[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2022/2023 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


9 lutego 2024, 10:01:23 - bartekwr9
Łukasz Juchnik w sztabie szkoleniowym Polonii Bytom

Łukasz Juchnik dołączył do sztabu szkoleniowego Polonii Bytom, w którym będzie pełnił funkcję trenera przygotowania motorycznego.

Juchnik zastąpi na tym stanowisku Marcina Ślusarczyka.


źródło: Polonia Bytom

PB1920 - 9 lutego 2024, 10:16:29 - *.org
Żabole idziem po was.

Żab - 9 lutego 2024, 15:30:23 - *.204.4.58.mobile.internet.t-mobile.pl
@PB1920 Idzcie idzcie. Tylko przed lekcjami czy po i żeby wam rodzice buciki zawiązały bo kiedyś takie kurczaki z tescoarena uciekały aż buciki pogubiły. Na razie po was idzie kostucha z III ligi. Nie dajcie się bo bedziecie grali z takimi potęgami jak Starowice, Pniówek czy Turza.

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas