1 stycznia 2024, 17:57:59 - kamil_
Gol Michała Helika

Michał Helik strzelił gola dla Huddersfield w przegranym 1-4 (0-1) meczu 26. kolejki angielskiej Championship przeciwko Leicester. Dla polskiego obrońcy to siódme ligowe trafienie w sezonie.

1 stycznia 2024, 16:00 - Leicester (King Power Stadium)
Leicester City FC 4-1 Huddersfield Town AFC
Thomas Cannon 40, 61, Ricardo Pereira 47, Stephy Mavididi 77 - Michał Helik 63

żółta kartka: Loick Ayina (Huddersfield).

sędziował: Sam Allison.
widzów: 30 407.

Helik rozegrał pełny mecz. W zespole gospodarzy Jakub Stolarczyk pozostał na ławce rezerwowych.

Huddersfield z dorobkiem 25 punktów zajmuje 21. miejsce w ligowej tabeli, natomiast Leicester jest liderem z 65 zgromadzonymi "oczkami".

2009 rok - 1 stycznia 2024, 18:21:55 - *.dynamic.inetia.pl
Naprawdę to co ten chłopak wyprawia na angielskich stadionach jes niewiarygodne.W tej chwili najlepszy polski piłkarz grający za granica

Aa - 1 stycznia 2024, 18:25:40 - *.10.88.55.ipv4.supernova.orange.pl
Dobrze pisze, Michał jest najlepszy. Ja bym go spróbował w ataku, zamiast Lewego.

Gwysoglad - 1 stycznia 2024, 18:25:56 - *.play-internet.pl
Przydałby się kadrze 😅 miałby kto strzelać na otarcie łez

Beta1 - 1 stycznia 2024, 18:34:56 - *.play-internet.pl
Liga Championship ligą TOP 6. Brawo Helik nie patrz na tych krytykantow.Nie wracaj do kadry bo zanizaja tam.Graj jak najdłużej w Anglii, nie wracaj do Polski , przykład Jacha, jak zniszczyli.Strzelaj i tyle. To jest dopiero liga , a nie jakas cypryjska madagaskarska czy turecka itp. typu MLS emerytow.

Terrier - 1 stycznia 2024, 18:43:34 - *.134.175.105
znowu gol w porażce

## - 1 stycznia 2024, 19:04:56 - *.dynamic.inetia.pl
Jeszcze żeby bronić umiał. :D
Śmieszą mnie te zachwyty i wciskanie do kadry.

franek - 1 stycznia 2024, 19:23:25 - *.dynamic.inetia.pl
wiecej niz lewy obecnie xd

Yhm - 1 stycznia 2024, 19:24:00 - *.27.191.93.ipv4.supernova.orange.pl
Co on gra w tym klubie jako napadzior xD ?!

xerxes - 1 stycznia 2024, 19:39:26 - *.play-internet.pl
Powinien grac w pomocy bo potrafi znalezc sie pod bramką ale obrońca z niego niestety słaby..

andy - 1 stycznia 2024, 22:32:36 - *.icpnet.pl
Niezły napastnik z tego obrońcy. Panie Probierz - pod rozwagę!

.ycom - 1 stycznia 2024, 23:40:10 - *.sub-174-244-148.myvzw.com
A Bielik znuff kontuzjowany. Helik jak kiedys Glik I Wasilewski. Polska specjalnosç ?

kibol - 2 stycznia 2024, 2:11:42 - *.pa.nsw.optusnet.com.au