21 stycznia 2024, 15:56:49 - LukaszL
Gol Adama Buksy

Adam Buksa strzelił bramkę dla Antalyasporu w zremisowanym 1-1 (0-1) meczu 21. kolejki tureckiej ekstraklasy przeciwko Konyasporowi. 27-letni napastnik, którego w 89. minucie zmienił Britt Assombalonga, ma na swoim koncie dziewięć ligowych trafień.

21 stycznia 2024, 14:00 - Konya (Konya Büyükşehir Belediye Stadyumu)
Konyaspor Kulübü 1-1 Antalyaspor Kulübü
Steven N'Zonzi 43 - Adam Buksa 69

żółte kartki: Oğulcan Ülgün - Sam Larsson, Erdoğan Yeşilyurt, Erdal Rakip.

sędziował: Zorbay Küçük (Adana).

W zespole gospodarzy całe spotkanie rozegrał Guilherme (w przeszłości Bruk-Bet Termalica Nieciecza i Jagiellonia Białystok), natomiast w drużynie gości pełny mecz rozegrał Jakub Kałuziński.

Antalyaspor w ligowej tabeli zajmuje siódme miejsce z dorobkiem 30 punktów.

Prevljak - 21 stycznia 2024, 16:07:38 - *.play-internet.pl