia 2023, 21:43:38 - *.home.aster.pl
Motor gra II ligowym składem kupili tylko czterech Wełniaka, Śpiewak, Wolski i Scalet.
Sami oceńcie czy byli to piłkarze topowi w swoich poprzednich drużynach.
W Motorze liczy się drużyna nie jednostki.
Co do meczu Wisły to nie wiem dlaczego ale im doliczają zawsze sporo minut i często strzelają w końcówce. Czy zrobią awans zobaczymy.
Myślę że będzie niespodzianka i faworyci nie awansują. Czyli te kluby co mają $$$ bo kasa nie gra na szczęście.

mojo jojo - 17 grudnia 2023, 22:54:28 - *.205.211.190.nat.ftth.dynamic.t-mobile.pl
2 liga ksp :D

wnuk - 18 grudnia 2023, 11:27:50 - *.dynamic.chello.pl
@Matcin - to DRUGI mecz w którym Wisła wygrała w doliczonym czasie - nie przesadzaj z teorią dodatkowych minut. 2 razy na 12 spotkań to małó /12 bo jak się prowadzi 3-0, to strzelenie 4 bramki jest bez znaczenia/.
Motor miałeś ładnie pokazany w meczu z Wisłą. Fajnie poustawiany zespół. Ale technicznie.....
No i Motor ma fajnego trenera

Yeti - 18 grudnia 2023, 18:01:26 - *.centertel.pl
Wejdzie Wisła choć na razie 7 miejsce.Strata punktowa maleńka.

Vieri - 18 grudnia 2023, 18:07:25 - *.centertel.pl
@Serwal.Co w tym dziwnego.Ruch i ŁKS weszli bezpośrednio,a Puszcza z baraży i sobie najlepiej radzi.Tak ja sezon temu Miedź 1 ligę wygrala i była najsłabsza z beniaminków.Nie ma reguły.