13 stycznia 2024, 22:59:34 - dwieladek
Debiut Kamila Piątkowskiego w Granadzie

Kamil Piątkowski zadebiutował w Granadzie w przegranym 0-1 (0-0) wyjazdowym meczu 20. kolejki hiszpańskiej Primera División z Betisem. 23-letni obrońca rozegrał całe spotkanie.

13 stycznia 2024, 21:00 - Sewilla (Estadio Benito Villamarín)
Real Betis Balompié 1-0 Granada CF
Isco 76

żółte kartki: Sokrátis Papastathópoulos, Assane Diao, Isco - Bruno Méndez, Myrto Uzuni, Augusto Batalla, Antonio Puertas.

sędziował: Guillermo Cuadra Fernández (Baleary).
widzów: 50 197.

Granada zajmuje przedostatnie, 19. miejsce w tabeli z dorobkiem 11 punktów.

2009 rok - 13 stycznia 2024, 23:13:42 - *.244.155.62
Fajnie że Kamil łapie minuty.Wiadomo że ta Granada to tylko klub przejściowy i po dobrych następnych meczach zainteresują sie nim kluby które będą grać w europejskich pucharach

2002 rok - 13 stycznia 2024, 23:25:12 - *.106.249.53
Kto wie, jak będzie grał to może będzie następcą Koźminskiego z reprezentacji.

Do wyżej - 14 stycznia 2024, 9:26:56 - *.petrus.pl
Koźminski był bocznym pomocnikiem

2009 rok - 14 stycznia 2024, 9:41:32 - *.244.155.62
Media hiszpańskie wybrały go nalepszym obrońcą w drużynie.Mimo porażki Kamil był jedynym piłkarzem do którego nie było absolutnie żadnych pretensji.Teraz żeby sie utrzymać Granada musi zabezpieczyć ofensywę bo obrona dzięki Kamilowi jest już na odpowiednim poziomie

d2bo - 14 stycznia 2024, 12:59:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Faktycznie, widzę, że w serwisach oceniających zawodników na podstawie algorytmów również najwyższa nota w zespole obok bramkarza. Granada nie istniała w tym meczu, a mimo to jedna bramka jedynie stracona. Dobre przetarcie.