13 stycznia 2024, 15:59:17 - gabrielba
Gol Krzysztofa Piątka

Krzysztof Piątek strzelił bramkę dla İstanbul Başakşehir FK w wygranym 3-2 (2-1) meczu 20. kolejki tureckiej ekstraklasy z Alanyaspor Kulübü. 28-letni napastnik ma w tym sezonie siedem ligowych bramek.

13 stycznia 2024, 14:00 - Stambuł (Başakşehir Fatih Terim Stadyumu)
İstanbul Başakşehir FK 3-2 Alanyaspor Kulübü
Deniz Türüç 35, Krzysztof Piątek 45, João Figueiredo 58 - Sergio Córdova 2, Richard 61

żółte kartki: João Figueiredo - Richard.

sędziował: Arda Kardeşler (Bursa).

Piątek grał do 90. minuty, gdy zmienił go Philippe Keny. Poza kadrą meczową gospodarzy był kontuzjowany Patryk Szysz, a cały mecz na ławce spędził Danijel Aleksić (kiedyś Lechia Gdańsk).

Başakşehir jest na dziewiątym miejscu w tabeli z dorobkiem 26 punktów.

2009 rok - 13 stycznia 2024, 16:05:49 - *.244.155.62
To niesamowite ! Gol strzelony przez Krzyśka wybrany został najważniejszą bramką meczu. Po tym golu drużynie rywala zupełnie odechciało sie grać

xyz - 13 stycznia 2024, 16:11:27 - *.dynamic.chello.pl
podobno rzeczywiście niedługo po tej bramce nie chcieli dłużej grać, zeszli do szatni i przebywali tam 15 minut

L 14 mp - 13 stycznia 2024, 16:15:06 - *.dynamic.gprs.plus.pl
I co z tego słaby jest do kadry się nie nadaje.Niech Probierz wywali całą świte emerytów z Zielińskim i lewym na czele i dać szanse młodym.I tak nie mamy następców jak to jest np w siatkówce.

l14 mp - 13 stycznia 2024, 16:16:52 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Lepiej aby odpuścili marcowe baraże bo po co nawet przez nie awansować jak na głównym turnieju od każdego łomot dostaniemy.Pezynajmniej jak nie awansują to nie skompromitują znowu naszego kraju jak np Mój Lechu w Trnavie.

Krzyś - 13 stycznia 2024, 16:17:48 - *.fixed.kpn.net
Rozstrzelali się nasi reprezentacyjni napastnicy. Tak trzymać.

l14 mp - 13 stycznia 2024, 16:20:20 - *.datapacket.com
@l14 mp aka l 16 mp i znowu trol z legii wywala spam pod cudzym nickiem od wszystkich klubów po reprezentacje, zapamiętaj to legia jest zaraza polskiej piłki i to legia miała u siebie najlepszego polskiego piłkarza Lewandowskiego i to Lech go wypromował

l14 mp - 13 stycznia 2024, 16:22:49 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Prawda jest taka,że mój Lechu lewego oddał za czapke gruszek do Dortmundu a nie go wypromował.W Lechu naszym był przeciętny dopiero w Borussii się rozwinął.Na początku myśleliśmy,że to szrot ze Znicza.

l14 mp - 13 stycznia 2024, 16:53:03 - *.181.57.50
@l14 mmp aka l16 mp Lech sprzedał Lewego za 5 milionów euro plus pomoc Borussii w budowaniu akademii, legia do dziś może o takich transferach pomarzyć a Lewy w Borussii to przykład dla wszystkich piłkarzy jak rozwinąć swoją karierę.

König - 13 stycznia 2024, 17:55:11 - *.play-internet.pl
Brawo Piątunio

Kaszub1991 - 13 stycznia 2024, 18:48:14 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Ten turecki klub to taki odpowiednik Cracovia ani zagrożenia grą Pucharami ani zagrożeni grą o spadek . Spokojnie bez presji grają wygrają dobrze przegrają też dobrze.kulb na 7 miejsce w tabeli.

Seba - 13 stycznia 2024, 19:45:54 - *.dynamic-3-poz-k-0-3-0.vectranet.pl
Piątek strzela już systematycznie,Lewy też odzyskuje skuteczność tak samo Milik.Naprawdę dobry prognostyk przed barażami.Na dziś nie jesteśmy tak mocną reprezentacją abyśmy sobie mogli pozwolić na to aby tych piłkarzy pomijać przy powoływaniach.Niestety...

obserwator - 13 stycznia 2024, 21:26:42 - *.itvmedia.pl
Przestańcie z tym Piątkiem pisać o kadrze. Miał swoje 5 minut, było minęło. Szkoda czasu.

Ftff - 13 stycznia 2024, 22:24:10 - *.play-internet.pl