11 stycznia 2024, 22:50:57 - euzi
Hat trick Arkadiusza Milika w Pucharze Włoch

Arkadiusz Milik strzelił trzy bramki dla Juventusu w wygranym 4-0 (2-0) meczu ćwierćfinałowym Pucharu Włoch przeciwko Frosinone. Dla reprezentanta Polski to pierwsze trafienia w tych rozgrywkach.

11 stycznia 2024, 21:00 - Turyn (Allianz Stadium)
Juventus FC 4-0 Frosinone Calcio
Arkadiusz Milik 11 (k), 38, 48, Kenan Yıldız 61

żółte kartki: Manuel Locatelli, Filip Kostić, Federico Gatti (Juventus).

sędziował: Juan Luca Sacchi (Macerata).
widzów: 37 940.

Milik grał do 62. minuty, kiedy zmienił go Dušan Vlahović. W Juventusie na ławce rezerwowych pozostał Wojciech Szczęsny. W półfinałach, które zaplanowano na 3-4 i 24-25 kwietnia, Juventus zagra z Lazio.

Rudi - 11 stycznia 2024, 22:58:40 - *.8.107.41.ipv4.supernova.orange.pl
Pierwsze trafienia od 3 miesięcy. Oby teraz złapał dyspozycję strzelecką, co jeszcze powalczy o kadrę w marcu, a każdy w formie się przyda.

slazak - 11 stycznia 2024, 23:01:45 - *.centertel.pl
Prima aprilis? Milik trzy bramki w jednym meczu? 😋 Żartujecie...😃

trampek - 11 stycznia 2024, 23:02:29 - *.as13285.net
Dobra, bardzo dobra akcja Arka przy drugim golu. Gratki i niech to bedzie poczatek serii.

Adamst - 11 stycznia 2024, 23:06:40 - *.dynamic.chello.pl
Drugi gol jak Antonio Cassano

l14 mp - 11 stycznia 2024, 23:08:58 - *.vps.ovh.net
Kiedy on ostatnio wogole w Juve strzelił gola bo nie pamiętam? A tu niespodzianka, hattrick. Miły wypadek przy pracy Milika.

Krzyś - 11 stycznia 2024, 23:15:52 - *.fixed.kpn.net
Brawa dla Arkadiusza. Chciałbym go zobaczyć takim jakim był w Ajaxie.

Rew - 11 stycznia 2024, 23:20:55 - *.dynamic.chello.pl
Arkadiusz Milik - najlepszy partner dla Jessiki Ziółek

Marynarz - 11 stycznia 2024, 23:39:02 - *.205.141.47.mobile.internet.t-mobile.pl
Też mi wyczyn.. z klubem pokroju Parzyszka

Damian - 12 stycznia 2024, 0:15:20 - *.dynamic.chello.pl
Marynarz, jak potrafisz lepiej to pokaż. W gębie to każdy mocny. Strzel 3 z Interem. Przypomnij mi, z którym numerem grasz w Juventusie? Żebym nie przegapił...

König - 12 stycznia 2024, 3:48:54 - *.play-internet.pl
Gratki Milik, ja tam w Ciebie wierzę. Malkontenci, oby wrócił do formy przed marcowymi barażami 👍👍👍

dispa - 12 stycznia 2024, 6:04:49 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Przecież Arek gra w Juve, aktualnym wiceliderze Serie A, a ludzie mają wątpliwości czy go do kadry powoływać.

lol - 12 stycznia 2024, 6:25:11 - *.134.164.168
M a przyjść do Motoru to co on jeszcze robi we Wlochach?

kakaes - 12 stycznia 2024, 8:25:49 - *.play-internet.pl
Niech to będzie początek pięknej serii. Potrzebny napastnik na baraże od zaraz. Milik jest w najlepszym piłkarskim wieku teraz!Daje nadzieję ten hattrick na odrodzenie się Arka

kibic - 12 stycznia 2024, 8:52:49 - *.136.138.152
Po takich kontuzjach jak miał Milik, to myślę że spory odsetek piłkarzy chciałby być na jego miejscu i grać w takich klubach w jakich on grał/gra.

Jorg - 12 stycznia 2024, 9:02:23 - *.centertel.pl
trzy gole w jednym meczu trzy miesiące na to czekał to teraz pół roku nic zero nata

Repra - 12 stycznia 2024, 10:12:38 - *.play-internet.pl
Gratulacje Arek Milik.Teraz to najlepszy Polski napastnik.Co niedowiarki i krytykanci.Arek super.
1.Milik
2.Lewandowski
3.Kownacki
4.Białek
5.Piątek
6.Benedyczak Koniec kropka.Na nich musimy bazować tylko i wyłącznie.

FK - 12 stycznia 2024, 11:00:12 - *.10.208.207
a w lidze dalej pustynia z golami

l14 mp - 12 stycznia 2024, 11:33:03 - *.centertel.pl
Ci którzy mówią o Miliku w kadrze to przypomnijcie sobie jak z Mołdawią dwa razy nabił stojącego bramkarza i wam przejdzie. On w kadrze miał mnóstwo takich "akcji".

emeryt - 12 stycznia 2024, 15:15:17 - *.centertel.pl
w mediach pisza o hatricku klasycznym - guzik prawda - klasyczny to 3 gole jeden po drugim wszystkie w I połowie

666 - 12 stycznia 2024, 15:15:44 - *.94.64.133
Swiderski o niebo lepszy. Milik to drewniak.

Wierny - 12 stycznia 2024, 17:56:20 - *.play-internet.pl
milik o matko bosko jak takie drewno może kopać piłkę 🤮🤮🤮

Wododo - 12 stycznia 2024, 18:45:51 - *.teoc.pl
@Emeryt - klasyczny hat-trick to owszem 3 gole w jednej połowie, ale nie słyszałem, że muszą być po kolei (tzn. w międzyczasie nie strzelił żaden partner z drużyny).

emeryt - 12 stycznia 2024, 19:12:51 - *.centertel.pl
to zle słyszałes

bliźniak - 12 stycznia 2024, 20:06:07 - *.dynamic.inetia.pl
Strzelił jeszcze czwartą, ale po długich sprawdzaniach wyszło, że jedna noga była na pozycji spalonej.

Tomek - 13 stycznia 2024, 10:26:32 - *.204.109.199.mobile.internet.t-mobile.pl
Milik strzelił dwie bramki i wykorzystał rzut karny tak powinno być napisane.