7 stycznia 2024, 19:24:24 - LukaszR
Gol samobójczy Jakuba Kiwiora w Pucharze Anglii

Jakub Kiwior z Arsenalu strzelił samobójczego gola w przegranym 0-2 (0-0) meczu III rundy Pucharu Anglii z Liverpoolem. 23-letni obrońca grał do 88. minuty, kiedy zmienił go Leandro Trossard.

7 stycznia 2024, 17:30 - Londyn (Emirates Stadium)
Arsenal FC 0-2 Liverpool FC
Jakub Kiwior 80 (s), Luis Díaz 90

żółte kartki: William Saliba - Harvey Elliott, Ryan Gravenberch, Bobby Clark, Trent Alexander-Arnold.

sędziował: John Edmund C. Brooks.
widzów: 58 538.

Poza kadrą meczową gospodarzy pozostał Michał Rosiak, a poza składem gości znalazł się Fabian Mrozek.

Spotkania IV rundy zaplanowano na 27 stycznia.

arnold - 7 stycznia 2024, 19:27:05 - *.dynamic.chello.pl
Hah

Setter - 7 stycznia 2024, 19:32:28 - *.home.aster.pl
też się liczy; Helik dzisiaj nic nie strzelił
Man City

L14 mp - 7 stycznia 2024, 19:32:38 - *.centertel.pl
Anglia w jego przypadku to kompletny niewypał tak jak Kapustka w Leicester. Powinien wrócić do Włoch zwłaszcza że Milan go chciał więc jeszcze tam ma dobrą opinię. Długo nie podniesie się z ławki.

2009 rok - 7 stycznia 2024, 19:42:26 - *.244.155.62
Polscy kibice nie mają pretensji do Kuby

Jan - 7 stycznia 2024, 19:53:41 - *.174.212.33.novaia.pl
Nie ma jak dobrze zacząć rok

Rarytas - 7 stycznia 2024, 19:56:25 - *.dynamic.chello.pl
Była podobno oferta z BVB. To byłby bardziej naturalny krok i może nieco mniej bolesna weryfikacja. Z dziadowskiego klubu Serie A do Arsenalu to jest po prostu za duży przeskok. W BVB czy Milanie też mógłby nie dać rady, ale na pewno daliby mu więcej minut.

edcf - 7 stycznia 2024, 20:19:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
przypominajmy te słodkie newsy że podbije Wyspy, że bedzie stoperem kadry na lata i mistrzem Anglii

polo - 7 stycznia 2024, 20:26:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Najpierw powinien pograć w Polsce, również w reprezentacji jeśli na grę w niej by zasługiwał. Udowodnić ,że jest dobrym piłkarzem. A potem iść za granice jako,,KTOŚ".

bemo(L) - 7 stycznia 2024, 20:29:08 - *.dynamic.chello.pl (*.54.104.184)
Kiwiora odsunac i Lewandowskiego - dwaj hamulcowi kadry.

boss - 7 stycznia 2024, 21:23:45 - *.dynamic-3-poz-k-1-1-0.vectranet.pl
no dobra wkoncu cos strezelił ,gol to gol ,nie jest zle .

As - 7 stycznia 2024, 21:30:24 - *.icpnet.pl