24 stycznia 2024, 22:00:00 - Mandzi
Bramka Karola Angielskiego w Pucharze Grecji. Debiut Bartłomieja Drągowskiego w Panathinaïkósie

Karol Angielski strzelił gola dla APS Atrómitos Athinón w wygranym na wyjeździe 2-1 (2-1) pierwszym meczu ćwierćfinału Pucharu Grecji przeciwko Panathinaïkós AO, a Bartłomiej Drągowski zadebiutował w drużynie gospodarzy. Dla Angielskiego była to druga bramka w tych rozgrywkach.

24 stycznia 2024, 20:00 - Ateny (Gípedo Apóstolos Nikolaḯdis)
Panathinaïkós AO 1-2 APS Atrómitos Athinón
Aitor Cantalapiedra 11 - Karol Angielski 25, Denzel Jubitana 42

żółte kartki: Rubén Pérez - Denzel Jubitana, Kóstas Pomónis, August Erlingmark, Lucas Acevedo, Níkos Athanassíou.

sędziował: Aristotélis Diamantópoulos.

W 90. minucie Fótis Ioannídis (Panathinaïkós) nie wykorzystał rzutu karnego (Panagiótis Tsintótas obronił).

Drągowski rozegrał całe spotkanie, a Angielski grał do 90. minuty gdy zmienił go Níkos Vérgos. W zespole gospodarzy całe spotkanie rozegrał Filip Mladenović (kiedyś Lechia Gdańsk i Legia Warszawa), a Benjamin Verbič (kiedyś Legia Warszawa) znalazł się poza kadrą meczową.

Mecz rewanżowy odbędzie się 31 stycznia.

Dunk - 24 stycznia 2024, 22:27:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Piękny debiut. Nieźle Panathinaikos wtopił. Brawo Karol za bramkę, od czasu do czasu dajesz o sobie przypomnieć 💪😶🫣

FA Cup - 25 stycznia 2024, 11:56:15 - *.play-internet.pl
Kolejna bramka Karola Greckiego w Pucharze Anglii.
Goat.

saker - 25 stycznia 2024, 16:20:16 - *.petrus.pl
@Dunk,a to według twojego rozumowania bramkarza ocenia sie po tym jaki był wynik meczu,a nie po tym jak bronił? dobry jesteś..

Borubar - 26 stycznia 2024, 17:10:47 - *.180.121.113