28 stycznia 2024, 14:33:23 - bartekwr9
Samobójczy gol Pawła Bochniewicza

Paweł Bochniewicz strzelił samobójczego gola w zremisowanym 2-2 (1-1) przez jego Heerenveen meczu 19. kolejki holenderskiej Eredivisie z AZ. Polak rozegrał cały mecz.

28 stycznia 2024, 12:15 - Heerenveen (Abe Lenstra Stadion)
sc Heerenveen 2-2 AZ (Alkmaar)
Jordy Clasie 24 (s), Luuk Brouwers 51 - Vangélis Pavlídis 20, Paweł Bochniewicz 89 (s)

żółte kartki: Pelle van Amersfoort, Luuk Brouwers - Dani de Wit, Sven Mijnans.
czerwona kartka: Denso Kasius (40. minuta, AZ, za nadepnięcie przeciwnika).

sędziował: Sander van der Eijk.

W drużynie gospodarzy do 65. minuty grał Pelle van Amersfoort (kiedyś Cracovia), którego zmienił Daniel Karlsbakk. Na ławce Heerenveen pozostał Mickey van der Hart (w przeszłości Lech Poznań).

Heerenveen zajmuje 11. miejsce w tabeli z dorobkiem 21 punktów.

buk - 28 stycznia 2024, 15:13:56 - *.stormmedia.pl