2 lutego 2024, 1:53:36 - euzi
eIO: Jesús Paz zagrał w reprezentacji Wenezueli

Jesús Paz z Chrobrego Głogów wystąpił w reprezentacji Wenezueli do lat 23 w wygranym 3-1 (2-0) z Brazylią meczu 5. kolejki grupy A rozgrywanego w Wenezueli turnieju kwalifikacyjnego do Igrzysk Olimpijskich. 22-letni obrońca wszedł na boisko w 82. minucie za Telasco Segovię.

2 lutego 2024, 0:00 - Caracas (Estadio Brígido Iriarte)
Wenezuela 3-1 Brazylia
Telasco Segovia 10, 31, Rikelme 55 (s) - Alexsander 90

żółte kartki: Rikelme, Gabriel Pec (Brazylia).

sędziował: Cristián Garay (Chile).

Wenezuela awansowała do grupy finałowej, w której zagra z Brazylią, Argentyną i Paragwajem. Na Igrzyska Olimpijskie awansują dwie najlepsze drużyny.

Bulbus - 2 lutego 2024, 8:54:53 - *.dynamic.chello.pl
Jest tam tylko rezerwowym, który wchodzi na ogony, żeby bronić wyniku. Zresztą już dwa razy po jego wejściu drużyna traciła bramkę.

Vit - 2 lutego 2024, 11:29:40 - *.bielsk-podlaski.pl
@Bolo: akcentowana samogłoska.
Ú, Úú – litera alfabetu łacińskiego stosowana m.in. w językach: czeskim, węgierskim, słowackim, hiszpańskim, katalońskim, kazachskim, islandzkim, farerskim, iryjskim, niderlandzkim oraz portugalskim. Zazwyczaj jest używana do wydłużonego „u” lub do oznaczenia akcentu na U.

hmm - 2 lutego 2024, 11:51:02 - *.dynamic-3-poz-k-1-2-0.vectranet.pl
W Chrobrym tez grzeje lawe wiec juz obyty

oli - 2 lutego 2024, 12:18:10 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Chyba jednak lepiej "grać ogony" w drużynie wygrywającej z Brazylią niż
grać pełne 90 minut w drużynie, która męczy się z Wyspami Owczymi😁

ChG - 2 lutego 2024, 13:52:20 - *.10.133.251
Pożytku w ChG z niego nie będzie.Co najwyżej będzie ogony grał bo więcej go w klubie nie ma niż jest,a w lato powrót do Wenezueli

snmk - 2 lutego 2024, 17:38:43 - *.play-internet.pl
Każdy kto tu stawiał Brazylie po kursie 2 jest frayerem Brazylia miała wywalone i tak mieli awans takich meczy sie nie stawia.

ANALfabeta - 3 lutego 2024, 0:02:23 - *.play-internet.pl