17 lutego 2024, 13:31:42 - euzi
Dwie bramki Adama Buksy

Adam Buksa strzelił dwie bramki dla Antalyasporu w zremisowanym u siebie 2-2 (2-0) meczu 26. kolejki tureckiej ekstraklasy z İstanbulsporem. 27-letni reprezentant Polski zdobył w tym sezonie już 12 ligowych goli.

17 lutego 2024, 11:30 - Antalya (Corendon Airlines Park)
Antalyaspor Kulübü 2-2 İstanbulspor Kulübü
Adam Buksa 14, 16 - Emrehan Gedikli 75, Jackson 90 (k)

żółte kartki: Veysel Sarı, Bahadır Öztürk - Simon Deli, Racine Coly.

sędziował: Mehmet Türkmen (Stambuł).

Buksa rozegrał całe spotkanie. W zespole gospodarzy przez cały mecz grał też Jakub Kałuziński, a w drużynie gości poza kadrą pozostał Florian Loshaj (kiedyś Cracovia). Antalyaspor jest na siódmym miejscu w tabeli z dorobkiem 35 punktów.

Maciek Mis - 17 lutego 2024, 13:36:37 - *.dynamic.chello.pl
Oglądałem, dobry występ.

anty(l) - 17 lutego 2024, 14:02:14 - *.170.240.239
Buksa i Piątek mają po 12 goli w lidze tureckiej to idealna liga dla tego typu naszych napastników. Lewy i Buksa na Estonię.

@zastaryna - 17 lutego 2024, 16:19:08 - *.dynamic.chello.pl
Antalyaspor akurat nie jest z Istanbułu.

@Max - 17 lutego 2024, 16:21:41 - *.dynamic.chello.pl
Kulübü to znaczy klub.
To takie same derby jak ŁKS-GKS

jethro - 17 lutego 2024, 21:37:55 - *.43.240.83.ipv4.supernova.orange.pl
Skoro co jakiś czas pojawia się informacja dotycząca Antalyasporu to może warto byłoby zaktualizować herb tego klubu?

hojlund - 17 lutego 2024, 21:51:23 - *.cnet24.pl
pierwsza brameczka to tylko noge przyłozył ,a ta druga dobrze wyszedł na pozycje i ładną podcinką od słupeczka zamienił na gola Zdecydowanie jest forma podobnie jak Pio Pio

Berghuis - 17 lutego 2024, 23:08:19 - *.play-internet.pl