14 lutego 2024, 19:53:37 - dwieladek
Bramka Mariusza Stępińskiego

Mariusz Stępiński strzelił gola dla Omónii w zremisowanym 2-2 (2-0) wyjazdowym meczu 25. kolejki cypryjskiej ekstraklasy przeciwko Ethnikósowi. Była to szósta ligowa bramka 28-letniego napastnika w tym sezonie, który grał do 84. minuty, gdy zmienił go Dušan Bakić.

14 lutego 2024, 18:00 - Dassáki Áchnas (Stádio Ethnikoú Áchnas)
AS Ethnikós Áchnas 2-2 AS Omónia Lefkossías
Mários Ilía 50, Enzo Cabrera 85 - Mariusz Stępiński 11, Willy Semedo 13

żółte kartki: Mários Stylianoú, Níkos Ioannídis - Adam Matthews, Charálabos Charalábous.
czerwona kartka: Mários Stylianoú (66. minuta, Ethnikós, za drugą żółtą).

sędziował: Konstantínos Fellás.

W drużynie gospodarzy spotkanie Patryk Lipski grał do 80. minuty, gdy zmienił go Níkos Ioannídis, a Dejan Dražić (w przeszłości Zagłębie Lubin) opuścił boisko w 72. minucie, gdy zastąpił go Nicolás Mezquida.

Omónia zajmuje piąte miejsce w tabeli z dorobkiem 46 punktów, a Ethnikós znajduje się na dziesiątej lokacie z 25 "oczkami" na koncie.

jogurt - 14 lutego 2024, 20:17:57 - *.151.33.91
Patryk Lipski,Szczecinianin,wychowanek swego czasu dobrego SALOSU nigdy nie był w Pogoni.Ktoś coś wie na ten temat bez porąbanych komentarzy?

Draper - 14 lutego 2024, 21:01:39 - *.net.autocom.pl
2-0 niebezpieczny wynik

jb - 14 lutego 2024, 21:39:44 - *.petrus.com.pl
@jogurt Wtedy Pogoń po odrodzeniu szła po kolejne awanse i nie stawiała na młodych, a zwłaszcza tych, co nie byli jej wychowankami. Wykorzystał to Ruch Chorzów, który podkupił kilku zdolnych juniorów Salosu, m.in. Filipa Starzyńskiego, Pawła Lisowskiego czy właśnie Lipskiego.

rr - 14 lutego 2024, 22:05:46 - *.24.192.124.ipv4.supernova.orange.pl
a miał Ruch rozeznanie, bo B. Pietrzak dla nich pracował, który wcześniej był w Szeczcinie. Tam wiele innych nazwisk z regionu jeszcze było (np. Mateusz Kwiatkowski - potem 16 meczów w Eklasie)

FK - 15 lutego 2024, 11:01:28 - *.252.60.178
Ciekawe ile widzów w tej cypryjskiej lidze? Pewnie ok 4-5 tys