24 grudnia 2023, 15:58:24 - gabrielba
Niewykorzystany rzut karny Adama Buksy

Adam Buksa nie wykorzystał rzutu karnego w przegranym 1-2 (0-2) przez jego Antalyaspor Kulübü meczu 18. kolejki tureckiej ekstraklasy z Adana Demirspor Kulübü. 27-letni napastnik rozegrał cały mecz.

24 grudnia 2023, 14:00 - Adana (Yeni Adana Stadyumu)
Adana Demirspor Kulübü 2-1 Antalyaspor Kulübü
Babajide David Akintola 1, Emre Akbaba 45 - Erdoğan Yeşilyurt 85

żółte kartki: Édouard Michut, Tayfun Aydoğan, Şahrudin Məhəmmədəliyev, Benjamin Stambouli, Nani - Ege Bilsel, Bünyamin Balcı.

sędziował: Burak Pakkan (Ankara).

W 90. minucie Adam Buksa (Antalyaspor) nie wykorzystał rzutu karnego (strzelił nad poprzeczką).

W drużynie gości Jakub Kałuziński rozegrał pełne spotkanie.

Antalyaspor jest na ósmym miejscu w tabeli z dorobkiem 24 punktów po 17 rozegranych meczach.

MM. - 24 grudnia 2023, 16:01:22 - *.30.20.42.mobile.internet.t-mobile.pl
To ja myślałem że Buksa gra w Tirol

Lol - 24 grudnia 2023, 16:19:15 - *.internetia.net.pl
Jedyny news i Adam Buksa zawodzi ehh

Xia - 24 grudnia 2023, 16:28:14 - *.play-internet.pl
Może i karnego nie wykorzystał, ale grać w jednej drużynie z samym prezydentem Turcji, szacun

zbychu - 24 grudnia 2023, 16:35:23 - *.147.69.13.mobile.internet.t-mobile.pl
i po remisie

kibic - 24 grudnia 2023, 16:42:41 - *.ip-176-31-25.eu
No to święta ma popsute, trochę lipa jak taki Piątek dwa gole strzelił z karniakakow.

Rydzyk - 24 grudnia 2023, 17:04:03 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Wigilia to ma karę karnego nie wykorzystał dobrze ... Powinien świętować a nie grać mecz ...

Ziggy - 24 grudnia 2023, 17:17:27 - *.krakow.aster.pl
Turcji takie święta nie obowiązują

sermiarz - 24 grudnia 2023, 19:22:25 - *.centertel.pl
Szkoda tego karnego. Kiedy ja grałem zawodowo w piłkę (na niższym poziomie) to mieliśmy w drużynie własne wybory na kukolda sezonu. Właśnie przez przestrzelenie karnego w 90 minucie przy takim wyniku, to można było zostać zwycięzcą. Dzisiaj to Buksa jest takim kukoldem przynajmniej tych świąt, ale to wciąż perspektywiczny napastnik i mądry chłopak. Jeszcze sporo da tej reprezentacji (oby już w barażach).

Marian - 24 grudnia 2023, 19:28:05 - *.warszawa.vectranet.pl
Poszedł chłop grać do kebabów, to teraz w wigilię musi pracować.

Mama - 24 grudnia 2023, 20:04:58 - *.centertel.pl
Adam, wracaj! Karp czeka na stole!

Żebrzęczek - 24 grudnia 2023, 20:14:21 - *.centertel.pl
Szkoda i to w prestiżowych derbach Kulubu

Rafix - 24 grudnia 2023, 21:22:36 - *.30.28.31.mobile.internet.t-mobile.pl
To nie jest żaden "chłopak", ma 26 albo 27 lat.

Viking - 24 grudnia 2023, 22:52:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Przynajmniej zobaczył pierwszą gwiazdę. Obok był jeszcze półksiężyc i to wszystko białe na czerwonym tle.

XD - 25 grudnia 2023, 7:01:20 - *.dynamic.chello.pl
Karp na wigilię, piękna tradycja wymyślna przez komunistow

obserwator - 25 grudnia 2023, 10:39:59 - *.itvmedia.pl
Niech się cieszy że od prezydenta klubu nic nie wyłapał

p.potrafi - 25 grudnia 2023, 13:46:57 - *.bb.vodafone.cz
jak zawsze, from hero to zero... mógł być niesiony na rękach i odrobić z 2-0 na 2-2.

lis - 25 grudnia 2023, 17:53:18 - *.227.191.73
Turecka liga a kogo to interesuje.

K8s - 25 grudnia 2023, 18:01:13 - *.play-internet.pl
Lig turecka jest cienka jak MlS.A jak sie z karnych juz s8e n8e strzela to do całkowity zakaz gry w Kadrze Polski.

d2bo - 25 grudnia 2023, 19:38:15 - *.play-internet.pl
7. Dowolny napastnik z polskiej ligi. I wcale nie jestem przekonany, że siedem to odpowiednie miejsce. Mógłby być wyżej. Piątek za wysoko w zestawieniu zdecydowanie.

FSzantosz - 27 grudnia 2023, 4:33:15 - *.play-internet.pl
Piątek przynajmniej przebywa na boisku, Kownacki....

(L)14MP - 28 grudnia 2023, 10:58:38 - *.172.86.138