4 lutego 2024, 16:56:58 - kamil_
Debiut Karola Świderskiego w Veronie

Karol Świderski zadebiutował w Veronie w przegranym 1-2 (0-0) meczu 23. kolejki włoskiej Seria A z Napoli. 27-letni napastnik pojawił się na boisku w 60. minucie, gdy opuścił je Tijjani Noslin.

4 lutego 2024, 15:00 - Neapol (Stadio Diego Armando Maradona)
SSC Napoli 2-1 Hellas Verona FC
Cyril Ngongé 79, Chwicza Kwaracchelia 87 - Diego Coppola 72

żółte kartki: Mário Rui, Jesper Lindstrøm, Stanislav Lobotka - Diego Coppola, Tomáš Suslov.

sędziował: Marco Piccinini (Forlì).

W zespole gospodarzy Hubert Idasiak pozostał na ławce rezerwowych, a Piotr Zieliński pozostał poza kadrą meczową. W zespole gości Paweł Dawidowicz rozegrał cały mecz, a Ondrej Duda (kiedyś Legia Warszawa) grał do 86. minuty, gdy zmienił go Elayis Tavsan.

Napoli zajmuje siódme miejsce w ligowej tabeli z 35 punktami na koncie, natomiast Verona z dorobkiem 18 punktów zajmuje 17. pozycję.

rympał - 4 lutego 2024, 17:11:05 - *.dynamic.inetia.pl
W MLS jedna z najwiekszych gwiazd(pierwsza trójka) atu w tym spadkowym klubiku stanie się zwykłym anonimowym piłkarzem jakich w śerie A jest na pęczki

AnWo_64 - 4 lutego 2024, 17:17:36 - *.dynamic.chello.pl
No to Zieliński może zapomnieć o barażach. Tylko czy jego brak będzie aby na pewno osłabieniem?

Setter - 4 lutego 2024, 17:29:43 - *.acn.waw.pl
a w Charlotte jeszcze jakiś Polak pozostał czy nie?

Berghuis - 4 lutego 2024, 17:43:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ngonge przyłożył się do załatwienia swego byłego klubu. Meczu nie oglądałem więc zapytam. Jak wypadł Świderski przez te pół h gry?

fuqet - 4 lutego 2024, 17:43:41 - *.96.153.40.ipv4.supernova.orange.pl
Ktoś streści czy chociaż raz kopnął prosto piłkę?

dfg - 4 lutego 2024, 17:55:12 - *.play-internet.pl
Nie mógł zadebiutować w Veronie, skoro mecz odbył się w Neapolu. Debiut, owszem, zanotował, ale w HELLASIE. Tak się nazywa ten klub. Tak samo jak zawodnicy debiutują w Legii, a nie w Warszawie czy w Lechu, a nie w Poznaniu.

Leszcz - 4 lutego 2024, 18:04:45 - *.centertel.pl
Wogole nie grali piłki na świdra Ogólnie słabo!

futbolista - 4 lutego 2024, 18:07:59 - *.bois.qwest.net
co cieszy ? wlaciwa postawa wlasciciela Napoli. a ten tzw." ZIELU " na minus i to z ogromna krecha. on teraz winien byc takze po za kadra meczowa dla naszego kraju i basta !

Gwt - 4 lutego 2024, 18:47:03 - *.play-internet.pl
Wiadome bylo, teraz umocniona pozycja napastników.

futbolista - 4 lutego 2024, 19:07:26 - *.bois.qwest.net
Gwt zapomnij, to wszystko nijakosc, nasza gumowka kaput, najpierw niechak sie odrodzi w UE nasza SOLIDARNOSC, a dopiero potem zabawy. i tak trzymac !

Uraszek - 4 lutego 2024, 20:26:35 - *.94.16.231
Świderski to nasz najlepszy napastnik ostatnich kilku lat.
Lewandowski to nasz najbardziej znany napastnik ostatnich lat.
Piątek to nasz odradzający się napastnik.
Milik to nasz najbardziej przereklamowany napastnik ostatnich lat.

Boczek - 5 lutego 2024, 4:42:29 - *.centertel.pl
Ja zem się urodził we Weronie, jako dziecko

cdsc - 5 lutego 2024, 7:48:46 - *.sanok.biz
Karol po wejściu jak zawsze mocny pressing, walczył ale widać że nie ma tam dobrego wsparcia podań. Był ewidentnie faulowany na karnego, ale kret po konsultacji zignorował sytuację...

Marcin - 5 lutego 2024, 8:55:17 - *.dynamic.mm.pl
Kurde bylem w Veronie mieszkałem koło stadionu Hellasu, kilka dni niestety,Hellas grał akurat wyjazd, stadion mocno wiekowy na zewnatrz znaki italia 90

Gwtt - 5 lutego 2024, 10:25:51 - *.play-internet.pl
Napastnik sklada się z wielu pochodnych, trzeba widzieć to, napastnicy, prawdziwe 9 to

Berghuis - 5 lutego 2024, 23:51:49 - *.play-internet.pl
Bartosz Białek nie rozegrał ani jednego meczu w Jupiler League w tym sezonie bo jest kontuzjowany, a Kownacki grzeje tylko ławę w Bundeslidze. Już lepsi są Włodarczyk oraz Buksa niż tamta dwójka