2 lutego 2024, 21:52:51 - euzi
Gol i niewykorzystany rzut karny Piotra Parzyszka

Piotr Parzyszek strzelił bramkę dla FC Emmen w zremisowanym u siebie 1-1 (0-1) spotkaniu 24. kolejki holenderskiej II ligi przeciwko FC Eindhoven. Chwilę wcześniej 30-letni napastnik nie wykorzystał rzutu karnego. Parzyszek ma na koncie siedem ligowych bramek w tym sezonie.

2 lutego 2024, 20:00 - Emmen (De Oude Meerdijk)
FC Emmen 1-1 FC Eindhoven
Piotr Parzyszek 52 - Evan Rottier 33

żółte kartki: Maikel Kieftenbeld - Mawouna Amevor, Evan Rottier, Dyon Dorenbosch.

sędziował: Stan Teuben.

W 51. minucie Piotr Parzyszek (Emmen) nie wykorzystał rzutu karnego (Jorn Brondeel obronił).

Parzyszek grał do 75. minuty, kiedy zmienił go Patrick Brouwer. W drużynie gospodarzy Desley Ubbink (w przeszłości Podbeskidzie Bielsko-Biała) został zmieniony w 81. minucie przez Jeffa Hardevelda. Emmen jest na 11. miejscu w tabeli z dorobkiem 33 punktów po 23 meczach.

Berghuis - 3 lutego 2024, 8:01:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
FC Emmen ma małe szanse na awans do Eredivisie ponieważ jest w środku stawki. Tam wiodą prym w Eerste Divisie Willem II, Den Haag, Roda oraz De Graafschap. Sam Parzyszek ma średnie liczby w tym sezonie chyba porównywalne z Kacprem Kostorzem grającym w trenowanym przez Tomasza Kaczmarka Den Bosch

FK - 3 lutego 2024, 10:28:48 - *.252.60.227
Z dobitki chyba nie bo wg 90min minuta potem padł gol. Chociaż oni i ich te minuty to temat rzeka

Susłoń - 3 lutego 2024, 11:16:38 - *.lukman.pl
Cały Parzyszek... Zanim wziął rozbieg do karnego, już zanotował dwa kiksy, trzy błędne wybory kierunku i jeden pad z turlaniem, zakończony samorozśmieszeniem. Przy karnym przepadł przez piłkę dwukrotnie, zgagował wstecznie, obrócił się przeciwnie do kierunku pełzania i przeszedł do ruchu na czworakach zakończonego główkowaniem. W słupek. Odbity od słupka zatoczył się ku piłce nadal spoczywającej na punkcie karnego i potrącił ją w kierunku przeciwnym do linii bramkowej.

dfg - 3 lutego 2024, 19:38:59 - *.play-internet.pl
Mogła być dobitka, np. karny w 50:58, dobitka w 51:02

ron - 4 lutego 2024, 15:07:48 - *.49.167.129.ipv4.supernova.orange.pl
Jeśli kogoś to jeszcze obchodzi, to nie był to gol z dobitki: bramkarz obronił strzał, obrońca uprzedził dobitkę wybijając na korner. Z rogu piłka na długi słupek, odegranie wewnętrzną częścią stopy z powietrza do ustawionego na 6-7 metrze parzyszka, mocny strzał po ziemi z pierwszej piłki w okolice środka bramki, jeszcze bramkarz z obrońcą próbowali interweniować (piłka odbiła się od któregoś z nich w drodze do bramki), ale bezskutecznie.

Kibic - 4 lutego 2024, 21:58:29 - *.153.6.51.dyn.plus.net
Prawda jest taka że strzelił w poprzeczke tyle tylko że piłka odbiła się tak niefortunnie że wyleciała ze stadionu, przelobowała kopalnie, wpadła na smufi po drodze i wrociła na boisko, odbiła się od pleców Parzyszka i zaskoczyła bramkarza. Czysty przypadek ale wpadło. Minuty to inny temat, portal ma swoj kalendarz i czas rodem z Dubajju.