3 lutego 2024, 17:55:55 - LukaszL
Gol Jana Bednarka

Jan Bednarek strzelił bramkę dla Southampton w wygranym na wyjeździe 2-0 (2-0) meczu 30. kolejki angielskiej Championship z Rotherham United. Dla reprezentanta Polski to drugie ligowe trafienie w sezonie.

3 lutego 2024, 16:00 - Rotherham (AESSEAL New York Stadium)
Rotherham United FC 0-2 Southampton FC
Jan Bednarek 4, Adam Armstrong 38

żółte kartki: Flynn Downes, Stuart Armstrong (Southampton).

sędziował: Sunny Gill.
widzów: 11 179.

Bednarek rozegrał całe spotkanie. W zespole gospodarzy do 87. minuty grał Cafú (w przeszłości Legia Warszawa), którego zmienił Tom Eaves.

W tabeli ligowej Southampton FC zajmuje drugie miejsce z dorobkiem 61 punktów po 29 rozegranych meczach.

Clark - 3 lutego 2024, 18:24:07 - *.home.aster.pl