20 stycznia 2024, 17:57:15 - euzi
Gol Michała Helika

Michał Helik strzelił bramkę dla Huddersfield Town, a jego drużyna zremisowała na wyjeździe 1-1 (1-1) z Blackburn Rovers w wyjazdowym meczu 28. kolejki angielskiej Championship. Dla polskiego obrońcy to ósme ligowe trafienie w sezonie.

20 stycznia 2024, 16:00 - Blackburn (Ewood Park)
Blackburn Rovers FC 1-1 Huddersfield Town AFC
Adam Wharton 7 - Michał Helik 23

żółte kartki: Sondre Tronstad - Jonathan Hogg, Bojan Radulović.

sędziował: James Linington.
widzów: 14 529.

Helik rozegrał całe spotkanie. Klub Polaka jest na 21. miejscu w tabeli z dorobkiem 27 punktów.

Jano - 20 stycznia 2024, 18:00:50 - *.centertel.pl
Probierz najpierw ściągnął go z Ruchu do Cracovi a pozniej ścigał.Dzieki temu gra w dobrej lidze

Hades - 20 stycznia 2024, 18:01:04 - *.29.140.233.ipv4.supernova.orange.pl
W Ekstraklasie byłby już na podium strzelców :D

Ali - 20 stycznia 2024, 18:17:18 - *.centertel.pl
Rakow powinien wziąść go na radar bo obrona w Częstochowie bardzo slabo

Prawda - 20 stycznia 2024, 18:21:59 - *.77.190.pool.telefonica.de
Obrońca, a ma więcej goli niż nie jeden pseudo napastnik w Ekstraklasie.

Kolo - 20 stycznia 2024, 18:28:23 - *.play-internet.pl
Chyba najbardziej bramkostrzelny obrońca w Europie. Szkoda że słabo broni. Mógłby spróbować jako 9

hmm - 20 stycznia 2024, 18:29:53 - *.dynamic-3-poz-k-1-2-0.vectranet.pl
Huddersfield spadek pewne info

@prawda - 20 stycznia 2024, 20:50:06 - *.centertel.pl
Tak ma dużo goli strzelonych w lidze ale obrona jego klubu jest jedną z najgorszych w lidze, to taki paradoks.

Ko - 20 stycznia 2024, 22:21:35 - *.play-internet.pl
Ludzie nie porównujecie ligi angielskiej do Ekstraklasy, bo to jest przepaść.Liga championship jest w lig top 7.Niektorzy w Polsce zanizyli lige przez nienawiść do siebie.Gratulacje Panie Helik ,pilki ci mogę nosić jak każdemu tam Panu z Polski grającemu.Nie patrz na Kadre Panie Helik.A Wy krytykanci pilnujcie swoich Reprezentantow.

Niebieski1 - 21 stycznia 2024, 21:57:07 - *.dynamic.chello.pl