24 stycznia 2024, 19:57:00 - euzi
Gol Adama Buksy

Adam Buksa strzelił bramkę dla Antalyasporu w wygranym u siebie 2-1 (2-1) meczu 22. kolejki tureckiej ekstraklasy przeciwko Sivassporowi. Dla 27-letniego reprezentanta Polski to dziesiąte ligowe trafienie w sezonie.

24 stycznia 2024, 18:00 - Antalya (Corendon Airlines Park)
Antalyaspor Kulübü 2-1 Sivasspor Kulübü
Adam Buksa 28 (k), Dario Šarić 45 - Bengali-Fodé Koïta 13

żółte kartki: Bahadır Öztürk, Ramzi Safouri - Achilléas Poúngouras.

sędziował: Turgut Doman (Eskişehir).

Buksa grał do 90. minuty, kiedy zmienił go Britt Assombalonga. W drużynie gospodarzy przez cały mecz grał Jakub Kałuziński, a były obrońca Arki Gdynia Achilléas Poúngouras rozegrał całe spotkanie w barwach Sivassporu. Antalyaspor jest na piątym miejscu w tabeli z dorobkiem 33 punktów.

Dunk - 24 stycznia 2024, 20:04:45 - *.play-internet.pl