23 stycznia 2024, 22:35:38 - dwieladek
Debiut Maksymiliana Boruca w Arbroath FC

Maksymilian Boruc zadebiutował w barwach Arbroath FC w przegranym 0-2 (0-0) zaległym spotkaniu 14. kolejki szkockiej drugiej ligi z Ayr United FC. 21-letni bramkarz rozegrał całe spotkanie.

23 stycznia 2024, 20:45 - Ayr (Somerset Park)
Ayr United FC 2-0 Arbroath FC
Ben Dempsey 74, Logan Chalmers 76

żółte kartki: Roy Syla - Kyle Robinson, Colin Hamilton, Keaghan Jacobs, Scott Stewart.

sędziował: Calum Scott.

W 56. minucie Jamie Murphy (Ayr United) nie wykorzystał rzutu karnego (strzelił w poprzeczkę).

Arbroath FC zajmuje ostatnie, dziesiąte miejsce w tabeli z dorobkiem 18 punktów w 21 meczach.

Pielgrzym - 24 stycznia 2024, 9:08:57 - *.static.ip.netia.com.pl
Syn Artura Boruca???????????Jak Syn to Tworzy się saga Rodu Boruc.

Pielgrzym - 24 stycznia 2024, 9:11:13 - *.static.ip.netia.com.pl