17 lutego 2024, 19:31:33 - euzi
Lech goni lidera

W sobotnim meczu 21. kolejki PKO Ekstraklasy Lech Poznań wygrał na wyjeździe 2-1 (2-0) z pierwszą w tabeli Jagiellonią Białystok. Prowadzenie "Kolejorzowi" do przerwy dali Filip Marchwiński i z rzutu karnego Filip Szymczak, a dla "Jagi" trafił Kristoffer Hansen. Lech do białostoczan traci już tylko dwa punkty.

17 lutego 2024, 17:30 - Białystok (Stadion Miejski)
Jagiellonia Białystok 1-2 Lech Poznań
Kristoffer Hansen 82 - Filip Marchwiński 18, Filip Szymczak 30 (k)

Jagiellonia: 1. Zlatan Alomerović - 16. Michal Sáček, 72. Mateusz Skrzypczak (89, 4. Jetmir Haliti), 17. Adrián Diéguez, 27. Bartłomiej Wdowik - 7. Dominik Marczuk, 6. Taras Romanczuk, 8. Nené (73, 14. Jarosław Kubicki), 11. Jesús Imaz, 28. José Naranjo (60, 99. Kristoffer Hansen) - 10. Afimico Pululu (73, 9. Kaan Caliskaner).

Lech: 41. Bartosz Mrozek - 2. Joel Pereira, 18. Bartosz Salamon, 16. Antonio Milić, 15. Michał Gurgul - 21. Dino Hotić (59, 8. Ali Gholizadeh), 30. Nika Kwekweskiri (64, 22. Radosław Murawski), 6. Jesper Karlström, 10. Filip Marchwiński (86, 44. Alan Czerwiński), 11. Kristoffer Velde - 17. Filip Szymczak.

żółte kartki: Diéguez - Velde, Joel Pereira.

sędziował: Damian Sylwestrzak (Wrocław).
widzów: 17 141.

niedlal - 17 lutego 2024, 19:32:32 - *.centertel.pl
Brawo Lech za ogranie lidera i to bez wielu kontuzjowanych zawodników. W pierwszej połowie świetni Velde i Marchewa w drugiej Lech bronił wyniku i obronił.Teraz czas na Śląsk i Rakow maraton o mistrza. Jaga niech się cieszy że nie kończyła w 10 faulu Diegeza. Bo to po jego akcji poszedł gol dla Jagi.

Zzazuzi - 17 lutego 2024, 19:34:30 - *.play-internet.pl
Wyścig żółwi po mistrzostwo najlepszej ligi w galaktyce zaczyna nabierać rumieńców. Cały futbolowy świat wstrzymuje oddech, którzy wirtuozi doczłapią finalnie na szczyt ekstraklasy Anno domini 2023/2024? Z emocji zjadam paznokcie.

Jontek - 17 lutego 2024, 19:35:26 - *.centertel.pl
Najsłabsza liga świata dla amatorów na trybunach!

Feciu - 17 lutego 2024, 19:38:10 - *.28.164.152.threembb.co.uk
Swietny mecz Lecha w 1 polowie.
Druga juz slabsza i obrona wyniku.
Mamy 3 punkty w Mariusz Rumak wyrasta na najwieksza gwiazde zespolu. Swietne zmiany taktyczne i porzadek w grze.
Za tydzien wyprzedzamy Slask i Magiera idzie na L4.
Jutro Legia wygrywa z Puszcza i okazuje sie ze Jaga i SLask moga nie zalapac sie na podium
Hey hey Kolejorz!!!!

PionneR - 17 lutego 2024, 19:39:16 - *.dynamic.inetia.pl
Panie Sylwestrzak niech pan lepiej sędziuje już w tej Japonii a nie kompromituje się prawie w każdej sytuacji. Dla Velde od razu kartka a Nene, Naranjo, Pululu bez, jedynie Dieguez dostał kartkę bo musiał a gdyby nie śmieszny przepis to Jaga powinna kończyć w 10 a za to dostała gola, bo po tej akcji wpadł gol. Lech dobry mecz w pierwszej połowie, zwłaszcza Velde, Marchewa I Szymczak. Dobry Gurgul, chodź w drugiej połowie Marczuk go ośmieszał. Mrozek uratował mecz. W drugiej połowie dominacja Jagi a przy tym nieporadność bo nieskuteczność masakryczna. Ali fatalne wejście z ławki. Dobrze że obroniliśmy ten mecz, chodź było mega ciężko to ważne 3pkt. na bardzo ciężkim terenie. Od miasta do miasta, po mistrzostwo i basta!

uhahany - 17 lutego 2024, 19:39:22 - *.elpos.net
Jagiellonia była 2 klasy lepsza, ale przegrała. Cóż, i tak gramy w tym sezonie rewelacyjnie jak na nasze warunki.

@ty - 17 lutego 2024, 19:39:42 - *.centertel.pl
@dyuk A żeby było śmieszniej to dopiero drugi karny dla Lecha w sezonie bo to legia lideruje z karnymi dla niej i najmniej przeciwko niej.

Kris - 17 lutego 2024, 19:40:52 - *.8.217.127.ipv4.supernova.orange.pl
Ciekawe kto wybiera mecz do pokazania w TV publicznej ???

czech25 - 17 lutego 2024, 19:41:02 - *.centertel.pl
Brawo Lech ! Bardzo cenne 3 pkt. Golizadeh nic nie pomógł, biegał zagubiony bez sensu, ciągle spóźniony i nieprzydatny zespołowi. Jagiellonia jeszcze niejednemu zespołowi z czołówki zajdzie za skórę!

R - 17 lutego 2024, 19:41:56 - *.play-internet.pl
Rutki są dzielni,jak 4ej pancerni...

Mazovia - 17 lutego 2024, 19:42:42 - *.dynamic.chello.pl (*.253.206.182)
Autostrada Legii do 17go tytułu.

Jaga - 17 lutego 2024, 19:43:01 - *.6.103.12.ipv4.supernova.orange.pl
Tak się kończą głupie błędy w obronie, Lech w pierwszej połowie bardzo dobrze ustawiony i skuteczny. W drugiej nie istniał na boisku, a Jaga miała totalną dominację. Ale co z tego, jak skuteczność woła o pomstę do nieba...
Osoba kwestia to wybór sędziego na ten mecz - bardzo słaby Sylwestrzak nie dorósł poziomem do tego meczu. Masa niezrozumiałych decyzji na korzyść Lecha, takie drobne aspekty nie decydują o wyniku jako takim, ale wybijąją z rytmu.

RTS - 17 lutego 2024, 19:43:03 - *.play-internet.pl
Lipa na murawie i na trybunach tyle z tego meczu można zapamietac

bibu - 17 lutego 2024, 19:43:38 - *.146.250.223.mobile.internet.t-mobile.pl
Rumak zaczął galopem jak kiedyś z Zawiszą. pary starczyło na pół sezonu i spadli z hukiem.

Morda - 17 lutego 2024, 19:49:29 - *.171.155.214
Słaby mecz. Jaga wyjątkowo beznadziejnie słabo. Rumak jak zwykle dobrze, ale skończy tak za zawsze czyli z niczym. Ja widzę tylko jeden scenariusz. Legia mistrzostwo. Tak się skończy sezon.

Truu - 17 lutego 2024, 19:50:50 - *.146.120.124.mobile.internet.t-mobile.pl
No właśnie niech najpierw zdobędą 16 ? Jak to zdobywali każdy wie !!! za jakich czasów jaki wtedy był ustrój w kraju !!!

Jaga - 17 lutego 2024, 19:55:30 - *.6.103.12.ipv4.supernova.orange.pl
@niedlal - jak tak patrzysz to Velde za dwie żółte już w pierwszej połowie tak samo powinien wylecieć. Imaz lekko, ale popychany w plecy w polu karnym - nie ma karnego. Dodaj do tego masę sytuacji stykowych gdzie 80% gwizdane na korzyść Lecha.

awavro23@o - 17 lutego 2024, 19:56:30 - *.icpnet.pl
Lech na Mistrza prosta sprawa

MartinMix - 17 lutego 2024, 19:58:15 - *.31.15.76.ipv4.supernova.orange.pl
No i kartofle dowiozły wygraną. Oczywiście na mega farcie. W następnej kolejce kartofle stracą punkty z malunowymi nosami .

Pulok - 17 lutego 2024, 20:01:05 - *.dynamic.chello.pl
Pyry ok z masełkiem i cebulką są zjadliwe.

Borok - 17 lutego 2024, 20:05:24 - *.191.98.121.ipv4.supernova.orange.pl
Czy zawsze przy meczach Jagi musimy słuchać komentarzy tych 'fachowcow ' Jagody i Dębińskiego
, którzy są negatywne nastawienie do Jagiellonii ?.
Poza tym trener powinien zakazać przy obronie w obrębie pola karnego uczestniczyć Naranko bo to już drugi karny przy jego udziale.
I

obserwator - 17 lutego 2024, 20:09:08 - *.itvmedia.pl
Każdy tylko nie pudelkowi gaLaktyczni

kibic - 17 lutego 2024, 20:09:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Powiedzcie Państwo jak nazwać pozycję na boisku na której występuje w fazie obrony SALOMON ?
Wygląda na wymiatacza przed bramkarzem.
Spóźnia się, pachniało faulem po jego interwencji, no i ten otwarty ryj przez cały mecz, bezcenne.

@jaga - 17 lutego 2024, 20:17:10 - *.datapacket.com
Jakie akcję na korzyść Lecha, gdzie kartka dla Pululu za próbę wymuszenia karnego, gdzie czerwoną dla Diegeza i żółte dla Nene czy Najarjo za zapasy. Po za tym tam przy Imazie to było padolino a wcześniej chyba spalone?

Smuda - 17 lutego 2024, 20:21:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Skonczylo sie rumakowanie Jagiellonii.

Ted - 17 lutego 2024, 20:23:18 - *.146.138.82.mobile.internet.t-mobile.pl
Sedzia z Wrocławia przypilnował żeby Jaga nie zdobyła punktów.

Xmalcolm - 17 lutego 2024, 20:26:16 - *.cable.dynamic.v4.ziggo.nl
Leszek słabiutki okrutnie,ale i tak pokonał Jagę.Przewaga Jagielloni straszna,ale jakosc 2-3 graczy wystarczyła.

leka2 - 17 lutego 2024, 20:27:02 - *.euro-net.pl
Co jest grane?

leka2 - 17 lutego 2024, 20:28:08 - *.euro-net.pl
Tango szemrane

J - 17 lutego 2024, 20:30:05 - *.internetia.net.pl
i tak Jaga jest faworytem nr 1 do zdobycia Mistrzostwa Polski. No i oczywiście w Pucharze Polski również.

ja - 17 lutego 2024, 20:31:54 - *.play-internet.pl
Wyścig ślimaków o tytuł trwa.

Z nad gran - 17 lutego 2024, 20:32:41 - *.dynamic-4-waw-k-3-1-0.vectranet.pl
Co by nie mówić wygrać z rozpędzoną Jaga u niej w domu to w tym sezonie sztuka.

(L)16MP - 17 lutego 2024, 20:33:50 - *.datapacket.com
Mistrzem Polski jest Legia. (L)ecimy po 17 tytuł

@znad gran - 17 lutego 2024, 20:37:52 - *.centertel.pl
A przypomnisz mi wynik jak legia przegrała w Białymstoku?

LW 1916 - 17 lutego 2024, 20:50:44 - *.dynamic.gprs.plus.pl
mateuszku. Szybkiego powrotu do zdrowia

J fan - 17 lutego 2024, 20:52:37 - *.vm4.cable.virginm.net
Powiem tak Jaga dzisiaj przegrała ale nie po słabej grze , po prostu miała słabszy dzień . Widząc jak Jaga gra w tym sezonie to jestem o nią spokojny , piłkarsko na dzień dzisiejszy to wymiata te wszystkie Lechy Legię Rakowy Śląski Pogonie itd. Mistrzem w tym sezonie będzie Jagiellonia Białystok. Bez odbioru

Z nad gran - 17 lutego 2024, 20:52:48 - *.dynamic-4-waw-k-3-1-0.vectranet.pl
Mateuszku przypomnisz mi Szczecin ile tam wam nastrzelali, i pokaż mi wynik z Trnava z której się śmiałeś.

Ted - 17 lutego 2024, 20:56:06 - *.146.138.82.mobile.internet.t-mobile.pl
I tak Jaga zdobędzie mistrzostwo- tak wytypował komputer.

Na100 - 17 lutego 2024, 21:01:20 - *.dab.02.net (*.150.92.139)
Fart lecha. Jaga dużo lepsza. Karny dla Lecha to śmiech na sali.

@znadgan - 17 lutego 2024, 21:01:57 - *.centertel.pl
A kiedy ja się śmiałem z Trnavy, wręcz gratulowaem Rakowowi że ja przeszli, to legia skompromitowała się z Trava jako mistrz. Ja to się mogę najwyżej śmiać z takiej Puszczy z którą legia o mało nie przegrała i oby jutro była powtórka

mundi - 17 lutego 2024, 21:17:17 - *.240.139.6
@znadgan- nie mam nic przeciwko Lechowi ale na meczu z Trnawą mało dywanu nie pogryzłem, a tego gościa z Iranu to trzeba by w samolot i odesłać, on młodym chłopakom z Lecha może buty na trening nosić.

LW 1916 - 17 lutego 2024, 21:23:24 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Do wszystkich piszących na tym forum. Życie Mateuszkowi jak najszybszego powrotu do zdrowia.

LW 1916 - 17 lutego 2024, 21:25:16 - *.dynamic.gprs.plus.pl
mateuszek. Słońce naszego narodu. Odklejony jak pewien Nostradamus z Polski niejaki Jarosław K.

LW 1916 - 17 lutego 2024, 21:29:20 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Mark Twain. Żadna ilość dowodów nie przekona idioty!!!!

Z nad gran - 17 lutego 2024, 21:29:32 - *.dynamic-4-waw-k-3-1-0.vectranet.pl
LW1916 wydaje mi się że Mateuszek już nie wyzdrowieje niestety .

Z nad gran - 17 lutego 2024, 21:32:40 - *.dynamic-4-waw-k-3-1-0.vectranet.pl
Mundi ja czekam na tego Persa w akcji , podobno znafca piłki z Poznania a urodziny w Katowicach zapowiadał Persa jako gościa który zje tą ligę .

LW 1916 - 17 lutego 2024, 21:32:43 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Musi walczyć. Twardym trzeba być nie miekiszonem!!!!

Jackobiel - 17 lutego 2024, 21:36:43 - *.146.138.92.mobile.internet.t-mobile.pl
Lech w drugiej połowie masakra , Jaga z taką grą mistrzem Polski bezproblemowo

Mark - 17 lutego 2024, 21:41:47 - *.toya.net.pl
Pzdr. z Białej Łodzi.

Mazovia - 17 lutego 2024, 21:45:38 - *.dynamic.chello.pl (*.253.206.182)
Znawca piłki z Poznania, urodziny w Katowicach, mieszkający w Zabrzu;)

snmk - 17 lutego 2024, 21:46:00 - *.play-internet.pl
Lech takimi łajzami to wygrał niesamowite, 150zł dałem na Jagę co za frajerzyy!!!

hmm - 17 lutego 2024, 22:29:06 - *.dynamic-3-poz-k-1-2-0.vectranet.pl
Gdzie sie podziali dziadek Siwe Wlosy i wnuczek Przemek??

Berghuis - 17 lutego 2024, 22:29:12 - *.play-internet.pl
Walka o mistrzostwo rozegra się chyba do samego końca 😏

bondek5@op - 17 lutego 2024, 22:58:01 - *.gdansk.vectranet.pl
No szkoda,brawa za walkę.Lech dużo słabszy z gry ...ale liczą się punkty a nie wrażenia artystyczne

mundi - 18 lutego 2024, 10:23:01 - *.240.139.6
Z nad gran - masz rację, on już wczoraj wyglądał jakby się za budką z kebabem rozglądał. Chciałbym żeby był mega grajkiem bo to by podnosiło poziom naszej kopanej ale on nawet w mistrzostwach Azji ledwo parę razy kopnął.

Alf - 18 lutego 2024, 11:05:54 - *.30.102.30
Sylwestrzak z Wrocławia nie powinien sędziować w Białymstoku /kibic Śląska/. Karnego nie powinno być gdyż piłka została nastrzelona z bardzo bliskiej odległości i do tego od tyłu. Zawodnik Jagi nie mógł uniknąć kontaktu z piłką. Bez Sylwestrzaka na boisku Jaga tego meczu by nie przegrała. Bardzo słaby sędzia od lat forowany.

kibic - 18 lutego 2024, 11:54:09 - *.111.247.129
@Alf. Zgadzam się. Sędzia był najsłabszym elementem tego widowiska. Popsuł Jadze Święto Ultry.

Neutral60 - 18 lutego 2024, 13:38:32 - *.icpnet.pl
Świetny mecz nie tylko zdaniem komentatorów C+. Sylwestrzak wypaczył wynik meczu gdyż przed akcją Jagi z bramką powinien pokazać drugą żółtą kartkę( w efekcie czerwoną) piłkarzowi Jagi. Dieguez (J) już w pierwszej połowie powinien osłabić osobowo Jagę za grę faul co nie jest tylko opinią komentatorów C+ w transmisji meczu i komentatorów C+ w późniejszym programie Liga +.Zmiennicy Kolejorza wypadli blado. Kolejorz pozbawił punktów drużynę aspirującą w walce o Majstra NA JEGO TERENIE.BRAWO.

Marynarz - 18 lutego 2024, 14:51:50 - *.205.141.55.mobile.internet.t-mobile.pl
Słaba frekwencja jak na mecz lidera. Cieniutko białostoccy fani.

Fm - 18 lutego 2024, 15:34:35 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wskazówka szrotomierza zza granicy poszybowała wysoko. Ku chwale polskiej piłki .

Na100 - 18 lutego 2024, 18:00:36 - *.40.111.40.threembb.co.uk
Jagiellonii nie wyszedł ten mecz a sędzia tez nie pomagał. Nie da się wszystko wygrać ale sama gra TOP !! Lech nie istniał w 2 połowie a w pierwszej dużo dużo szczęścia

Kuba - 19 lutego 2024, 8:50:36 - *.icpnet.pl
Marchewa superstar!

jjo - 19 lutego 2024, 11:22:59 - *.bialapodlaska.vectranet.pl
Pierwsza połowa świetna , druga szachy, Lech dobrze gra taktycznie ale brakuje kontuzjowanych zawodników. Wygrana to szczęśliwy traf. A właściwie szczęście w Lechu nazywa się Mrozek.

Hutnik - 19 lutego 2024, 21:03:32 - *.warszawa.vectranet.pl