19 grudnia 2023, 16:53:09 - gabrielba
Dwa gole Krzysztofa Piątka

Krzysztof Piątek strzelił dwie bramki dla İstanbul Başakşehir FK w wygranym 3-1 (1-1) meczu 17. kolejki tureckiej ekstraklasy z Sivasspor Kulübü. 28-letni napastnik zdobył w tym sezonie sześć bramek w lidze.

19 grudnia 2023, 15:00 - Stambuł (Başakşehir Fatih Terim Stadyumu)
İstanbul Başakşehir FK 3-1 Sivasspor Kulübü
Krzysztof Piątek 45 (k), 51 (k), Dimítris Pélkas 62 - Samu Sáiz 26

żółte kartki: Deniz Türüç - Uğur Çiftçi, Cháris Charíssis.

sędziował: Mete Kalkavan (Stambuł).

Piątek rozegrał pełne spotkanie. W drużynie gospodarzy Danijel Aleksić (kiedyś Lechia Gdańsk) wszedł na boisko w 81. minucie, gdy zszedł z niego Dimítris Pélkas. Poza kadrą meczową był kontuzjowany Patryk Szysz. Poza kadrą Sivassporu znalazł się z kolei Achilléas Poúngouras (w przeszłości Arka Gdynia).

Başakşehir jest na dziesiątym miejscu w tabeli z dorobkiem 18 punktów po 16 rozegranych meczach.

Misiaczek - 19 grudnia 2023, 17:04:09 - *.11.250.157.ipv4.supernova.orange.pl
Brawo izrael

vincze - 19 grudnia 2023, 17:20:21 - *.30.118.18.mobile.internet.t-mobile.pl
czy on tylko z karnych umie strzelic gola ? - super snajper ;P

hmm - 19 grudnia 2023, 17:21:55 - *.dynamic-3-poz-k-1-2-0.vectranet.pl
Z karnych to kazdy glupi strzeli, Piatek koncz z ta Turcja i wracaj do 3 ligi polskiej

2009 rok - 19 grudnia 2023, 17:36:04 - *.244.153.192
On w tej Turcji jest niesamowity.Chyba już czas przejśc do silniejszej ligi np. Serie A

vincze - 19 grudnia 2023, 17:36:36 - *.30.118.18.mobile.internet.t-mobile.pl
HMM - myslisz ze Wieczysta wzywa ?

PionneR - 19 grudnia 2023, 17:48:00 - *.dynamic.inetia.pl
Z karnego haha. A z czego ten paralita mógłbym strzelić?

stary kibi - 19 grudnia 2023, 17:51:40 - *.30.116.95.mobile.internet.t-mobile.pl
MM 63 lata i myślę że tak jak on te dwie bramki bym w tym meczu być może też strzelił....

futbolista - 19 grudnia 2023, 18:07:05 - *.bois.qwest.net
panowie Kulesza i Probierz sa uniesieni, bo w koncu ich reprezentant strzela nawet karne. uczcic to trza

Zes - 19 grudnia 2023, 18:27:33 - *.hsd1.il.comcast.net
Pięknie, dwie bramki! …..z karnego

Cz-wa - 19 grudnia 2023, 18:52:10 - *.146.234.240.mobile.internet.t-mobile.pl
Bramki z karnego nie powinny się liczyć jako gol strzelca. Niby karnego trzeba umieć strzelić, ale karny to w 95% gol (odkąd nakazali bramkarzom jedną nogą stać w vramce, bo wcześniej to było 90%), więc to sztuczne nabijanie statystyk. Połowa rekordów jest sztuczna przez te karniaki (gwizdane też według uznania, bo raz taka sama ręka to karny, a innym razem nie w zależności kto ma wygrać, co jest chore samo w sobie).

Parasol - 19 grudnia 2023, 19:02:35 - *.226.68.188 (*.182.150.27)
Znowu Piatek, Swiatek, swiatek, piatek

Juras74 - 19 grudnia 2023, 19:15:14 - *.versanet.de
dokladnie tutaj znawcy futbolu od zawsze pisali jak Lewandowski strzelal ze z karnego i z metra sie nie liczy

wichura - 19 grudnia 2023, 20:43:03 - *.146.92.115.mobile.internet.t-mobile.pl
Do repry go! ;)

Rafaello56 - 19 grudnia 2023, 21:25:04 - *.151.33.131
Dobre i karne na początek.Od czegoś trzeba chyba zacząć ponowną edukację.Strzelić prosto,oszukać bramkarza,może wpadnie?Trochę szkoda mi Soboty.Miał karierę na wyciągnięcie ręki.Był chwilkę królem Mediolanu.Ciekawe,co zawiodło?Głowa,sodówka,czy coś innego?Tego nikt nie wie,więc nie oceniajcie go zbyt pochopnie.Jak Milika po dwóch ciężkich kontuzjach.Sami znawcy,kibice w papciach.

Rafaello56 - 19 grudnia 2023, 21:27:56 - *.151.33.131

vineta - 20 grudnia 2023, 16:51:32 - *.centertel.pl
postrzela jeszcze troche za granicą i jako ukształtowany piłkarz będzie mógł spokojnie przyjsc do Legii

ciekawski - 25 grudnia 2023, 10:46:43 - *.itvmedia.pl
Z karnych a pewnie biegał z tymi pistoletami jak szalony. Wywalczył chociaż jednego?